Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. no to dam kilka z domu [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7424.jpg[/IMG] wspólne tulasy :loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7433.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7434-1.jpg[/IMG] bliskie kontakty trzeciego stopnia - test łapy - prawdziwe to to :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7436.jpg[/IMG] i Dirusiątko anektujące klatkę [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7438.jpg[/IMG] więcej wkrótce
  2. spóźniłyśmy się o 2 tygodnie bo wcześniej kwitł rzepak i było bajecznie :loveu: no ale trudno. najważniejsze to się przelecieć , wytaplać , wytarzać i do przodu :evil_lol:
  3. a co tu za cisza?? "śpiewak nie raportuje" :diabloti::diabloti::diabloti: w końcu cała doba to wieczność w życiu malizny :lol:
  4. Ewelinko - bardzo dziękuję CI za pięną niespodziankę :multi::multi::multi::loveu::loveu::lol::lol: zdjęcia wariatek cudne i takich zielonych terenów ze słońcem bardzo teraz brak w czasie tych nieustających opadów! czekam z utęsknieniem na kolejne chociaż tych jest tyle,że będę sobie oglądała przez kilka dni :lol: Bonsai - na zdjęciach jest Ewelinka_m a nie ja. ja nadal gruba.
  5. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7419.jpg[/IMG] no i tyle zdjęć na dziś ;) tak wyglądała droga i pierwsze zapoznania. W czasie podróży mała prawie cały czas spała na moich kolanach. Zdarzyły się tylko 3 desperackie próby przedarcia się na tyły :evil_lol: mam jeszcze trochę z domu ale bardzo nieudane bo dla mojego obiektywu ciemnooo no i potem jeszcze spacerek Dirulca ;) och jak miło ją znowu zobaczyć:lol::loveu: a czy mała już po kąpieli i odpchleniu??:razz:
  6. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7414.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7416.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7418.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7421.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7422.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7407.jpg[/IMG] chodzenie czasem męczy - odpoczynek :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7409.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7410.jpg[/IMG] a jak leżenie nie pomagało przekonać człowieka by nie kazał iść dalej - chowa się maleństwo za krzaki i protestuje :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7412.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7414.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7401.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7402.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7403.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7405.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7406.jpg[/IMG]
  9. Dirki zaaferowana witaniem się z nami najpierw nic nie zauważyła! dopiero po paru minutach zlokalizowała wystającą spod pachy - nogę :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7391.jpg[/IMG] no i zapoznanie dwóch węgierek [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7392.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7393.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7394.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7395.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7387.jpg[/IMG] i w rękach szwagra [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7388.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7389.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7390.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7400.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7382.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7383.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7384.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7385.jpg[/IMG] a tu powitanie z Weszkową siostrą ;) bardzo wzruszające zresztą [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7386.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7371-1.jpg[/IMG] nawet pierwsze picie zostało udokumentowane :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7373.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7375.jpg[/IMG] ślicznotka... :loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7379.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7380.jpg[/IMG] c.d.n.
  13. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7363.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7364.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7365.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: ufo [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7368.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7370.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7356.jpg[/IMG] podbijamy serca przechodniów :loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7357.jpg[/IMG] a świat otaczający jest taaaaaki wielki [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7358.jpg[/IMG] pokonanie krawężnika jest bardzo trudnym zadaniem :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7359.jpg[/IMG] trochę napawa to małą nieśmiałością [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7362.jpg[/IMG]
  15. smycz może i dobra rzecz ale lepiej się jej pozbyć... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7342.jpg[/IMG] trzeba więc ją przegryźć... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7347.jpg[/IMG] albo zerwać [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7348.jpg[/IMG] a wiecie co... **** na to :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7349.jpg[/IMG] i potem było już lepiej - podążamy... nadążamy :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7355.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7329.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7330.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7335.jpg[/IMG] czasami mała jest gapowata [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7339.jpg[/IMG] a czasami gniewna i wyniosła :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7341.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7323.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7324.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7325.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7326.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7328.jpg[/IMG]
  18. [QUOTE]No może jeszcze dodam że na porannym spacerze rzuciła się walecznie na ok. 4 mies huskiego :evil_lol: I to jest ten gapowaty szczeniak. [/QUOTE] no niezła jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: pójdzie do przedszkola to jej się odechce ;) no to zaczynam od zdjęć z podróży. od hodowczyni z etapu wyborów będą później ;) założono małej Vesper pętle na szyjkę... pierwsze opory ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7317aa.jpg[/IMG] ale pięknie podąża za dużą W. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7318.jpg[/IMG] czasami nie do... a obok ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7320.jpg[/IMG] melancholijne spojrzenie na autostradę [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7321.jpg[/IMG] no i to co najbardziej się liczy - [B]pierwsze zdjęcia Weszek [/B]:lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7322.jpg[/IMG]
  19. dowiedziałam się w niedziele ale nie miałam jak napisać wcześniej. Eruś - świat się na chwilę zatrzymał, zadrżał, zawirował ... serce zabrał ale twardsze odda niedługo z powrotem. Miś-Łoś nie cierpi już. I tak będziecie razem.masz go na swoich pięknych zdjęciach i w pamięci... w łąkach i ciszy. bardzo mi przykro,że nagle i za szybko. więcej słów nie mam tulę najmocniej jak umiem. choć tylko wirtualnie. jakbyś chciała się oderwać na chwilę zapraszam do nas.poważnie.
  20. [B]deszczowy weekend w drodze [/B]zakończony :diabloti: jako "matka chrzestna" powiem,że mała jest wspaniała!! nie tylko dlatego,że jest piękna (ach jaki piękny tył i głowa :loveu: ), ma 9 tygodni (co samo w sobie pociąga falę ochów i achów :loveu: ) ale przede wszystkim : - wpatrzona w człowieka jak w obrazek! - skupiona na danym jednym zajęciu zadaniu, - zrównoważona jak na szczeniątko - bardzo! - zna umiar - co też jest cenne, - umie się wyciszyć i rozkręcić w jednej sekundzie, - ma charakterek... który pewnie pokaże :evil_lol: no i jest wesołą wspaniałą kuleczką ciekawską i uważną. Rezolutna minka i wspaniałe spojrzenie... no po prostu pies na medal :lol: niby jakieś anse odnośnie uszu ma duża Weszka :roll::evil_lol: ale mi nic na ten temat nie wiadomo :eviltong: Weszko, ja CI za podróż podziękuję zdjęciami ;) zdjęć mam sporo ale jeszcze w aparacie. wstawię zaraz chociaż kilka z drogi a najwyżej później w kolejności przypadkowej będą się pojawiać co jakiś czas ;) Weszko a Twoje zdjęcia gdzie??????????:razz::crazyeye:
  21. [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6728aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6730aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6733aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6735aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6738aa.jpg[/IMG]
  22. za kciuki dziękuję!! oczywiście,że tylko to jest najważniejsze. Taka próba. w lipcu zawodów nie ma. następne są w sierpniu w Sopocie ;) a potem we wrześniu. No chyba,że w Czechach jakieś ;) ten bazarek już widziałam ale jak zwykle są za małe!! nie wiem dlaczego... ale zawsze jak pojawiają sie obróżki to tylko w przedziale 20-40 a moje sucze mają 43, Tajdzia nawet więcej bo ma tam grubaśne futro ;) foto-kota, tym razem Figusia [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6682-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6695-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6712aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6725aa.jpg[/IMG]
  23. w nocy Lirut przypuściła atak na niewinną ośmiorniczke... została znaleziona wymemłana,,, piórka na głowie powyrywane, stopy oderwane i rozrzucone po podłodze... Świnia jedna!! zawsze tak jest - wszystkie zabawki muszą być jej! :diabloti: rozpuszczony samolub :evil_lol: jakiś tam ochłap kotom zostawiła więc może da się ją jeszcze uratować :cool1:
  24. lepiej już widoczki wstawiaj :eviltong: biedny człowiek - ofiara papparazzi :roll:
  25. wspieram myślami
×
×
  • Create New...