-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
wow! Agusia dzięki :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: pierwszy start udokumentowany :lol::loveu::multi: Lirutka ładnie wygląda bez obroży, taka długa :loveu: no i jest to wspaniała pamiątka tego szalonego weekendu. Zabawa była nieziemska. serio serio :lol::p a jeżeli chodzi o przerażenie w oczach to mam dwa takie portretowe zdjęcia które mi TZ zrobił przed startem - normalnie dramat...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: potem wkleję to się pośmiejemy :lol: ale pierwszy start zaostrzył apetyt i już poluję na kolejne zawody :lol: też na razie chyba tylko T&F żeby Lira się otrzaskała. Poszłam nawet dziś wyrobić Lirutce paszport - bo już niedługo zawody w Czechach :evil_lol:
-
[B]*zaba* , weszka, Olusia[/B] - bardzo dziękujemy ;) to bardzo dużo dla nas znaczy ;) zdjęć po weekendzie mam tysiące... ale to jedno wkleję teraz... jedno jedyne takie Mistrzyni Świata w Dogfrisbee - Melisa Heeter i my [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/TaniaiMelisa.jpg[/IMG]
-
właśnie wróciliśmy do domu spaleni słońcem i policzkami zdrętwiałymi od śmiechu!:lol: Wspaniałe zawody!! Organizacja, atmosfera, LUDZIE - było po prostu nieziemsko!! Cieszę się,że mogłyśmy brać w nich udział. Już wiem na pewno,że nie były ostatnimi.Trzeba będzie jednak ciężko popracować... tu przejdę może do tego jak nam poszło... w pierwszej rundzie wszystko było super Lira pięknie biegała chociaż nie tak jak to ona potrafi. Była stremowana ale pod kontrolą. Moje rzuty dzięki piątkowej korekcie na seminarium były jak na mnie - długie i równe. punktów nie wpadło wiele a z tych które wpadły część odjęto bo był spalony czyli stanęłam na lini w czasie wyrzutu. No w każdym razie po pierwszej rundzie byłam zachwycona i szczęśliwa jakbym wygrała. Przyszła druga runda i niestety strach zwyciężył... nie było mowy o zabawie. Robiłam co mogłam,żeby Lirutka odblokować ale nie wyszło. Będziemy pracować dalej. tak więc zajęłyśmy szczytne ostatnie 50 miejsce :multi::diabloti: Teraz Lirutek poszła odpoczywać bo jej się najbardziej przecież to należy. Cały weekend była baaaaaardzo baaaaaaardzo dzielna i za to najbardziej jej dziękuję
-
[B]Agathee [/B]- wszystko przed Wami!! Birma ma większy potencjał niż Lira na początku także wszystko jest możliwe!! :lol: [B]eria[/B] - no mam nadzieję,że wciągniesz się w temat bo zagości tu w najbliższym czasie na dobre! :cool3: [B]sugarr[/B] - służę uprzejmie ;) [B]*zaba*[/B] - musisz zaglądać!! będzie cała masa zdjęć niedługo :cool3: A Kamelka możesz podwiesić na wyciągu pod sufitem, wcisnąć w ryjek dysk i zrobić zdjecie - potem w PS wymazać liny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: efekt będzie podobny jak na zdjęciu :diabloti: i proszę mnie nie stresować końcem piątku :eviltong: [B]weszka[/B] - no, to jest diament nie pies :loveu:;) [B]ewelinka_m[/B] - trzymać i nie puszczać cały weekend :lol: a teraz już mogę zdradzić co pomogło nam wytrzymać ten dzień przed zawodami (by nie odejść od zmysłów) bylyśmy dziś na seminarium frisbee z Mistrzynią Świata - Melisą Heeter :multi::multi::multi::multi::multi: i Lra była absolutnie cudownie doskonała :lol::loveu::lol::loveu::loveu: najważniejsze - zupełnie się nie bała!! olała pięknie zgromadzonych i skupiła się na pracy lub ściganiu dysków w oddali... Więc jeżeli chodzi o sukcesy sportowe to dziś wygrałyśmy już wszystko o czym marzyłyśmy!! i to jest najwspanialsze. :multi: edit: dziś tylko dwa zdjęcia będą my :-) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8443aa.jpg[/IMG] i Magda z Fridą - czyli koleżanki z klubu i nie tylko :-) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_8635aa.jpg[/IMG]
-
a normalne cs'y to w [url=http://www.daktari.pl]DAKTARI.PL[/url] mają stale ;)
-
[B]gusia1972[/B] - dziękuję za zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu: nawet nie wiedziałam,że z Liry taki lotnik :lol::lol::lol: tak szybko przelatuje... oczywiście tej grubej baby nie trzeba było wklejać.... :razz::diabloti: jak nic pora na diete... :cool1: [B]ewelinka_m [/B]- oczojebne "wpadające w fiolet" tiaaa... ale nawet je polubiłam i następne też bym takie chciała :lol: [B]sugarr [/B]- te akurat wyjątkowo przez animalia. potrzebowałam szybko i co za tym idzie potwornie drogo... bo 30zł za szt. [B]Olusia[/B] - przepraszam,że nie odpisałam Ci na poprzedni post ale to się nie da w trzech słowach opisać ;) jak tylko będę miała więcej czasu,żeby przysiąść na dłużej to opiszę ok? a co do różowych to ten jest całkiem niezły bo jaśniejszy niż róż w CSach ;)
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
oczywiście nie zauważyłam faktu,że się przeniosłaś z opowieściami tutaj :lol: dziwiłam się,że taka cisza u Birmy :evil_lol: a tu ślicznota kwitnie na całego :loveu::loveu::loveu: na Twoich zdjęciach jest jeszcze piękniejsza. mam trochę teraz do ponadrabiania ;) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
urok szczenięcy go przez te 8 lat nie opuścił i mam nadzieję,że przez wiele jeszcze lat będzie towarzyszył :lol: no a wiadomość,że będziesz miała Dobcia ze sobą w Krakowie jest tak sensacyjna,że trzeba ją :knajpa::drink1::cunao::drinking::popcorn::chlup: -
phi, pewnie wróci z następnym czarnym wariatem :eviltong:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
czekam na dzień gdy o takich przełamaniach historycznych będzie pisał jej własny, prywatny i jedyny ukochany właściciel ... wzruszyłaś nas wszystkich -
ja też chcę zdjęcia z motylarni - bo jako rodowita wrocławianka ignorantka nie wiedziałam o takowym zjawisku :diabloti::diabloti::diabloti:
-
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
hehe kochana dzwoniłaś - byłam na spacerze!;) zawody oczywiście NIE w parku Skowronim!! [U][B]BĘDĄ W PARKU POŁUDNIOWYM!! [/B][/U] w sobotę będą od 12 chyba (ale ta moja nudna konkurencja jest chyba od ok 15...) a w niedzielę od samego raniuśka więc nie wiem o której my. w każdym razie najbardziej widowiskowe finały będą w niedziele od 14 i wtedy trzeba być obowiązkowo !! na nas proszę się nie nastawiać bo może wcale nie wyjdziemy na plac, tak może być i się z tym liczę ;) -
[B]weszka[/B] - no niedługo będzie duuużo zdjęć Lirutka w akcji, nie tylko z zawodów ale i z pewnej tajnej misji ;) o której powiem po weekendzie ;) a kciuki zbieram i wszystkie wykorzystam :lol: [B]Olusia[/B] - witamy po raz pierwszy w galerii :multi: miło,że odwiedziłaś. Co do frisbee to powiem Ci,że z Lirutem zapisałam się w zeszłym roku na zajęcia ale ona wtedy zupełnie nie była na to gotowa tj przez ten strach. przestałyśmy chodzić. po kolejnym roku pracy nad Lirą jest znaczna poprawa... co dało nam nadzieję na start w zawodach. jak będzie się okaże już w weekend. Być może znów będzie musiał upłynąć rok do normalnego startu z freestylem ale mamy czas. Nic na siłę nie będziemy gonić. i tak ćwiczymy dla siebie, będziemy jeździć na seminaria itd. zawody nie są miernikiem umiejętności. mają być zabawą - a czy obie się przełamiemy by tą zabawę poczuć zależy od czasu i pracy. kciuki więc się przydadzą ;) piszę to z myślą i o Twojej suczynce, skoro mówisz,że problem podobny. Nie trać wiary, idź do przodu ;) [B]Dobcia[/B] - dziewczyna z Żywca wie co mówi :evil_lol::lol: dziękujemy! [B]groszek83[/B] - ja zupełnie nie wiem co to było:crazyeye: skąd te dyski, o co chodzi... chyba ktoś dorzucił...:lol: za kciiuki dziękujemy
-
ha! filmik boski :evil_lol: tylko gdzie radość, gdzie komenda jasna i czytelna na przykład przynieś... proszę mi tu dziecko uczyć przykładnie :diabloti::diabloti::diabloti: żartuję oczywiście!! bardzo się cieszę,że tak szybko mała łapie! mam nadzieję,że nauczy Dirusiątko potem :lol: zdjęcia boskie z tego wycięty kwadrat na środku boski na baner, szkoda tylko,że taki mały może być :lol: [url]http://img518.imageshack.us/img518/3756/dsc0853.jpg[/url] a w ogóle 3 suki pieprzaczki to już nawet nie ekstrawagancja - to już obłęd :evil_lol::loveu::lol: ale jak CI z tym obłędem do twarzy :lol::lol::lol: tj Wam, bo widać rodzinne :diabloti: a ciekawe czy teraz już zrywasz się ze szmatką wycierać brodę małej Vesper. Powiem Wam,że byłam zadziwiona jak siedziałyśmy z Weszką spokojnie w pokoju i rozmawiałyśmy a nagle Weszka się zrywa i biegnie po szmatkę. I stoi z nią.... pytam co się stało, a Weszka na to,że czeka aż Dirki skończy pić.... by wytrzeć brodę :lol::evil_lol: właściciel nie-sznaucera nie pojmie tych uroków :evil_lol::loveu:
-
[B]Mudik[/B] - taaa, normalna to ona nie jest :lol::evil_lol::loveu: [B]gusia1972[/B] - no nie wiem właśnie... poza tym to trzeba trzymać i za Milene, Anie, Krzyśka, Agnieszke bo oni wszyscy przecież też startują i to na prawdę bo z freestylem :p a nie takie udawanie jak ja :oops:... tak więc ja też kciuki zaciskam i będę focić w każdej wolnej chwili :lol: [B]*zaba*[/B] - da rade da rade da rade da rade.... x 10000000000 i tak sobie powtarzać do piątku... i Lira i ja będziemy tak powtarzać :lol: [B]sugarr[/B] - zawody to Puchar Polski - czyli DCDC. W ten weekend będą we Wrocławiu ale generalnie są rozgrywane w 4 różnych miastach ;) pierwsze kwalifikacje były w maju w Chorzowie,teraz Wrocław a potem w sierpniu - Sopot i we wrześniu - Warszawa ;) za kciuki dziekujemy!!:loveu::loveu:
-
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
kochany śpioch :loveu::loveu: jak będziesz miała super sprzęt to już na pewno go na spacer nie będziesz zabierać.... takie cudo jest fajne owszem... ale cholernie ciężkie :evil_lol: jak tam plany na weekend?? zostajecie jednak we Wro czy wygrały plany wyjazdowe? buźki -
w ogóle zalogować się teraz na dogo graniczy z cudem mam nadzieję,że z tego powodu Weszka się nie odzywa... bo na nudę na pewno narzekać nie może :cool3:
-
[IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07710.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07709.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07708.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07719.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07720.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07705.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07706.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07717.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07713.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07711.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07693.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07701.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07702.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07703.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07704.jpg[/IMG]
-
wsparcie bardzo się przyda ;) dzięki dziewczyny :loveu: przeklejam jeszcze kilka zdjęć z wątku seminarium autorstwa - Pauli i Ewy :loveu: [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07698.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07697.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07696.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07695.jpg[/IMG] [IMG]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07694.jpg[/IMG]
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
ile Lirutki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziękuję :multi::multi::multi: a tu to cała ona - wariatka na 100% :lol::loveu: [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/semi%20z%20darkiem%20kwiecien/czeec3/DSC07711.jpg[/url] -
[QUOTE]w życiu pewna jest tylko śmierć i podatki :evil_lol:[/QUOTE] i że nie trzaśniesz obrotowymi drzwiami ( tekst z reklamy) :evil_lol:
-
uściskaj Sage od nas. i tą dużą i małą ;)
-
[B]groszek83 [/B]- cześć Groszku, też zaglądam do Was ale śladu nie zostawiam bo brak weny na pisanie ;) [B]weszka[/B] - taaak, to najpiękniejszy widok na świecie :loveu::lol: [B]*zaba*[/B] - one obie to niewiniątka nie wiedziałaś ??!! :evil_lol::lol: [B]sugarr [/B]- hehe, dobre porównanie :evil_lol: mina rzeczywiście "genialna" :lol: masz piękne zdjęcie w avatarze :loveu: [B]Bartiśkowa_[/B] - trochę wyżej zrobiła jej się druga ;) [B]Dobcia[/B] - zabawa patyczkiem to sprawa wagi państwowej! wymaga to siedzenia na baczność ze wzrokiem utkwionym w badyl :diabloti::lol: za kilka dni już będą zawody. W ostatnich dniach moje oczekiwania spadły do jednego celu.... żeby Lirutka w ogóle wyszła na plac. Tyle mi wystarczy. Znowu powróciło odcinanie się od świata. nie wiem jak damy sobie radę... proszę o kciuki ;) a poza naszym udziałem to czekam z utęsknieniem na te zawody. Zobaczyć tyle psów w akcji to dopiero będzie widowisko :multi: