Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Jest jeden obserwator. Czasami mnie to wkurza...
  2. Macie rację, Vivuś zasłużyła na Raj na Ziemi, nie opłaca się jej tam wieźć. Olu, za życzenia dziękuję, Kocham Cię, mówiłam Ci już o tym?:loveu: Aga.... Nie wiem, jak mam Cię pocieszyć :( Czas wszystko rozwiąże, mam nadzieję, że pozytywnie.
  3. Ty to się nie nudzisz kobietko. Zalatana, zagoniona, wszędzie jej pełno gdzie potrzeba pomocy. Dziś już nie zapomnij, ślicznie proszę, może to właśnie TA pani? A ja dziś nigdzie nie poszłam, niczego nie załatwiłam, leżę w łóżku odłogiem powalona choróbskiem. A miałam zaszczepić psa i wyskoczyć na zakupy.
  4. [quote name='Aleksandra59']O matko - zapomniałam do tej pani od Vivuni zadzwonić, a teraz jest za późno:oops:[/quote] 'Zapomnialam' jasssne:diabloti: Aguś, na koniec Polski to jeszcze, o świecie nie wspominałam!:lol:
  5. Mnie poraziła ta czerwona czcionka, niby mój ulubiony kolor, ale tu wygląda jakoś niesmacznie. Telefon zaraz podmienię... Niestety jak do tej pory było mało wejść:(
  6. Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli:cooldevi: Już raz wiozłam psiaka z tutejszego schroniska do DT w Krakowie, podróż minęła bezproblemowo, powrót tak samo. A był to mój ukochany schroniskowy ulubieniec, najsłodszy pies na świecie, którego zawsze będę wspominać i pamiętać... I którego też wolałabym zatrzymać przy sobie, ale to była jedyna szansa na wyrwanie go stamtąd i uratowanie życia. Więc nie wątp we mnie tak szybko, Olu:lol:
  7. [quote name='kasiah72'] BTW, Nie slyszalam jeszcze o grzywaczu w schronisku...[/quote] Dogomaniaczka resuruss ma 3 grzywacze, każdy 'z odzysku'. W tym jeden rodowodowy, którego wyciągnęła w kiepskim stanie ze schroniska, a teraz kosi medale na wystawach.
  8. [quote name='modliszka84'] No i drga rzecz, jak tu wybrać najlepszy skoro wszystkie wydają się być dobre.[/quote] Może ten najbliższy?
  9. A pani brzmiała jakoś sensownie? Proponuję wysłać na przeszpiegi jakąś dogomaniaczkę z tamtych okolic. I chciałabym uczestniczyć w podróży Vivuni jeśli to możliwe, a domek się obroni. Mogę ją nawet sama zawieźć, tyle że pocciągiem:oops:
  10. [quote name='Aleksandra59']Lemoniada - skoro tak to trzeba [I]pewne osoby[/I] przekonać i zabierać Vivunię :diabloti:[/quote] [I]Pewne[/I] osoby to i tak pikuś przy moim Mocusiu i Kropce - oni są nieprzekonywalni:oops: A poza tym nie wyrobiłabym finansowo, mogę jedynie zazdrościć przyszłym właścicielom Vivuni ze szczerego serca:shake:
  11. Kupuję to tłumaczenie;) Vivunia jest aaach!! i ooooch!!:loveu: Jezu, ja się w niej zakochałam...
  12. [quote name='Margo05'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/171/941d353de149ea95.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Spójrzcie kochani na to piękne umaszczenie! Cudny pychol, no, miód nie pies:loveu: Ja ze swej strony mogę zaproponować jedynie allegro, tylko namiary mi potrzebne.
  13. Właśnie to samo miałam napisać, tylko bardziej dosadnie. I co to znaczy: [B]tylko[/B] Lemoniada?:crazyeye: [B]AŻ[/B] Lemoniada!:evil_lol: Ciotki, postarajcie się bardziej! Znajomych informatyków pogońcie albo coś[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3135/sonstige74hn4.gif[/IMG] [/URL]
  14. Ma tak poruszającą historię i ujmującą urodę, a nie chce jej nikt. Szok.
  15. Ale paskudztwo, trudno. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=347501853[/url] Tosiu, a telefonu do siebie nie podasz? Pewnie masz dużo psów i myliłoby Ci się?
  16. [quote name='psiara1996']slodkie szczeniaki Lapso - ze niby co ???[/quote] No i co się tak dziwisz? Lapso w domu nie masz?:roll::roll::roll: :diabloti:
  17. Margo, załóż wątek i podaj tu link. Co się z tymi ludźmi dzieje? Moje ukochane charty nigdy nie należały do najpopularniejszych ras, a teraz jakby częściej je widzę, na ulicy, na dogo, na allegro... Takiego boomu jak yorki raczej się nie doczekają, ale ostatnią rzeczą o jakiej marzę są tabuny bezdomnych chartów w schroniskach:shake:
  18. [quote name='Tweety']w sprawie Borysa miałam dzisiaj różne urzędowe i medialne telefony. Nie wiem kto poza nami czyta ten wątek więc nie chcę tutaj wdawać się w szczegóły. A Borys ma mieć jutro robione dodatkowe badania i powtórzoną morfologię. Mam nadzieję, że doktor będzie pamiętał o zdjęciach łapek[/quote] Te telefony to jakieś pozytywnie rozumiane czy wręcz przeciwnie? Czekamy na wyniki badań z niecierpliwością...
  19. Strasznie nie lubię takiej bezczynności... Ale co można dla niego zrobić? Tymczas nie leży w tej chwili w moich możliwościach.
  20. [quote name='jaanna019']A te zdjęcia Mopci to we właściwej kolejności? Może miało być najpierw nr3 potem nr4 a w konsekwencji nr1i2 ? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Sztachnęła się zapaszkiem z adidasa aż padła zemdlona:p
  21. [quote name='morisowa']no to muszę włączyć myślenie... ... albo właśnie wyłączyć myślenie[/quote] Czyżby ktoś tu intensywnie (nie) myślał? I czyżby coś się kroiło?:cool3:
  22. Aaaaaaaa!! Ona jest cudowna, powinna zawodowo występować w reklamówkach i spotach:loveu: Vivuniu, gwiazdeczko nasza, wróże Ci domek najwspanialszy pod słońcem!
  23. Jak Lavinia przyjdzie z fotkami to niech się przy okazji pochwali, czy trafiła tam, gdzie chciała trafić;)
  24. Brawo Betbet! Ja kiedyś zgłaszałam do usunięcia "Futro z kotków - naturalne kotki" oraz "Futro z chińskich psów". Usunęli natychmiast, nawet nie musiałam pisać powodu...
  25. Szukamy wielopokoleniowej rodziny z psem, która zaopiekuje się śliczną Karolinką.
×
×
  • Create New...