-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny ogród! Psy pewnie czują się tam jak w Raju:) -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
Lemoniada replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że powstał ten wątek. O przytulisku w Łomiankach był kiedyś artykuł w "Przyjacielu Psie" z mnóstwem zdjęć, z 7 lat temu chyba. Po raz pierwszy wtedy zetknęłam się z takim opisem schroniska/przytuliska dla zwierząt i bardzo zapadł mi w serce, znam ten artykuł prawie na pamięć. Urzekły mnie wtedy Fela, Masza i Terunia, jak czytam w opisie Tajgi Maszeńka znalazła domek, a co z Felą i Terunią? Poznaję jeszcze mordkę Myszki. Trzymam kciuki z całych sił i deklaruję wystawienie kilku psiaków na allegro, tylko ładnych tekstów nie umiem pisać:oops: Boziu, jakie to słoneczko najukochańsze!:placz: [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/6505/wojtus5mb5.jpg[/IMG] -
Bokser Poker - jeszcze dzieciak - w cudownym domu!
Lemoniada replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'][B][SIZE=3]Kropla do kropli drąży skałę - w końcu wyplenimy... czy my, czy nasze dzieci, a może wnuki....[/SIZE][/B][/quote] Święte słowa, wierzę w to głęboko. Trochę nas jest, dogomaniaków i kociarzy. W pojedynkę nikt z nas nie zdziałałby wiele, ale razem możemy góry przenosić. Poker, jesteś piękny, życzę Ci szczęścia. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Lemoniada replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_Tosia_'] * 5-letni pies. nr chip: 25582. spokojny, zrównoważony psiak. [IMG]http://images25.fotosik.pl/221/06fa34927bfadce8.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/272/ee205184ed93d02e.jpg[/IMG] [/quote] No to się zakochałam... Po prostu CUDO!!! -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Dwie kociczki pojechały do nowego domu w Warszawie..... Państwo chcieli od razu dwie żeby im sie nie nudziło i żeby im sie lepiej chowały. Oto prawidłowa postawa.....:lol:[/quote] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] Ale jak Ty to zrobiłaś?:evil_lol: -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
Lemoniada replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Ciężko się w tych maleńtasach nie zakochać. Pandorko, życzymy szczęścia! -
Lulu jest urocza, wygląda jak gałka lodów karmelowo- śmietnakowych:loveu:
-
[quote name='brazowa1'] Suczka Huczka czuje sie dobrze.Jak ja lubie widok psa w kołnierzu![/quote] To tak jak ja widok kota w klatce-łapce:lol: Wspaniała robota, dziewczyny! :thumbs:
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Koniecznie wklej tu linka. A radość Twą zobaczyłam oczami duszy:evil_lol: -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
Lemoniada replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia'][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5335/11blo2.jpg[/IMG] [/quote] Co z tym biednym onkiem?? Czy ktoś mu udzielił pomocy?? Dostał leki przeciwbólowe, zdezynfekowano mu tą ranę?? Boże, to jakaś makabra!:crazyeye: -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
Lemoniada replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Dla szczeniąt może gerberki byłyby dobre? Aha, czy planujecie wysterylizować Herunię przed adopcją? -
[quote name='hop!']Wiadomo dlaczego?[/quote] Tak, to bielactwo właśnie, ale bardzo łagodna i nieszkodliwa forma. Ta plamka przez kilka lat mu rosła (tj. powiększała się o kolejne "komórki" nosa, jeśli wiesz co mam na myśli) i nadal jest niewielka więc nic mu nie grozi;) Zwierzęta mogą jak najbardziej chorować na bielactwo, ale coś mi szczęście dopisać nie chce i nie mogę znaleźć żadnych informacji i zdjęć w necie na ten temat.
-
No co? Śpią sobie:lol:
-
[quote name='hop!']No, nie da się ukryć. ;) Może dzięki jasnej plamce na nochalu? To "pamiątka" po naszej myszce Bulbasce. Gabiszon wsadził nochal tu, gdzie nie trzeba...[/quote] A ja myślałam, że to bielactwo.
-
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
Lemoniada replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Po takiej sesji zdjęciowej domki mają jak w banku:loveu: -
Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom
Lemoniada replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Antycznych imion sporo całkiem, tylko nie każde odpowiednie dla szczeniaka. Mi przychodzi do głowy Aurora, Tetyda, Persefona, Diana, Dafne... -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
A czerwiec już za 5 dni:cool3: -
Zgłaszałam już parę aukcji, ale jedyne, które zostały usunięte natychmiast i bez podania powodu z mojej strony, dotyczyły futra z psów i drugiego z kotów. [quote]UMIĄ KOŻYSTAC Z KUWETY , A PRZYNAJMNIEJ STARAJĄ SIĘ[/quote]Mówcie co chcecie, ale to jest piękne:lol:
-
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'][I][FONT=Times New Roman][COLOR=red]i znikam....[/COLOR][/FONT][/I][/quote] Co znikasz, gdzie znikasz:-? -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Lemoniada replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Mam nietypowe pytanie a dokładniej prośbę. Zapytajcie w schronisku, czy byłaby szansa któregoś dnia by zobaczyć wszystkie bullowate przebywające w schronisku? Wiem, że jest ich bardzo dużo, dlatego też pytanie czy ktoś poświęciłby na to pół dnia. Dużo łatwiej by było przejść wzdłuż kojców i samemu zobaczyć ale domyślam się, że tak się nie da. Chodzi mi o to by wtedy ktoś podjechał, przeleciał wszystkie psy czytnikiem, sprawdził tatuaże, ewentualnie kastracje, zrobił dobre zdjęcia. Z tego co mówiła mi Pani Siemińska, bullowatych jest zatrzęsienie. Chętnie pomożemy i zaczniemy np. ogłaszać część psów. A może jak będzie miejsce to zabierzemy niektóre. Jak byłam po Borka, zobaczyłam na żywo psy z pierwszej strony. Ale podobno to kropla w morzu przebywających psów typu bull. Chętnie bym zobaczyła resztę a także może i te z drugiego schroniska.[/quote] Bardzo ważne!! Kto pomoże doddy ocalić choć część bullków? Hamlet, ależ ta Twoja psica cudna, uwielbiam charty:loveu: