-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
no co za łotr :mad: nie tylko się rozbrykała ale i cofnęła w rozwoju :evil_lol: zajmie miejce Vesperki w szkole jak tak dalej pójdzie :diabloti: bo Vesprzaczek wszystko umie :p
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Morka obłędna na tych podusiach!! przecudna sunia o niezwykłych oczach. jakim cudem tyle czeka, skoro od początku miała najładniejsze zdjęcia nawet... -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Lineczki ładne zdjęcia ale Tumki :cool1: no w każdym razie to co mówicie o Tumce można dodać do ogłoszeń :lol: wiedziałam,że będzie z niej skarb :p:diabloti: JAK TU POMÓC LINECZCE???......... -
a do Leszna w lutym to się jedzie przez Wrocław :diabloti::p
-
no to dobrze, jak chłop ambitny :p ja mam ambicje już tylko - znaleźć pracę jakąkolwiek... bo my obecnie oboje bez :nerwy:
-
[B]Weszko[/B] - dokładnie to miałam na myśli ;)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
EWELINKA BŁAGAM WYSIL SWE A[B]R[/B]TYTALANTY FOTOGRAFICZNE I ZRÓB IM PIEKNE ZDJĘCIA!!!!!!!:cool3: -
my skarmiamy już od marca NN najpierw ciemno zieloną - dla pracujących, potem czarną - profesional. Sunia niejadek stała się w tym czasie jadkiem :razz: smakowita, małe dawkowanie nie obciąża żołądka. Ładnie wpływa na rzeźbę, z "suchego" pies stał się "soczysty" :lol: polecam wcześniej karmiliśmy ProPlanem a w czasach kryzysów Dog Chowem
-
udało mi się obejrzeć filmiki :p super!! nasi górą :diabloti::multi::multi::multi:
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
jakiś odzew z ogłoszeń jest?? u mnie ma 3 obserwatorów!!!!:cool1: -
Eruś wybierasz się na studia,że piszesz o przeprowadzkach?:cool3: polcam Wrocław :diabloti:
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
są jakieś nowe wieści z domu Barda?? nieustannie trzymam kciukiiii ;) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
do góry śliczności :cool1: -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
wystawiłam bazarek na kieleckie bidy teraz (kończy się już w piątek) to pozwolę sobie na samowolę i zadeklaruję z niego 50 zł do sterylki Gajki mam nadzieję,że nikt w łeb nie pacnie mnie za to :diabloti: -
szkoda takiego cuda na podwórkowego... ale chyba każdego szkoda :razz:
-
[QUOTE] Jak się uda jutrejsza sesja to zrobimy porównanie :cool3: [/QUOTE] i się wyda cośmy przywiozły :diabloti: królika.....:cool3: a jak Vesperka zacznie frisbować na całego to bardziej podkasana będzie i linia grzbietu falująca się stanie :cool3:
-
Rudzinko, powinnaś jakieś gratisy dla "windziarzy" na Twoich bazarkach przewidzieć :lol: trudno za nimi nadąrzyć!! :evil_lol: ale jaka radość potem :lol::multi:
-
Legnica - malutki czarny piesek wyrzucony na mróz. Pomocy!
Od-Nowa replied to malade's topic in Już w nowym domu
zrób mu jak możesz takie zdjęcie całej sylwetki, najlepiej przy człowieku,żeby było widać jaki jest duży ;) akurat jestem w Legnicy chwilowo ale mam ze sobą tylko mały aparat więc ładne nie wyszłyby. -
filmiki to ja dopiero po powrocie zobaczę bo tu wolno necik chodzi ;) a kto był waszym "piłkowym"??
-
oj relaks niesamowity! w radiu Paderewski a o świcie godzinny spacer w szuwarach nad Kaczawą. Szaleństwo w parku i pychoty na śniadanie :lol: chyba nie wrócę :diabloti: Lirutut jak zawsze w legnickim parku zakochana. To park, który w czasie lipcowej nawałnicy został zdmuchnięty częściowo z powierzcni ziemi. Teraz po uprzątnięciu zwalonych drzew wygląda lepiej ale smutne uszczerbione korony długo będą pamiętać tamte dni. rano nie chciało mi się robić zdjeć, wolałam się napatrzeć i nawdychać wilgoci liści i rzeki... tak mi brakowało takiego luzuuuuuu spacerowego i ciszy. Od kiedy auto padło mało mamy okazji do takich wycieczek a przecież całą naszą dziwną rodzinką jesteśmy od nich uzależnieni ;) Po południu cyknę jakieś widoczki... ale mam tylko mały aparacik... nie chciało mi się targać cegły :evil_lol: w końcu musiałam targać dynię, z której zaraz będzie pyszna rozgrzewająca zupa :p pozdrawiamy serdecznie - zrelaksowane baby :lol: Tajgusia z TZem będą mieli też dzień pełen wrażeń bo dziś czas Hubertusów ;)
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Sunia dzisiaj wlazła do budy, nareszcie zmądrzała, bo cały dzień strasznie lało. Na razie pani Kazia wogóle tam blisko nie podchodzi, żeby jej nie straszyć, może jakos pomalutku ... [/QUOTE] oj nareszcie!! oby się udało ją złapać... po powrocie z wyjazdu (jutro wieczorem) wrócę do ogłoszeń, na razie klikam jedną ręką i nie mam jak :diabloti: -
szkoda wielka,że nie będzie więcej :-( Kala spisała się na medal!! aż dziw,że żadnego nie dostała tam :cool1: Marysiu zawsze wiesz co powiedzieć :cool3::evil_lol: [B][QUOTE] [B]Ale labkowi (jako właścicielka psa myśliwskiego) kibicowałam wyjątkowo ciepło [/B]:loveu: [/QUOTE][/B]
-
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14.jpg[/IMG] jedna adresówka Ci nie wystarczyła??!!:diabloti::diabloti: i to takie ciężkie... na allegro są ładne, podeślę Ci linka :evil_lol::evil_lol:
-
wpadłam na zdjęcia a tu nic :cool3:
-
siostrzyczka wygląda na dużo dojżalszą sucz w porównaniu do Vespereczki :diabloti::evil_lol: bardzo ładnie się prezentuje. za to braciszek.... hmmm powiem Wam,że jakby był na innym wątku powiedziałabym,że to kundelek.... :oops: Jednak to co Vesper wyróżnia to pasja w oczkach i radość psotna w sercu. a tego się nie da podrobić :loveu::loveu::loveu: pozdrawiamy wyjazdowo;)