Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. duś Szwagra o te siatki i będzie spokój :cool3:;)
  2. piękne te starocie... :loveu:
  3. noo, długo to trwało ale jest [URL="http://s863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/DCDC%2009%20Wroclaw%20-%20niedziela%201/?albumview=slideshow"]DCDC 09 Wrocław - niedziela 1 - fot. F.Drozd[/URL] [URL="http://s863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/DCDC%2009%20Wroclaw%20-%20niedziela%202/?albumview=slideshow"]DCDC 09 Wrocław - niedziela 2 - fot. F.Drozd/K.Stronczak[/URL] pozdrawiam ;)
  4. ostatnio rosła Vesper szyja... teraz widzę tylnie nóżki mooooocno nadgoniły :diabloti::diabloti::diabloti: piękna jest, piękna :loveu::loveu::loveu: i ciałem i duchem :lol:
  5. Gusia - dzięki :lol: Ania - cierpliwości cierpliwości...... wkrótce :cool1:;)
  6. muszę też taki filmik wypróbować.... tylko , że u nas duuużo by się działo :diabloti:
  7. jak się sypie to hurtem :evil_lol: zaraz za samochodem padł internet i kablówka :diabloti: już na szczęście choć ten problem rozwiązany ;) dziękujemy za liczne odwiedziny :loveu: drzewoplet jak nazwa wskazuje - lezie delikwentka wokół drzewka, oplątując je smyczą a potem stoi jak zadziwiona koza... nagłym unieruchomieniem :evil_lol::eviltong::p
  8. Gusia mogę przekleić sobie "nas" ??:cool3:
  9. nabrał szlachetnej siwizny wokół oczu ;) tarzanko w martwym kreciku? :evil_lol:
  10. [B]saga_86[/B] - taaak, ta mądrość bijąca z oczu :loveu::lol::evil_lol: [B]gusia1972[/B] - to akurat nie, ale generalnie co 2,3 dni jeździliśmy kawałek wcześniej kawałek między Wrockiem a Trestnem (bardzo często wstawiałam zdjecia z tamtąd - masa zieleni, rowów, drzew, zakamarków no i woda czyli psi raj z bażantami i sarnami na dodatek). teraz już nie pojeździmy bo auto umarło:placz::placz::placz: TZ jeszcze walczy ale podobno nie opłaca się już naprawiać. Tak więc zostaliśmy bez pojazdu i szans na urlop w tym roku też zero... trzeba zbierać na auto. tak to w życiu jest - przez chwilę tylko lepiej a potem w dół w dół w dół... no i nie wiem jak teraz na treningi będziemy docierać :placz:
  11. ankiete musisz dorobić... chociaż drugiego kandydata nie ma
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/148/b7025575bbdfcb8dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/152/738770e12f786b27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/148/dbb7ea3ed40fba8bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/152/364b5c4f01643f7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/153/27b983e113c3d800med.jpg[/IMG][/URL] koniec ;)
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/153/415de5b81b860107med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/153/1988f58581e9ae00med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/153/4d87aefdaad6b10cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/152/c3aea54c66c1c122med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/153/37f922f765b09891med.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/148/2aae4a03c1954c2dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/153/307c333be27b0073med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/148/58f6b527af8ac14fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/153/e785e5818200a56emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/148/b743d94dee72224dmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/153/df57e5d581f427c1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/148/315bd7df715c68d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/148/25423dfe791dab14med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/149/d9ed3ef5d1af7e31med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/152/b3044e04ac5a48bamed.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/153/c2696755aa499c44.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/148/ea62343376a65fad.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/153/015d771f133eed5emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/152/c21034b432181f8dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/153/1e851964f1257b74med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/153/533ed46838775c1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/149/bbde81bb327c7723med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/152/830439afd0e6160bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/153/6488b1e9e9985a52med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/153/5afd3cba4942bdeamed.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/148/328bc0b3238d47b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/148/e84cd3971743738f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/148/1e6953524d4ad173med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/149/60474ca0daba83d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/152/ce45b22b675a94acmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/148/9d68525bda8583bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/148/d32cc2e4959439f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/148/9902e2e207a7ddabmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/153/2a12d265019d2e44med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/152/173c91445f7d05e9med.jpg[/IMG][/URL] edit: widzę,że fotosik postarał się bardzo by były jeszcze gorszej jakości ;-)
  20. no już już. odkurzę trochę galerie bo świeci pustkami. mam trochę beznadziejnych zdjęć z maja :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/148/c7a85811f5020334med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/148/f465bef53c29b8a6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/152/2400023f79310019med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/153/0f0b9965ac2f9815med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/152/a56ad063f9325f3amed.jpg[/IMG][/URL]
  21. niestety nie mam czasu na udział w takim seminarium. To co wiem na temat tego pomysłu pochodzi z artykułów publikowanych na łamach Gazety Wrocławskiej. jeżeli zmieniają coś w przepisach (rozszerzają itp ) powinno to również być opublikowane.
  22. pisałam o tym w innym wątku jakiś czas temu, nie wiedząc,że jest ten. osobiście mnie kilka podpunktów wkurzyło i rozśmieszyło wywiad środowiskowy jest skandalem a przysięgę to może bardziej w zhp... (w artykule stało jasno: "po zdaniu egzaminu właściciel składa przysięgę dobrego opiekuna... że będzie się opiekował psem, zapewni mu dobrą karmę i opiekę wet... itd!!!) mam strachliwą sunię - w 100% odwoływalną, ignorującą ludzi i psy , trzymającą się blisko nie zaczepiającą nikogo. skupiona w 100% na człowieku pracy lub zabawie. Czy ma szanse być dobrym obywatelem? NIE bo pies nie ma prawa się bać! :diabloti: strachliwi ludzie się przecież NIGDY nie zdarzają... ciekawa też jestem jak można iść sobie do parku pofrisbować na przykład. Pies jest spuszczony, skupiony przez te parę minut treningu na pracy i raczej poza dyskiem nie ma w głowie chęci zaczepiania kogokolwiek. co do kompetencji egzaminatorów - następna pomyłka. już wolałabym miłośników psów z łapanki niż samozwańczych "profesorów"...
  23. macie w Jeleniej jakiś klub agility?
  24. U Rudzi znów cisza,trzymam kciuki za dom...
  25. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7310.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7311.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7313.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7314.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7315.jpg[/IMG] i to by było na tyle z tej wyprawy :lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...