Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. to małe coś nie większe niż źdźbło trawy to Twój nowy pies?? :cool3: czy czegoś nie doczytałam??
  2. no i po zawodach. a Rudka potrzebuje gości choć na wątku
  3. a wiersze pisze??? to może Pańci pomoże :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: :cool1::p
  4. a nasza Tajga ma świadomość ucha :diabloti: każde żyje własnym życiem. Świadomym :evil_lol:
  5. łoho, to będziesz miała mętlik teraz :evil_lol: ja bym chciała 12 w wersji xxl tak na 174 cm dzieciora :diabloti: cieszę się,że masz teraz taki tłum koło siebie ;)
  6. a myślałam,że Liroświra :cool3: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/andev-my.gif[/IMG]
  7. śliczne zdjęcia haszczaków, modele zresztą bardzo udani :lol: podoba mi się też ich jasne umaszczenie :loveu:
  8. podziwiam Kamela za ten dzień u Dziaduszków. Może to jest jego powołanie? ;)
  9. zaszumiało zboże... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7355.jpg[/IMG] to nie wiatr... to Liroświr :evil_lol: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7358.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7359.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7360.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7367.jpg[/IMG]
  10. nie ma za co ;) chętnie zobaczyłabym Was na żywo w bardziej kameralnym niż zawody miejscu :razz::cool3: trzymam kciuki za ME ;) sama marzyłam,żeby tam pojechać. słodzić już więcej nie będę... ale bardzo mi się podobają Wasze freestyle za tą dynamikę i wyprzedzanie psa. wklejałam też kiedyś Wasze zdjęcia z Chorzowa na wątku zawodów.
  11. a masz jakąś osobę która potwierdza poprawność nazw? sama wiem jak to było na studiach z oznaczaniem piekielnych roślin łąkowych itd gdy się widziało jak na dłoni cech których nie było lub nie widziało oczywistych. Dochodziło się do baobabu oznaczając byle zielsko :diabloti::diabloti: pasje masz bardzo ciekawą ;)
  12. kiedy przyjeżdżasz?? :razz:
  13. jeszcze jadą pewnie :diabloti:
  14. [B]gusia1972[/B] - no i jeszcze doliczyć emocje i nerwy i piekielne słońce ;) następne zawody.... to zdaje się Warszawa ? :diabloti::diabloti: gratuluję nowego nabytku!! mam nadzieję,że dacie się pobawić :evil_lol::p [B]Kinia[/B] - struśki świrusy jeszcze będą ;) [B]BellaLab[/B] - po środku siedzi "towar exportowy" :evil_lol: szczeniątko z zaprzyjaźnionej Gusi hodowli. aussiczka ;) a na zdjęciu wklejonym przez Gusie występują: Darek & Ulfi, Gusia & Kala, Asia & Last, Magda & Frida (która się chyba schowała), Przemek i Agnieszka & Robin, Ania & Arsi piękna ekipa :multi::loveu::lol:
  15. to podwójne towarzystwo na kwiatku świetne :diabloti: jeden złapany w obiektyw to rozpusta, dwa naraz to już przesada :lol::loveu::loveu:
  16. dzięki za link ;) już obejrzane :multi: a to było w końcu robione Twoim obiektywem czy tym wypożyczonym cudem ?? bo szczerze powiedziawszy różnicy nie widać
  17. [B]gusia1972[/B] - jeszcze jak ma się spokojnego pieska :diabloti: Jakby Tajdzia zobaczyła tańczące strusie to by im pewnie szyjki skróciła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki za zdjęcia, zupełnie zapomniałam,że miałaś wtedy aparat więc jest niespodzianka :multi:;) [B]Mudik [/B]- no to kiedy kiedy? na zawody przyjeżdżacie pod koniec sierpnia?? :cool3: [B]wiq [/B]- no mam jakieś to wstawię jutro...;) zoo wiadomo nie jest odpowiednim miejscem dla zwierząt ale moja entuzjastyczna relacja jest wynikiem tego co zapamiętałam jako dziecko ( malutkie wybiegi, depresja i generalnie smętnie) a z tym co jest teraz nowe większe wybiegi itd. no a przy tym widać,że inwestują nie małe pieniądze w coś co podupadało... pójść zobaczyć te zmiany warto ;) [B] ewelinka_m[/B] - widzę,że lemury wzięcia nie maja :lol: będzie wilk jakiś będzie :evil_lol: [B]BellaLab[/B] - dziękuję bardzo :loveu:;) [B]Agathee[/B] - o odgadłaś struśka :evil_lol: one mają taki wybieg,że mogą podejść do ogrodzenia bliziutko tylko,że w dołku efektem czego wystaje im tylko głowa dryfująca powoli wzdłuż ogrodzenia. prześmiesznie to wygląda... aaa, a Lirut na zdjęciach pierwszych robi "łapki" piątkę przybija jedną ;)
  18. szelki śliczne :lol: południowy to blisko mnie :cool3: dajcie znać jak będziecie wybierać się następnym razem. zapraszam też zawsze do skowroniego (bliziutko południowego) ;)
  19. no, jak już przypomni sobie jak piękne są spacery szybko stanie na nogi ;)
  20. hmm, no to może przemalowali go na rudo :diabloti: w ogóle to wiele zwierząt brakuje, lub zostały poprzenoszone. Na przykład lemury wcześniej były w pawilonie i było ich tam około 5 odmian teraz zrobili "wyspę lemurów" i są tam tylko dwie. Żyrafy jakieś mają dojechać i w ogóle dużo roszad ;) zaglądałam przez ogrodzenie na budowę nowego fokarium - ale będzie obłędne! podwodny amfiteatr. jak byłam mała w tamtym miejscu była jedna foka i pies dingo, który podobno kilka razy uciekał... generalnie byłam pod wrażeniem jak wiele zostało zrobione w tak krótkim czasie.
  21. bawcie się dobrze dziewczyny!!! czekam już Waszego powrotu ;)
  22. istnieją czarne i właśnie w takich się zakochałam :loveu::loveu::loveu: widziałam na żywo w lipcu na zawodach w Czechach. Oj jaki obłęd :loveu::loveu::loveu:
  23. lub laptopek albo dysk przenośny :cool3:
  24. [QUOTE]pierwszy odcinek 5 godzin,drugi 9 godzin), ale droga z Helu na Katowice to 14 godzin w pociągu[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ło matko ale podróż!!! samochodzikiem to byłby raj ja się chyba wreszcie odważę i skończę to nieszczęsne prawo jazdy robić!
  25. już środa a zdjęć nie ma :cool1::mad::evil_lol:
×
×
  • Create New...