-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Od-Nowa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
haloooo i jak z tymi zdjęciami??:cool3: -
no i co tam? wymyło Was coś...:eviltong:
-
wow! 2000 stron galerii, ponad 3 lata prowadzenia jej, tysiące zdjęć!! to trzeba opić :diabloti::diabloti:
-
[B]eria[/B] - właściwie w pracy widzę motyli miliony tylko aparatu nigdy pod ręką! ;) dam motylka zaraz dam ;) zdjęcie nie będzie ładne ale ciekawa jestem gada owada ;) [B]groszek83[/B] - ok, zaraz będzie kilka specjalnie dla CIebie;) [B]Agathee [/B]- no to już chyba wiem gdzie ale sprawdzę sobie na mapie ;) [B]weszka [/B]- istota psiowatości: biegać, taplać się, pływać, gonić, obgryzać! mają pełny serwis :diabloti::lol: gorsza sprawa,że pożyczyliśmy teraz samochód... nie wypada do niego tych brudasów pospacerowych wpuszczać :evil_lol: [B]Kinia[/B] - błotniak (po) południowy :evil_lol:
-
lekko się Pestka wnerwiła :diabloti::diabloti::diabloti: kundle cudne! a czerwone szeleczki na flacie ładnie wygladają... chociaż wiadomo - flat nie lubi łat :lol:
-
no przyłączam się do Gusi! Czekałam i czekałam a tu tylko zakratkowany/wolny/zakratkowany wolny :lol: proszę pamiętać o frisbomaniakach następnym razem ;)
-
a przepraszam,że się wcięłam :oops: różne już rzeczy widziałam :diabloti::lol:
-
[url]http://img104.imageshack.us/img104/2500/csc0455.jpg[/url] to jest świetne!! nie wiem gdzie czyja morda :diabloti::diabloti::diabloti: no no jak to Vesper rośnie!! jeszcze tylko 4 cm i 4,5 kg dzielą ją od Liruta :evil_lol: zapomniałam,że te Ciotki takie młode!! zwracam honor :lol:
-
eria te ustawienia to raczej sobie ogólnie potraktuj bo to zależy przecież od aparatu i optyki. z tego co podała ariss na 100 % bym przejarała moim zestawem [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_07932.jpg[/url] genialnie tu wyszła Gasska :diabloti::loveu: normalnie posągowo :lol:
-
[B]Agathee [/B]- po drugiej stronie tego parku z muzeum ornitologicznym i stawem? Może mieszkasz bliżej Struga? Osiedle XX lecia to te wielkie bloki tak? całą okolicę kojarzę ;) tylko muszę pamięć odświeżyć :lol: takie spotkanie to by było coś! :lol::p pomyślę zatem [SIZE=1]tylko,że ja jestem potwornie sentymentalna, jak pojadę tam to będę płakać bezustannie :cool1:[/SIZE] [B]wiq[/B] - ano!:evil_lol: tia, świeża zamaszyście nałożona maseczka błotna to najlepsze dla psiej urody :lol:
-
no nie mów że w Cieplicach!! no ja nie przeżyję tego!! spędziłam tam najlepsze dziecinne czasy... Ale pewnie mieszkasz tam w tej części przy ul Staszica itd? bo tam takie piękne wały są (to moje pierwsze "góry" w życiu!! pokonywane na nartach...) Przepiękne są te okolice. ech tyle wspomnień... ech... i jeszcze raz ech... ;) do Wrocka gnaj śmiało!! ale bardziej mi się marzy przyjazd z sukami do Cieplic ;)... zresztą na pewno będę jesienią A no przecież!! Tajga i Birma były razem na działce!! Właśnie jadąc po Tajge poznałam Birmucha i się zakochałam! Ale Lira też z działeczki od dziewczyn więc wszystkie mają "kieleckie" korzenie
-
no to czekam na filmik ;) ciekawa jestem bardzo;)
-
ojciec piękny!! Ciotka RHEA jakaś dziwna trochę, albo stoi nie tak jak sznaucerowi przystało albo ma za długą szyję i brak klatki piersiowej :diabloti: ale to pewnie takie kiepskie ustawienie. śliczna rodzina!! :lol::lol: Biedna mała Vesper - jak tu sprostać takim pięknościom :lol:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
Birmuch ma obłędne oczyska :loveu::lol::loveu: -
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7250.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7253.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7254.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7257.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7260.jpg[/IMG] c.d.n :-)
-
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7239.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7240.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7241.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7243.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7249.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7227.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7229.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7234.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7235.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7237.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7216.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7217.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7220.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7221.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7224.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7205.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7208.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7210.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7211.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7212.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7180.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7182.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7183.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7191.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7198.jpg[/IMG]
-
[B]eria[/B] - dzięki dobra kobieto :loveu::lol: to co zacytowałaś mi też się najbardziej podoba ;) motyla jeszcze nie było bo to z innej sesji... czyli będzie po wystrzelaniu zdjęć "wołków zbożowych" :diabloti:;) [B]gusia1972 [/B]- marudna bo stęskniona :p Magda to już w ogóle się pół słówkiem nie odezwie! A nie przychodziłam bo i łapa i siostra czyli priorytety chwilowo zmienione ;) jutro będę już chyba bo muszę brać się do roboty. Co do zdjęć - nie ma sprawy ;) jak wyjdą :diabloti::cool1: do labkowej zaglądnę bo mnie zaciekawiłaś ;) [B]Agathee[/B] - bo Jelenia G jest piękna :lol::loveu: Ja tam tylko znam dworzec i rynek a tak lepiej Cieplice bo tam mieszkał mój dziadek. tereny dookoła wspaniałe!! więc Birma na pewno ma tam dobrze :evil_lol: [B]groszek83 [/B]- witam :lol: ano ruszyło trochę bo jakoś nastrój sprzyja zdjęciom ;) no a przecież nie można ich kisić dla siebie. trzeba uprzykrzać życie Ciotkom :evil_lol: [B]Mudik [/B]- chyba mówisz pod kontem agility :cool3: bo jeśli chodzi o frisbee i flyball to niestety ale najlepiej stoi Warszawa ( którą bez żalu porzuciłaś! :eviltong: ) chciałabym choć raz na miesiąc tam na trening wpadać :evil_lol: a teraz trochę zdjęć na dobranoc [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7165.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7167.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7171.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7177.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7179.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7154.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7155.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7156.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7158.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7159.jpg[/IMG] c.d.n :-)
-
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7146.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7150.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7151.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7152.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7153.jpg[/IMG]
-
a potem trzeba schłodzić emocje ;) ale tłok! [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7135.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7138.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7139.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7140.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7142.jpg[/IMG]
-
tak zaczyna się zadyma... leci jedno... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7113.jpg[/IMG] zaraz drugie... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7114.jpg[/IMG] i robi się młyn :evil_lol: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7119.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7120.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7124.jpg[/IMG]