Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7112.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7129.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7130.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7131.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7132.jpg[/IMG]
  2. jakby co to odpowiedź dla Gusi jest na poprzedniej stronie ;) a teraz zdjęcia :p [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7105.jpg[/IMG] nie wiem dlaczego ale rozczula mnie to zdjęcie... ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7107.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7108.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7109.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7110.jpg[/IMG]
  3. o Agusia, dzięki za te słowa :loveu: a myślałam,że powiesz: o jak dawno Cię nie widziałam,tęsknimy za tobą itd... a tu nic :-( :evil_lol: wytropiłam kolejnego czarnego "latającego labradora" tyle,że chłopca ;) ostro też "agilituje" ;) zaraz wkleję tu link o tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f622/czarny-pan-em-zaprasza-do-galerii-107671/?highlight=[/url]
  4. namiastka lata nad morzem :diabloti: [url]http://crestfallen.fm.interii.pl/21.jpg[/url] a tu jak koteczek wygląda :eviltong: [url]http://crestfallen.fm.interii.pl/25.jpg[/url] witamy się po raz pierwszy ;)
  5. wpadłam do Was, bo zaciekawiło mnie sportowe życie Marleya ;) koleżanka w klubie ma czarną labkę i na pewno ucieszy ją wieść o kolejnym "latającym labku" ;) podeślę Jej wątek jak już wpadłam to poproszę o frisbowe zdjęcia :razz:
  6. [QUOTE]nooo akurat autofokus mojej sigmy pozostawia wiele do życzenia .chodzi jak traktor i jest bardzo omylny :shake::evil_lol: [/QUOTE] no to tym bardziej gratuluję :lol: te mi się bardzo podobają :loveu: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7263674.jpg[/url] [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7263662.jpg[/url]
  7. świetne te zdjęcia :lol::diabloti: [url]http://i28.tinypic.com/wqoqi1.png[/url] [url]http://i25.tinypic.com/14bkl15.png[/url] [url]http://i26.tinypic.com/zxjm7d.png[/url] - padłam ze śmiechu na widok Birmy z kokardą :lol:
  8. chyba jeszcze to zdjęcie się tu należy?? czy to ten drugi czekoladek...?..... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_1316.jpg[/IMG]
  9. [B]Rudzia-Bianca[/B] - cieszę się,że znów jesteś z nami ;) Tak, Lirutka już zdrowa na szczęście ale jakby nie było miesiąc w plecy [SIZE=1]dziękuję za komplemencik ;) [/SIZE] [B]Linssi [/B]- na pewno nie w depresje tylko w stan mobilizacji :lol::eviltong: uczyć się trzeba bo widziałam,że aparacik masz dobry ;) podglądałam już Twojego wielkoluda :evil_lol:
  10. wow, to drugie zdjęcie obłędne!! ważkę w locie trzasnąć - szacuneczek dla obiektywu, że mu się chciało tak szybko mrugnąć :diabloti: już nic o sennych owadach nie powiem :lol:
  11. genialny jest ten pies :loveu::loveu::loveu::diabloti::diabloti::diabloti: obłędny filmik ;)
  12. najlepsze do frisbee są grube jeansy ;) opaski dla cieniasów i wymoczków :diabloti::diabloti::diabloti: ja tam biorę pazury "na gołą klatę", przysłowiowo... ale chyba się starzeję bo coś mnie zabolało ostatnio :evil_lol: a na zdjęciach psy pokryte szronem widzę ;)
  13. przy balansie nic nie mieszałam takie miejsce - takie światło ;) jak na przykład jeżdżę tam do lasu koło Koki nigdy nie mogę sobie dobrze poustawiać tam jakiś blask od pola bije... nie wiem... może jakieś radioaktywne tereny :diabloti: zrobiłam coś ostatnio ale w ramach buntu tylko cz-b ;) a teraz idę buczeć w poduszkę bo siostra poleciała już do siebie :placz: wpadnę jutro dorzucić zdjęć na wypadek gdyby się ktoś stęsknił :razz:
  14. są takie neoprenowe opaski na nogę ;) a te zdjęcia wyglądają jakby w czasie przymrozków były robione!:cool3: Bystrej fota z rozwianymi w uszach włosami przepiękna:loveu:
  15. tiaa, w Twoim wieku to ja też byłam szczypiorek i myślałam,że tak już zostanie... tyle,że po 13 latach mam już inne zdanie i innę perspektywę gdy patrzę w dół.... brzuch jakoś bliżej jest :diabloti:
  16. Lirutnik ma 2 plamki ;) tylko druga głębiej... trzeba by pociągnąc mocno za język,żeby się ukazała :diabloti::diabloti:
  17. przepiękna relacja słowna i zdjęciowa :lol::loveu: czekam na więcej ;)
  18. widać,że suczysko bardzo wymęczone :-( ale już z górki więc czekamy na zdjęcia spacerowe! ;)
  19. nie urodziłam się tam ale spędzałam dziecinne lata rozdzielona między dwoma "Babciami" w Legnicy właśnie i w Jeleniej górze. Babcia z Legnicy mieszka właśnie koło parku. Akurat tego dnia była tam też moja mama i siostra - widziały na własne oczy wszystko co się działo... Opowieści co nie miara ale nie będę zaśmiecać Wam wątku ;)
  20. no to czekam na dowody :diabloti: wczoraj jakiś motyl nie uciekł przede mną więc mam fotkę. potem mi powiesz co to za jegomość :cool3: na pewno łatwe będzie bo ich dużo było w tamtej okolicy
  21. przestałam się ważyć to nawet nie wiem :p jak mi się wydawało,że już już juz lepiej to waga miała odmienne zdanie :diabloti: nie będę z nią rozmawiać zatem :eviltong:
  22. [QUOTE]o tak, widziałam Twoją minę:evil_lol: w tej desperacji zatłukłabyś rudą soflflitem :grin:[/QUOTE] phi, dyski marnować. gołymi rękami zrobiłabym korkociąg :diabloti:
  23. a ja jeszcze raz pochwalę rudą po seminarium! bo na prawdę jestem pod wrażeniem tego, jak taki dziki potwór sprawował się pięknie przy bandzie innych psów i w grupie ludzi. Na dodatek omyłkowo przyjechała na plac grupa osób na zajęcia - przedszkole i przeparadowali Bystrej przed nosem :diabloti::diabloti: Raz Bystra wyskoczyła do idącej spokojnie mojej Lirusi - zdecydowanie nie wiedziała co czyni! :evil_lol: jakby naruszyła choć kłaczek czekałaby ją śmierć na miejscu ze strony niespodziewanej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti: ale poza tym trzymała się świetnie. no i jeszcze przecież cała podróż - pociąg, autobus, nowe miejsca. na prawdę dla Bystrej za to - szacuneczek. W końcu wiadomo,że nie jest to piesek łatwy.
  24. oby tym razem się udało!! Wspaniale,że córka już w domu ;)
  25. jak [B]eria[/B] idzie na łąkę o 6 rano to wiadomo,że wszystkie motyle i ważki jeszcze śpią! nie zauważyłyście na zdjęciach chrapania :diabloti: bo przecież nigdy nie było tu motyla w ruchu!!!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...