-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Jest jeden obserwator. Czasami mnie to wkurza...
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Macie rację, Vivuś zasłużyła na Raj na Ziemi, nie opłaca się jej tam wieźć. Olu, za życzenia dziękuję, Kocham Cię, mówiłam Ci już o tym?:loveu: Aga.... Nie wiem, jak mam Cię pocieszyć :( Czas wszystko rozwiąże, mam nadzieję, że pozytywnie. -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Ty to się nie nudzisz kobietko. Zalatana, zagoniona, wszędzie jej pełno gdzie potrzeba pomocy. Dziś już nie zapomnij, ślicznie proszę, może to właśnie TA pani? A ja dziś nigdzie nie poszłam, niczego nie załatwiłam, leżę w łóżku odłogiem powalona choróbskiem. A miałam zaszczepić psa i wyskoczyć na zakupy. -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra59']O matko - zapomniałam do tej pani od Vivuni zadzwonić, a teraz jest za późno:oops:[/quote] 'Zapomnialam' jasssne:diabloti: Aguś, na koniec Polski to jeszcze, o świecie nie wspominałam!:lol: -
Mnie poraziła ta czerwona czcionka, niby mój ulubiony kolor, ale tu wygląda jakoś niesmacznie. Telefon zaraz podmienię... Niestety jak do tej pory było mało wejść:(
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli:cooldevi: Już raz wiozłam psiaka z tutejszego schroniska do DT w Krakowie, podróż minęła bezproblemowo, powrót tak samo. A był to mój ukochany schroniskowy ulubieniec, najsłodszy pies na świecie, którego zawsze będę wspominać i pamiętać... I którego też wolałabym zatrzymać przy sobie, ale to była jedyna szansa na wyrwanie go stamtąd i uratowanie życia. Więc nie wątp we mnie tak szybko, Olu:lol: -
[quote name='kasiah72'] BTW, Nie slyszalam jeszcze o grzywaczu w schronisku...[/quote] Dogomaniaczka resuruss ma 3 grzywacze, każdy 'z odzysku'. W tym jeden rodowodowy, którego wyciągnęła w kiepskim stanie ze schroniska, a teraz kosi medale na wystawach.
-
[quote name='modliszka84'] No i drga rzecz, jak tu wybrać najlepszy skoro wszystkie wydają się być dobre.[/quote] Może ten najbliższy?
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
A pani brzmiała jakoś sensownie? Proponuję wysłać na przeszpiegi jakąś dogomaniaczkę z tamtych okolic. I chciałabym uczestniczyć w podróży Vivuni jeśli to możliwe, a domek się obroni. Mogę ją nawet sama zawieźć, tyle że pocciągiem:oops: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra59']Lemoniada - skoro tak to trzeba [I]pewne osoby[/I] przekonać i zabierać Vivunię :diabloti:[/quote] [I]Pewne[/I] osoby to i tak pikuś przy moim Mocusiu i Kropce - oni są nieprzekonywalni:oops: A poza tym nie wyrobiłabym finansowo, mogę jedynie zazdrościć przyszłym właścicielom Vivuni ze szczerego serca:shake: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Kupuję to tłumaczenie;) Vivunia jest aaach!! i ooooch!!:loveu: Jezu, ja się w niej zakochałam... -
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/171/941d353de149ea95.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Spójrzcie kochani na to piękne umaszczenie! Cudny pychol, no, miód nie pies:loveu: Ja ze swej strony mogę zaproponować jedynie allegro, tylko namiary mi potrzebne. -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Właśnie to samo miałam napisać, tylko bardziej dosadnie. I co to znaczy: [B]tylko[/B] Lemoniada?:crazyeye: [B]AŻ[/B] Lemoniada!:evil_lol: Ciotki, postarajcie się bardziej! Znajomych informatyków pogońcie albo coś[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3135/sonstige74hn4.gif[/IMG] [/URL] -
Ale paskudztwo, trudno. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=347501853[/url] Tosiu, a telefonu do siebie nie podasz? Pewnie masz dużo psów i myliłoby Ci się?
-
[quote name='psiara1996']slodkie szczeniaki Lapso - ze niby co ???[/quote] No i co się tak dziwisz? Lapso w domu nie masz?:roll::roll::roll: :diabloti:
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Margo, załóż wątek i podaj tu link. Co się z tymi ludźmi dzieje? Moje ukochane charty nigdy nie należały do najpopularniejszych ras, a teraz jakby częściej je widzę, na ulicy, na dogo, na allegro... Takiego boomu jak yorki raczej się nie doczekają, ale ostatnią rzeczą o jakiej marzę są tabuny bezdomnych chartów w schroniskach:shake: -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety']w sprawie Borysa miałam dzisiaj różne urzędowe i medialne telefony. Nie wiem kto poza nami czyta ten wątek więc nie chcę tutaj wdawać się w szczegóły. A Borys ma mieć jutro robione dodatkowe badania i powtórzoną morfologię. Mam nadzieję, że doktor będzie pamiętał o zdjęciach łapek[/quote] Te telefony to jakieś pozytywnie rozumiane czy wręcz przeciwnie? Czekamy na wyniki badań z niecierpliwością... -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Strasznie nie lubię takiej bezczynności... Ale co można dla niego zrobić? Tymczas nie leży w tej chwili w moich możliwościach. -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']A te zdjęcia Mopci to we właściwej kolejności? Może miało być najpierw nr3 potem nr4 a w konsekwencji nr1i2 ? :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Sztachnęła się zapaszkiem z adidasa aż padła zemdlona:p -
młody, piękny KOT ma już dom stały!!!!!!!:):):):):)
Lemoniada replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']no to muszę włączyć myślenie... ... albo właśnie wyłączyć myślenie[/quote] Czyżby ktoś tu intensywnie (nie) myślał? I czyżby coś się kroiło?:cool3: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaaa!! Ona jest cudowna, powinna zawodowo występować w reklamówkach i spotach:loveu: Vivuniu, gwiazdeczko nasza, wróże Ci domek najwspanialszy pod słońcem! -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Jak Lavinia przyjdzie z fotkami to niech się przy okazji pochwali, czy trafiła tam, gdzie chciała trafić;) -
Brawo Betbet! Ja kiedyś zgłaszałam do usunięcia "Futro z kotków - naturalne kotki" oraz "Futro z chińskich psów". Usunęli natychmiast, nawet nie musiałam pisać powodu...