-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
a my? ciągniemy sobie nasz wózeczek obowiązków. nic iekawego się nie dzieje. praca praca praca.... bleee z pracy do pisania pracy i tak na przemian... dobrze,że są te pyski bo bym niewiedziała co to prawdziwe zycie :cool3: no to na osłode i dodanie sił... zdjęcia z wakacji odsłona druga... bo w końcu nam wypadnie przedstawienie Lirki w kapoku dopiero na gwiazdke :evil_lol: no to powolutku :p porcja na dziś [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/104/4e72f29000e8deed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/ae214c67a9e5ac90.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/f51865835ca36203.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/104/336e53b9d97b41cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/104/e4c9191443d258cb.jpg[/IMG][/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
piękna sąsiadeczka!!!! to bedzie znowu większa gromada spacerowa. bo chyba przedstawisz ja Dobciowi :razz: -
[URL]http://i24.tinypic.com/2vl03du.jpg[/URL] jęzor nie jest w stanie dogonić pyszczydła :evil_lol::loveu:
-
do góry sunieczko!!!!!!!!!!
-
wspaniale widziec tą radość :loveu:
-
sio choroby!!!!!! siooooo!!!!!! jesień bez Erii to jak rok w krainie deszczowców!! może zrzute zrobimy na sanatorium :razz: zdrowiej kochana szybko!! i co to tu niby ciągle pierwiastek męski wisi w powietrzu a ja nic nie wiem?? Mam nadzieje ze nie Pb.... tylko czyste Ag... jeżeli dobrze pamiętam z chemii....:cool3:
-
jak można biegać tyłem w jedną , przodem w drugą strone?? :razz::-o chyba,że kręci salto :cool3: piękna piękna bestyjka:loveu:
-
Rudziu a od kiedy jest u Was kot?? (bo nie doczytałam a nie mam czasu obecnie na przeglądanie całego wątku :oops:) i jakie były początki?? albo może powiedz od której strony wątku można o tym przeczytać :razz: pamiętaj,że jak Bianka ma cieczke to nie jest sobą do końca :cool3: może byc bardziej pobudzona, nerwowa itd. to zupełnie normalne. sterylka naszej już w połowie listopada. czyli na 3 miesiące po cieczce. nerwy już dają o sobie znać. ale jestem na ten zabieg zdecydowana raczej... ściskam wieczorową porą
-
o różnice w locie oczywiście chodzi... ;)
-
o dziekuję za odpowiedzi ;) a gdzie można kupić dyski Trixie? i czy też mają ileś rodzajów?? mój pies ma ok 57 cm w kłębie;) co do latania.... to my będziemy parkowymi maniakami nie zawodowymi . Chyba że różnica jest tak wyraźna no to rzeczywiście warto. wstępnie po przeglądaniu stron, pomyślałam o tym większym Hyperflite soft...
-
też chciałabym kupić suni dysk. sprawa ma się tak,ze mamy już jeden (ten competition) ale wyraźnie był dla niej za twardy. po kilku kontaktach z pyskiem bardzo się zniechęciła. Ostatnio na spacerze znalazła tą okrągłą część paletki pink-pongowej. ogumowaną itd, bez ręczki. no i przyniosła,żeby jej rzucać (bo jest maniakiem aportowania ;) ) i zaczęło się szaleństwo! już tylko ta nieszczęsna paletka. dlatego chciałabym jakiś miększy. miałam kiedyś taki w ręku i można go było zwinąć w rulon nawet. czy możecie polecić jakiś dysk dla nas?? sunia za kilka dni skończy rok. po kilku paletkowych próbach skacze i robi szczupaka :lol: może założymy nową dyscypline:razz:
-
Inka łapie słowa :loveu: i rozumie w mig :cool3: [URL]http://img100.imageshack.us/img100/9858/img409311lc0.jpg[/URL]
-
powodzenia dziewczynki w stawianiu oporu szeregowi absztyfikantów!:evil_lol: śliczne te rudości:loveu:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
no czyli najważniejsza Kamelkowi zostawili... casting na kamelową żone zagramaniczną rozpoczęty :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[URL]http://images31.fotosik.pl/19/7d3d91e59d5f2e45.jpg[/URL] że co to niby jest? ŚNIEG???!!!:crazyeye::-o -
[QUOTE] naszczekał na małego ciułałę po drugiej stronie ulicy :-ocoraz gorzej z tą jego agresją :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol: do dzisiaj darł sie tylko na duże psy :evil_lol: [/QUOTE] Ciułała wielki był duchem!:cool3:
-
tymczasiki poszły dziś do nowych domów... z czego oczywiście bardzo się cieszymy :roll:.... e to nie ta ikonka...:multi: ....... :razz:
-
to Lircia śpiąca z tymczasikami :loveu: hava I told You lately that I love you........ :loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/22/875627e97fbcd12c.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
puk puk, czy można?? my tu z zyczeniami do najpiękniejszego kundelka świata :cool3: starty smakołyków i miłości z okazji dnia kundelka!!
-
Kieleeckim Mypingom w krainie deszczowców mówimy sto lat z okazji święta kundelkowego!:loveu:
-
Nie tylko z Inką :lol: Lircia kocha koty ;) ( z jednym z tymczasików) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/11/d47a3469eea55b84.jpg[/IMG][/URL] wszystkim kundelkom i Ciotkom życzymy dużo miłości :loveu:
-
o dobrze,że tu zaglądnełam. witam serdecznie. już niedługo przyjdzie czas sterylki naszej Kieleckiej suni. i to co przeczytałam w obawach mnie nei uspokaja..........