-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra59']Lemoniada - masz w sprawie Noki PW:diabloti:[/quote] Nic nie dostałam...:oops: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści!!:multi: Od kiedy malutka jest u siebie, nowi państwo już coś napisali? malawaszka, missieek:Rose::Rose::Rose: -
Ja mam. Szlag trafia.
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Telefon nawalił, nie Ty, więc się nie przejmuj. Też przydałoby mi się wymienić własnego rupiecia i widziałam nawet tu nokię na bazarku, ale groszem nie śmierdzę więc nic z tego:oops: Czekamy na czwartek z niecierpliwością! Ale się państwu poszczęści jeśli to oni dostaną Vivunię:cool3: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Lemoniada replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
WOOW:crazyeye: Gacusiowa, gdzie i za ile można kupić takie cudo? Aż oczom nie wierzę, to na baterie jest czy co? -
[quote name='_Tosia_'] ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jaki to wyczyn znaleźć dom dla psa lub kota..[/quote] Pewnie, że nie, bo jak znajdą chętnych oddają w ciemno i nie interesują się, co dzieje się ze zwierzęciem potem. A my w efekcie mamy schroniska pełne Baszkinów, Mruczków, Azorków i innych błogosławionych wyników ciąży oraz ludzkiej głupoty.
-
Ma, na pewno! Stale odnawiam mu allegro. Nawiasem mówiąc przeglądam właśnie od pół godziny ten portal i nóż mi się w kieszeni otwiera... I jak takie cudne schroniskowe koty lub psy jak Baszkin mają znaleźć dobre domki, skoro ludzie beztrosko rozmnażają swoje nierasowe zwierzęta?:(
-
Łódź POWIESZONA NA DRZEWIE PEREŁKA MA DOM!!!
Lemoniada replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Też bym miała traumę gdyby mnie ktoś powiesił... Kciuki za sunię, jesteście WIELKIE! -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Lemoniada replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, może pokasujecie swoje hopki? Ciągną się one przez wiele stron, a nic nie wnoszą. Potem będziecie mogły sobie znowu nahopać;) -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Viris'] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3640/iwcia2sz2.jpg[/IMG] [/quote] Viris, o co Iwcia tak Cię błaga? Parówki miałaś w dłoni, czy co?:lol: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Vivuniu, czyżbyś była już w domku?:loveu: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Lemoniada replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Jagienka, ja przez 6 lat prowadziłam rekrutację. [/quote] Naprawdę?? Przepraszam, że się tak wetnę, ale w poniedziałek mam drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej, tym razem z bezpośrednim przełożonym (jak dobrze pójdzie)... No i mam stracha giganta, za drobne wskazówki byłabym baardzo wdzięczna:oops: Kreacji po prababci nie mam:-(;) -
Któraś z dogomaniaczek zamieściła ogłoszenie suni w Metro. Tak jak nie było odzewu tak nagle zadzwoniły 4 sensowne domki, ale trzy z różnych przyczyn nie były odpowiednie dla tej właśnie suni. Czekamy na weryfikację czwartego. Tak czy inaczej - okazuje się, że Metro to niezły sposób, może wkręćcie tam Boryska?;)
-
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05'] A ja jestem taka szczęśliwa, że normalnie ojej :diabloti:[/quote] I słusznie! Kawał dobrej roboty, Margo:lol: Gdyby nie Ty psisko zmarnowało się na łańcuchu, a tak po prostu odżył z dnia na dzień:loveu: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
A może zamiast suni ten przepiękny mały piesek? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5358826[/url] -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']To jest PRZECUDNA sunia!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77557[/URL][/quote] Rzeczywiście! Taka... Vivowata:loveu: -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety']Ale pięknie mu te łapki porosły, wyglądają jak nie z tego kota z tą króciutką sierścią[/quote] To samo miałam napisać:lol: Teraz pozostaje już tylko uzbierać na długi w lecznicy i zapomnieć, że Borysek kiedykolwiek był bezdomny i chory:loveu: -
[quote name='Rottie']"tylko".... 1200 zł za bezpapierowego kundelka![/quote] Co chcesz? Pan od yorków, z których trzy umarły na kafelkach (te z ogłoszenia od Agnie_Koty) chciał 2000zł za szczenię:-? A na allegro jakiś babsztyl chciał 150zł za kotka, najzwyklejszego nierasowca, tyle, że białego.
-
Świetne te ślimaki! Takie... śliskie i mięsiste:lol: Jak sobie radzisz z niechcianymi jajeczkami? Ciężka sprawa z obojnakami:roll:
-
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Nie do wiary!:crazyeye: Ze smutnego, zrezygnowanego nieszczęśnika przeistoczył się w dostojnego i dumnego Pana-Na-Włościach. A może to nie ten sam pies?? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/171/253c0555b29cdfea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/9ad4f0014cfead24.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/63e133eb393afae5.jpg[/IMG][/URL] -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
A, jeszcze co do dzieci, moja 3-letnia siostrzenica głaskała Vivunię i sunia bardzo się do niej wdzięczyła:loveu: Co prawda to było krótkie spotkanie, ale dzieci lubi i krzywdy, mam nadzieję, nie zrobi... -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
To ja trzymam kciuki z całych sił!!!!!!! Jezu, tyle dni się nie mogłam dopchać na dogo, a jak się już wreszcie udało aż cztery domki wzięte na tapetę:crazyeye: Dlaczego pan z Bielska chce koniecznie sunię? O ile wiem między dwiema samicami lub dwoma samcami często występują przepychanki, może wykastrowany pies byłby odpowiedniejszy? Chociaż... Sama miałam całe życie psy i Bóg mi świadkiem - następna będzie sunia. Spacer z moim Mocusiem do zatrzymywanie sie przy każdym słupie i obsikiwanie czego popadnie:roll: A rottka jest (a przynajmniej była) w skierniewickim schronisku, w podpisie mam bannerek. Nie wiem czy łagodna, do ludzi chyba tak, ale z cała pewnością do suk dosyć nieprzyjemna. Spróbuję zaraz znaleźć podobnego do Vivy pieska, Wy też poszukajcie, tylko naprawdę dobrze by było żeby był co najmniej kilkuletni, sama bym szczeniaka starszemu państwu nie dała:oops: -
Tomcug, a dopisałaś prośbę o nieobserwowanie? Ja już się staram zawsze dopisywać, też mnie to drażni, w każdej aukcji minimum jeden obserwator, a telefonu ani jednego. Jakby ktoś chciał zaadoptować, to by od razu zadzwonił:angryy:
-
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Są może jakieś nowe wieści?:cool3: A soczek chętnie, w tak doborowym towarzystwie może być nawet kranówa:lol: