-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
To nie cud, to malagos i jej miłość:loveu: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
SMSami to ja bombardowałam od rana, problem w tym, że nie Ciebie, a koleżankę, bo źle sobie numery zapisałam:lol: Przypomnij mi na PW swój numer Aguś, ok? Teraz to i tak nic nie napiszę bo przegadałam ostatnie grosze z mamą niki28, do której krówka pojedzie na tymczas :multi: Jutro wracam późno, a co do poniedziałku to nie wiem, czy nie wtedy będę wieźć małą do Łodzi. Muszę to ugadać z moją zmienniczką, dam jeszcze znać kiedy będę miała najbliższy wolny termin. Dzięki za tą klatkę jak nie wiem co!!! -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']A ja tkwię tam jak czub, dobrze, że ciemno tam. Ale i tak podchodzą do mnie znajomi, :evil_lol:[/quote] Nie tkwij jak czub to nie będą podchodzić. Nie wiesz, że czuby są doskonale widoczne i to z daleka:evil_lol: Aguś, to jak byśmy się umówiły na przekazanie łapki? Ja będę zapewne jutro wracać osobowym do Skier. Może umówiłybyśmy się, że będę, na przykład, w ostatnim wagonie i w momencie gdy pociąg stanie na stacji Ty szybko przekażesz mi klatkę przez otwarte drzwi? A jak nie jutro to w niedzielę. Najgorsze jest tylko to, że właściwie ja nie mam czasu na łapanie, chyba, że w nocy:shake: -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
Lemoniada replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Misio ma przepiękna koleżankę :) Brawo, Tosiu! -
Młodziutka jamnisia - Zuzia z Łodzi znalazła dom!!!!
Lemoniada replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Może Szyszka? Piękna jest, myślałam, że do domku pójdzie raz-raz, a ona nadal w schronie :( -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
A na ile, Aguś? Bo ja póóóźno z pracy wracam, a tą kotkę to ze dwa razy ostatnio widziałam, małpę. Więc niewykluczone, że trochę bym potrzymała:oops: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Nie macie jednej łapki na zbyciu? Chciałabym jego mamę złapać, pytanie jak, ona się pojawia i znika. -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
A jesteś pewna, że nie chcesz mojego krówka? Tak Ci pusto będzie... [URL="http://img444.imageshack.us/my.php?image=dscn0224em2.jpg"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9618/dscn0224em2.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img444.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL] [URL="http://img134.imageshack.us/my.php?image=dscn0225vi5.jpg"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6653/dscn0225vi5.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img134.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL] [URL="http://img134.imageshack.us/my.php?image=dscn0227bh8.jpg"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6480/dscn0227bh8.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img134.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL] -
Żabcia wyleczona po wypadku- MA WSPANIAŁY DOM
Lemoniada replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Jestem fanką Grubolka:loveu: Zmysł, umów nas jakoś ze sobą:evil_lol: -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Lemoniada replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Ignasiu, czy Ty jeszcze żyjesz?:shake: -
[quote name='_Tosia_']zrobie na pewno, ale nie mogę się w ogole wybrac ostatnio na koso. jak ja moge, to p. Sieminska w szpitalu, albo ja w pracy i tak ciągle...[/quote] Znam to z autopsji, takie jest życie, niestety. Że też doba nie może być dłuższa.
-
Tosieńko, może zrobiłabyś nowe zdjęcia Baszkinowi, takie ze zbliżeniem na pysk? Może wtedy ktoś się odezwie z allegro, nie wiem.
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa Vivunia? Zatęskniło mi się za nią okropnie:oops: -
[quote name='SZPiLKA23']Tak od Fiszki i jeszcze z 4-5 z tej nory na polach, jak dadza sie złapac[/quote] Dziewczyny, czy nie możecie w jakikolwiek sposób dopomóc w sterylizacjach lub usypianiu ślepych miotów? Przecież to się będzie ciągnęło w nieskończoność. Co stoi na przeszkodzie? Czas? Pieniądze? Dojazd?
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Nie, Agnie nic już nie przytaszczy.... :razz:[/quote] I cóż z tego? Nie chce Salomon do góry - przyjdzie góra do Salomona:evil_lol: -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
Lemoniada replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='tomcug']Witam w deszczowy, ponury dzień.[/quote] Ja też, ale za to z ciepłego i przytulnego biura:cool3: -
Belluniu, jak żyjesz? Mam nadzieję, że dajecie radę :)
-
[quote name='hop!'] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1373/tosia336qg1.jpg[/IMG] [/quote] Aaaaaa! Jaka ona piękna!:loveu:Ja umyję to cudne ucho, ale już nie językiem:evil_lol:
-
Z takim długim jęzorem na pewno dotrą w każdy zakamarek:lol: