-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7112.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7129.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7130.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7131.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7132.jpg[/IMG]
-
jakby co to odpowiedź dla Gusi jest na poprzedniej stronie ;) a teraz zdjęcia :p [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7105.jpg[/IMG] nie wiem dlaczego ale rozczula mnie to zdjęcie... ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7107.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7108.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7109.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7110.jpg[/IMG]
-
o Agusia, dzięki za te słowa :loveu: a myślałam,że powiesz: o jak dawno Cię nie widziałam,tęsknimy za tobą itd... a tu nic :-( :evil_lol: wytropiłam kolejnego czarnego "latającego labradora" tyle,że chłopca ;) ostro też "agilituje" ;) zaraz wkleję tu link o tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f622/czarny-pan-em-zaprasza-do-galerii-107671/?highlight=[/url]
-
namiastka lata nad morzem :diabloti: [url]http://crestfallen.fm.interii.pl/21.jpg[/url] a tu jak koteczek wygląda :eviltong: [url]http://crestfallen.fm.interii.pl/25.jpg[/url] witamy się po raz pierwszy ;)
-
wpadłam do Was, bo zaciekawiło mnie sportowe życie Marleya ;) koleżanka w klubie ma czarną labkę i na pewno ucieszy ją wieść o kolejnym "latającym labku" ;) podeślę Jej wątek jak już wpadłam to poproszę o frisbowe zdjęcia :razz:
-
[QUOTE]nooo akurat autofokus mojej sigmy pozostawia wiele do życzenia .chodzi jak traktor i jest bardzo omylny :shake::evil_lol: [/QUOTE] no to tym bardziej gratuluję :lol: te mi się bardzo podobają :loveu: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7263674.jpg[/url] [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7263662.jpg[/url]
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
świetne te zdjęcia :lol::diabloti: [url]http://i28.tinypic.com/wqoqi1.png[/url] [url]http://i25.tinypic.com/14bkl15.png[/url] [url]http://i26.tinypic.com/zxjm7d.png[/url] - padłam ze śmiechu na widok Birmy z kokardą :lol: -
chyba jeszcze to zdjęcie się tu należy?? czy to ten drugi czekoladek...?..... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_1316.jpg[/IMG]
-
[B]Rudzia-Bianca[/B] - cieszę się,że znów jesteś z nami ;) Tak, Lirutka już zdrowa na szczęście ale jakby nie było miesiąc w plecy [SIZE=1]dziękuję za komplemencik ;) [/SIZE] [B]Linssi [/B]- na pewno nie w depresje tylko w stan mobilizacji :lol::eviltong: uczyć się trzeba bo widziałam,że aparacik masz dobry ;) podglądałam już Twojego wielkoluda :evil_lol:
-
wow, to drugie zdjęcie obłędne!! ważkę w locie trzasnąć - szacuneczek dla obiektywu, że mu się chciało tak szybko mrugnąć :diabloti: już nic o sennych owadach nie powiem :lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
genialny jest ten pies :loveu::loveu::loveu::diabloti::diabloti::diabloti: obłędny filmik ;) -
najlepsze do frisbee są grube jeansy ;) opaski dla cieniasów i wymoczków :diabloti::diabloti::diabloti: ja tam biorę pazury "na gołą klatę", przysłowiowo... ale chyba się starzeję bo coś mnie zabolało ostatnio :evil_lol: a na zdjęciach psy pokryte szronem widzę ;)
-
przy balansie nic nie mieszałam takie miejsce - takie światło ;) jak na przykład jeżdżę tam do lasu koło Koki nigdy nie mogę sobie dobrze poustawiać tam jakiś blask od pola bije... nie wiem... może jakieś radioaktywne tereny :diabloti: zrobiłam coś ostatnio ale w ramach buntu tylko cz-b ;) a teraz idę buczeć w poduszkę bo siostra poleciała już do siebie :placz: wpadnę jutro dorzucić zdjęć na wypadek gdyby się ktoś stęsknił :razz:
-
są takie neoprenowe opaski na nogę ;) a te zdjęcia wyglądają jakby w czasie przymrozków były robione!:cool3: Bystrej fota z rozwianymi w uszach włosami przepiękna:loveu:
-
tiaa, w Twoim wieku to ja też byłam szczypiorek i myślałam,że tak już zostanie... tyle,że po 13 latach mam już inne zdanie i innę perspektywę gdy patrzę w dół.... brzuch jakoś bliżej jest :diabloti:
-
Lirutnik ma 2 plamki ;) tylko druga głębiej... trzeba by pociągnąc mocno za język,żeby się ukazała :diabloti::diabloti:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
przepiękna relacja słowna i zdjęciowa :lol::loveu: czekam na więcej ;) -
widać,że suczysko bardzo wymęczone :-( ale już z górki więc czekamy na zdjęcia spacerowe! ;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
nie urodziłam się tam ale spędzałam dziecinne lata rozdzielona między dwoma "Babciami" w Legnicy właśnie i w Jeleniej górze. Babcia z Legnicy mieszka właśnie koło parku. Akurat tego dnia była tam też moja mama i siostra - widziały na własne oczy wszystko co się działo... Opowieści co nie miara ale nie będę zaśmiecać Wam wątku ;) -
no to czekam na dowody :diabloti: wczoraj jakiś motyl nie uciekł przede mną więc mam fotkę. potem mi powiesz co to za jegomość :cool3: na pewno łatwe będzie bo ich dużo było w tamtej okolicy
-
przestałam się ważyć to nawet nie wiem :p jak mi się wydawało,że już już juz lepiej to waga miała odmienne zdanie :diabloti: nie będę z nią rozmawiać zatem :eviltong:
-
[QUOTE]o tak, widziałam Twoją minę:evil_lol: w tej desperacji zatłukłabyś rudą soflflitem :grin:[/QUOTE] phi, dyski marnować. gołymi rękami zrobiłabym korkociąg :diabloti:
-
a ja jeszcze raz pochwalę rudą po seminarium! bo na prawdę jestem pod wrażeniem tego, jak taki dziki potwór sprawował się pięknie przy bandzie innych psów i w grupie ludzi. Na dodatek omyłkowo przyjechała na plac grupa osób na zajęcia - przedszkole i przeparadowali Bystrej przed nosem :diabloti::diabloti: Raz Bystra wyskoczyła do idącej spokojnie mojej Lirusi - zdecydowanie nie wiedziała co czyni! :evil_lol: jakby naruszyła choć kłaczek czekałaby ją śmierć na miejscu ze strony niespodziewanej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti: ale poza tym trzymała się świetnie. no i jeszcze przecież cała podróż - pociąg, autobus, nowe miejsca. na prawdę dla Bystrej za to - szacuneczek. W końcu wiadomo,że nie jest to piesek łatwy.
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
oby tym razem się udało!! Wspaniale,że córka już w domu ;) -
jak [B]eria[/B] idzie na łąkę o 6 rano to wiadomo,że wszystkie motyle i ważki jeszcze śpią! nie zauważyłyście na zdjęciach chrapania :diabloti: bo przecież nigdy nie było tu motyla w ruchu!!!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: