Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. mam nadzieję,że przespałaś całą noc :cool3: już niedługo wszystko się okaże i tylko będzie świętowanie :lol:
  2. a tu się gospodyni nie chwali,że odwaliła oranie pola i ma wolne? :cool3::lol::evil_lol::loveu::multi: Taszka odzyska swoje "ręce do głaskania":lol:
  3. już chyba po wyborach niemców :razz: ciekawe, którą wybrali ;)
  4. pod słowami Ewelinki się podpisuję jak najbardziej :lol: to całkowicie inny pies ;) Jej ludzie też się odmienili :diabloti: bardzo dziękujemy za spotkanie :lol: [SIZE=1] [B]Ewelinko[/B] - no co mówiłam, no co :shake::eviltong::evil_lol: ale wybaczę Ci , bo akurat rzeczywiście Taszeńka pięknie się śmieje na tym zdjęciu:lol:[/SIZE]
  5. wybierając dziś prezenty dla pewnej gromadki :evil_lol: i moim coś się trafiło ćwoczątka dostały ośmiorniczkę :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6677-2.jpg[/IMG] Inusia pierwsza do rozbrajania - próba obgryzania dzwoneczka... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6649.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6650.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6653-1.jpg[/IMG] Figusia na razie tylko z daleka .. bo ona taka nieśmiała jest :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6678-1.jpg[/IMG] kundlice dostały piłeczkę, którą Lirutnik już rozmnożył na 10000 małych piłeczko-kawałków...
  6. [B]Gusia[/B] - ja się wpisałam dopiero wczoraj i to tylko na coś co się magicznie nazywa: "[B][FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]Super-Pro Toss & Fetch Quallfier Division[/SIZE][/FONT][/FONT][/B][FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]" pewnie jeszcze nie uaktualnili ;) na razie freestyle sobie daruję. A Magdzie dopingować będę z całych sił :lol: przetrze szlaki w startersach to może i ja się zdecyduję :p a tak w ogóle to napisałam tu rano post i go nie ma. zniknął!! :cool1: w każdym razie [B]ariss, weszka[/B] - proszę zaklepać wrześniowy weekend na Warszawe :evil_lol: [/SIZE][/FONT][/FONT]
  7. [B]ariss[/B], wsiadaj w pociąg i do Kraka. zobaczymy się jutro :diabloti: ech bajeczka... oby tylko pogoda była łaskawa ;) chyba jednak uda mi się tym wcześniejszym pociągiem pojechać;)
  8. moja siostra była na Praktykach w Atenach i mówiła,że mają tam jakieś programy ochronne dla psów. raz w roku wszystkie kolejno są wyłapywane i szczepione, prowadzony jest ich rejestr itd. są znakowane jakoś a ludzie bardzo je szanują. nie wiem jak jest to w innych miejscowościach. jak oglądałam jej zdjęcia z pobytu tam byłam zszokowana - wszędzie na ulicach leżały w grupkach psy. nóżkami przebieram w dalszym ciągu :evil_lol:
  9. [B]wiq[/B] - hehe, jakże by było pięknie... ale jeszcze nie teraz ;) to znaczy Lirutka już zachwyca ale na razie lokalnie ;) [B]weszka[/B] - o tupaniu nóżkami nic nie będę mówiła :lol: oczyszczam karty do aparatu bo na pewno się zapchają :diabloti: co do kompletowania krzyczącej strefy na widowni ( :cool3:) to chyba nie ma potrzeby bo to przecież tylko T&F a nie freestyle więc nie będzie efektowne. ale kciukotrzymacze na całym globie - mile widziani :evil_lol: Z układem pojadę może na Sopot a w najgorszym wypadku na Warszawę... wtedy każde wsparcie cielesno, wokalnie, telepatyczne bardzo się przyda. ale o tym będzie można mówić dopiero po wrocławskich zawodach gdy okaże się jak Lirutka sobie radzi w takich warunkach (tłumy,muzyka,wiejące flagi... dzieci wybiegające z widowni... no ale grzechem byłoby nie iść wcale jak park mamy 20 minut piechotą od domu. W razie problemów pójdziemy do domu i tyle ;) [B]Bartiśkowa_ [/B]- bardzo się przydadzą :lol: dziękuję :loveu: [B]tasza1[/B] - zawody będą 13-14 czerwca w parku południowym. W sobote od 13, w niedziele od 9 ;) będziecie?? [B]andzia69[/B] - mała szybka, niewinna wyprawa :evil_lol: na biegun północny po Brunatnego Niedźwiedzia :diabloti:
  10. Kuruj się Dobciu!! bardzo mi się podoba zawartość Twojej pułki z książkami :evil_lol: ja na moje bym chomcia nie puściła :evil_lol:
  11. Aussie[QUOTE] Ha! Ale będzie fajna impra na Pucharze :diabloti: - wieczorek panieński musimy Ci Madziu zrobić! :multi:[/QUOTE] ale świetny pomysł!! już żałuję,że nie mogę jechać :evil_lol:
  12. no w obrotach z grzbietu na bok i brzuch jest mistrzem tj jest MISZCZEM :diabloti::diabloti::diabloti:
  13. [QUOTE]kosztaniczkami[/QUOTE] a co to jest? :oops::PROXY5:
  14. za kciuki dziękuję :loveu: a co do pucharu to... może jeszcze czek na sto tysięcy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie jesteśmy nawet w zasięgu pierwszej czterdziestki :diabloti: :diabloti: :diabloti: jak na razie na tą konkurencje wpisało się 60 teamów... więc i tak pisząc powyższe zdanie jestem optymistką :lol::lol::lol: ale zupełnie mi to nie przeszkadza
  15. Ty już pod Dzień Babci podchodzisz a Ci się zachciewa wykorzystywać biednych rodziców :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: wstyyyyd!! :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  16. no to zdradzę ciszy jeszcze słodką tajemnicę ;) wpisałam się z Lirutką na zawody ale tylko na Toss&Fetch czyli taką konkurencją której nie lubię bo jest nudna i nie umiem daleko rzucać...:lol: ale ma to być taka wprawka,żeby zobaczyć czy Lirut nie ucieknie, nie stanie na ogonie ze strachu i czy w ogóle za talerzykiem pobiegnie ;) no i czy ja na zawał nie zejdę.... pierwsze koty za płoty. zobaczymy co będzie... ;) kciuki, można trzymać za to by Lirutek przez 90 sekund wytrzymała na tym strasznym placu i nie wpadła w panikę. reszta się nie liczy ;)
  17. no to są szanse,że kiedyś się stanę ich posiadaczką :evil_lol: na razie wszelkie oszczędności pochłaniają dyski :diabloti::diabloti::diabloti:
  18. [QUOTE]ostatnie panieńskie zawody:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] dobre!!! :diabloti::diabloti::diabloti: mam nadzieję,że inni zawodnicy zgotują CI gorące przywitanie i pożegnanie z wolnością :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [QUOTE]zawsze marzyłam o wycieczce do Budapesztu ;-)[/QUOTE] marzenia się spełniają :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: jadę z Weszką na Węgry! a tu link do filmiku,zupełnie nie związanego z psami, który ostatnio oglądałam i płakałam rzewnymi łzami - jak wszystko może się odwrócić i odmienić w jednej chwili na przekór ludziom. wielkie brawa dla tej Pani ;) [url=http://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk]YouTube - Susan Boyle - Britains Got Talent 2009 Episode 1 - Saturday 11th April[/url] w wywiadzie przed występem mówiła,że całe życie musiała udowadniać sobie i innym co jest warta. W pierwszych pytaniach komisji na tym filmiku, Simon pyta: jakie jest Twoje marzenie? - być profesjonalną piosenkarką! (widownia w śmiech) a potem jej występ i piosenka w której śpiewa "moje życie zabiło sen , który śniłam". no rozwaliła mnie totalnie.w dobrym tego słowa znaczeniu:lol:
  20. śliczne zdjęcia szczocho-szczurków :lol: a ten rozpięty na oparciu jak nietoperz - genialny :diabloti: coś zamilkłaś Wiqarynko ostatnio ;)
  21. super rudzinek ;) [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5269017.jpg[/url] kup sobie, kup pena!! nie będziesz się w końcu w pracy nudzić :diabloti::diabloti::diabloti:
  22. dobrze,że nie w sukni ślubnej z kwiatami prosto na Puchar :diabloti::diabloti::diabloti: ale by było :lol:
  23. :megagrin::megagrin::megagrin::ghost_2::sweetCyb: :cunao: tyle mam do powiedzenia :evil_lol:
  24. ja mam jeden uv ale taki kopnięty trochę,że podchodzi pod skylight (nie pamiętam jakiej firmy) a drugi polaryzacyjny kołowy Tiffena bez którego nie wyobrażam sobie życia :lol: chętnie poczytam o tych pierścieniach do makro bo od roku marzę o canonowskiej 50-tce... ale jeszcze nie uzbierałam na nią... :roll: w jakim przedziale cenowym są w ogóle te pierścienie?
×
×
  • Create New...