-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P9136898.jpg[/url] żabsko super :diabloti: co do tuszy to zawsze się znajdzie coś do zrzucenia :eviltong::lol:
-
oj tak, ta jesień postępuje drastycznie szybko :shake: już niedługo zacznie się szuranie nogami w stertach liści. Choć i tak lato było dość łaskawe tego roku. Wspaniale jest widzieć Biance zdrową i uśmiechniętą na prawdziwym spacerze :lol::lol: a śmiać to się suczynka potrafi przepięknie :diabloti:
-
świetnie sznaucia wygląda po strzyżeniu. Nie tyle o samą fryzurkę chodzi ale od razu młodsza i szczuplejsza się wydaje :lol: Chyba przyjadę się u Ciebie ostrzyc :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
widzę,że muszę przypomnieć co nieco Liry rodzinę :lol: Lira jako jedyna z miotu jest tak podobna do swej mamy. Łączą je również te cudne zachowania które nazywam "robieniem maślaka". Ci co znają Lire, wiedzą jak to wygląda. Niewinne spojrzenie spod byka :loveu: .Inne siostry [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]różnią się umaszczeniem bardzo jak również charakterem. Od rozbrykanej,sotnej Florki, przez zrównoważoną Mone po strachliwą jak osika Lirutkę. No już nie tak bardzo Zdjęcia wyrośniętych sióstr wklejałam gdzieś w galerii ale po tylu stronach nie jestem w stanie już znaleźć na której z nich. Mama Liry - Misia kilka dni po przygarnięciu przez nas Liry znalazła nowy dom w Warszawie. Zamieszkała u przewspaniałej rodziny i wiedzie szczęśliwy żywot ;) rodzina ta, po jakimś czasie zaadoptowała drugiego pieska więc ma Misia towarzystwo ;) Misi wątek jest tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/misiowy-maniusiowy-watek-65671/[/url] a tu rodzeństwo Lirutki jeszcze za młodu: Mona (jak się okazało po czasie również przez pomyłkę nazwana Lirą) zamieszkała pod Kielcami [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Mona2.jpg[/IMG] Florka - zamieszkała w Katowicach [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Florka.jpg[/IMG] braciszek Ruben - on jeden, choć był najsilniejszy, nie przeżył choroby :-( na którą wszystkie chorowały po znalezieniu. Reszta miotu po ciężkiej walce o życie - wygrała! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/6002/0701ruben1bn6.jpg[/IMG][/URL] była jeszcze jedna sunia, która od razu znalazła domek więc jej zdjęć nie mam. Cieszę się,że cała rodzina została uratowana :p:loveu: O rodzinie Tajgi zupełnie nie mamy żadnych wieści. A szkoda, chciałabym wiedzieć i niej jak najwięcej ;) Ewelinko dziękuję za śliczne zdjęcie!!:loveu::loveu::loveu: obłędnie puszysty ogon wyszedł
-
najnowsze zdjęcie Lirkowej Mamusi :loveu: chorowała ostatnio na bebeszjoze. Udało się jednak wyjść z choroby obronną ręką :multi: [IMG]http://x.garnek.pl/ga659/ea363dff318fd4a7221242a3/misia.jpg[/IMG]
-
Norbert, bardzo się cieszę z nowych wieści i zdjęć. To straszne,że taka choroba dotknęła Misię!! i to z takim impetem. Całe szczęście,że już zdrowa i wesoła!!! zdjęcia piękne i filmik też! dlaczego nie chcesz prowadzić jej galerii tutaj tylko zakładać osobną w sieci. nawet nie będzie można tam skomentować ich boskich min :diabloti: Byłyśmy z Lirą niedawno w Warszawie, ale zgubiłam kontakt do Izy - byłoby świetne spotkanie Mamy z Córką!! może się uda następnym razem. Pozdrów Izę zresztą serdecznie ;) przekopiuję sobie zdjęcie Misi do galrii Lirki :cool3:
-
zdjęć Ewelinka narobiła , tylko udostępnić nie chce :diabloti::eviltong:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
statyczne zajęcia dla statecznego Dobcia :evil_lol: ciekawe jak to wygląda :lol: -
no to obiecane kilka zdjęć ;) kolejne będą już psiowe :Dog_run: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1538/img5991.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4851/img5917.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5076/img5980xn.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1341/img5921aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/761/img5894.jpg[/IMG] ;)
-
jest szansa na jakieś zdjęcia z nowego domu Noviki??
-
dawaj dawaj gwiazdko :cool3::p dziękuję za filmiki :loveu:
-
hoho, po tylu dobrych słowach chyba dorzucę jeszcze coś z tych zdjęć :evil_lol: połechtało mnie w piętę :diabloti: EWELINKO - tego filmiku nie dawałaś. pierwszy raz go widzę!! dzięki wielkie!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
i my też jesteśmy z Wami myślami oby ciało Negrula było tak mocne jak serce -
tfu tfu, już pluję przez prawe ramię :diabloti::p
-
dzięki dziewczyny ;) koni więcej nie będzie, to tylko jako przerywnik. To w końcu psie forum więc wrzucam tu raczej tylko psy. takie zdjęcia są przeznaczone do innych celów :lol: mogę wrzucić jeszcze jedno w kolorze dla Weszki ;) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/686/img5229aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9789/img5296aa.jpg[/IMG]
-
BBH - świetne zdjęcia! to boskie - za rączki :loveu::lol: [url]http://i642.photobucket.com/albums/uu144/mkwiatkowski-pguminska/DCDC%20Warszawa%2009%20-%20niedziela/_P5H2631kopia.jpg[/url] i ta soczystość :diabloti: [url]http://i642.photobucket.com/albums/uu144/mkwiatkowski-pguminska/DCDC%20Warszawa%2009%20-%20niedziela/_P5H2701kopia.jpg[/url] czekam na więcej!!
-
[QUOTE]Vesper wchodzi w straszliwy wiek szczenięcy. Jest już duża, silna, dostaje w różne miejsca, ma duże zęby i mnóstwo świetnych pomysłów, a świat stoi przed nią otworem :diabloti:[/QUOTE] podejrzewam,że tym zdaniem rozpoczęłaś nowy rozdział tej galerii :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chcąc tego.... lub nie :diabloti::diabloti::diabloti:
-
no dziewczyny zaszalały!! czekam z niecierpliwością na Ich powrót i opowieści :lol: a dziś w ramach galeriowania nie będzie zdjęć psich... konie + fotografia to jest to co tygrysy zwykły uwielbiać :diabloti: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6411/img5757aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3609/img5330aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6363/img6102aa.jpg[/IMG]
-
[B]Lato_09[/B] - bomba!! jak miło go zobaczyć takiego szczęśliwego :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
dziękuję, zrobię to popołudniu ;) są jakieś cząstkowe wyniki z Mistrzostw Świata! Kejti na 12 miejscu!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi: najlepiej z polskiej kadry "e[B]S[/B]ek" Meliska na 54 !!! wielkie brawa dla dziewczyn :klacz::sweetCyb::ghost_2::bigcool::Dog_run:'
-
aaaa, bardzo dziękuję :multi::multi::multi::multi::multi: serce pęka z radości :p ja wiem,że jedyne co we frisbee mam do zrobienia to nie przeszkadzać Lirze w robieniu "swojego" - ale nawet w tym się nie sprawdzam!! oto dowód - podstawiam jej jeszcze nogę :diabloti: [url]http://www.discbusters.com/img/Lira4.JPG[/url] pozdrawiam serdecznie autorkę zdjęć ;)
-
a jakaś Lira by się tam nie znalazła u Ani?? :cool3:
-
już się nie mogę doczekać popołudnia :lol:
-
ludzie kochani, odmian wrzosów są nieskończone ilości :diabloti: różniące się zarówno kolorem kwiatów jak i zieleni,sposobem osadzenia na łodyżkach, wielkością kielichów itd :razz: w lasach ta różnorodność też występuje choć bardziej ograniczona
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
zaglądam itrzymam ;)