Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. To nie cud, to malagos i jej miłość:loveu:
  2. SMSami to ja bombardowałam od rana, problem w tym, że nie Ciebie, a koleżankę, bo źle sobie numery zapisałam:lol: Przypomnij mi na PW swój numer Aguś, ok? Teraz to i tak nic nie napiszę bo przegadałam ostatnie grosze z mamą niki28, do której krówka pojedzie na tymczas :multi: Jutro wracam późno, a co do poniedziałku to nie wiem, czy nie wtedy będę wieźć małą do Łodzi. Muszę to ugadać z moją zmienniczką, dam jeszcze znać kiedy będę miała najbliższy wolny termin. Dzięki za tą klatkę jak nie wiem co!!!
  3. [quote name='Agnie Koty']A ja tkwię tam jak czub, dobrze, że ciemno tam. Ale i tak podchodzą do mnie znajomi, :evil_lol:[/quote] Nie tkwij jak czub to nie będą podchodzić. Nie wiesz, że czuby są doskonale widoczne i to z daleka:evil_lol: Aguś, to jak byśmy się umówiły na przekazanie łapki? Ja będę zapewne jutro wracać osobowym do Skier. Może umówiłybyśmy się, że będę, na przykład, w ostatnim wagonie i w momencie gdy pociąg stanie na stacji Ty szybko przekażesz mi klatkę przez otwarte drzwi? A jak nie jutro to w niedzielę. Najgorsze jest tylko to, że właściwie ja nie mam czasu na łapanie, chyba, że w nocy:shake:
  4. Misio ma przepiękna koleżankę :) Brawo, Tosiu!
  5. Może Szyszka? Piękna jest, myślałam, że do domku pójdzie raz-raz, a ona nadal w schronie :(
  6. A na ile, Aguś? Bo ja póóóźno z pracy wracam, a tą kotkę to ze dwa razy ostatnio widziałam, małpę. Więc niewykluczone, że trochę bym potrzymała:oops:
  7. Nie macie jednej łapki na zbyciu? Chciałabym jego mamę złapać, pytanie jak, ona się pojawia i znika.
  8. A jesteś pewna, że nie chcesz mojego krówka? Tak Ci pusto będzie... [URL="http://img444.imageshack.us/my.php?image=dscn0224em2.jpg"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9618/dscn0224em2.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img444.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL] [URL="http://img134.imageshack.us/my.php?image=dscn0225vi5.jpg"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6653/dscn0225vi5.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img134.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL] [URL="http://img134.imageshack.us/my.php?image=dscn0227bh8.jpg"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6480/dscn0227bh8.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img134.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]
  9. Jestem fanką Grubolka:loveu: Zmysł, umów nas jakoś ze sobą:evil_lol:
  10. Ignasiu, czy Ty jeszcze żyjesz?:shake:
  11. [quote name='_Tosia_']zrobie na pewno, ale nie mogę się w ogole wybrac ostatnio na koso. jak ja moge, to p. Sieminska w szpitalu, albo ja w pracy i tak ciągle...[/quote] Znam to z autopsji, takie jest życie, niestety. Że też doba nie może być dłuższa.
  12. Tak się cieszę, że zdążyła... Że jeszcze zaznała miłości zanim jej mądre oczy zgasły na zawsze. Kolejarko, byłaś niezwykłą sunią. Będę o Tobie pamiętać, maleńka [*]
  13. On jest w moim typie, przepiękny po prostu:oops: Jak by się ktoś postarał o naprawdę ładne zdjęcia, mogłabym zrobić allegro.
  14. Tosieńko, może zrobiłabyś nowe zdjęcia Baszkinowi, takie ze zbliżeniem na pysk? Może wtedy ktoś się odezwie z allegro, nie wiem.
  15. Jak się miewa Vivunia? Zatęskniło mi się za nią okropnie:oops:
  16. [quote name='SZPiLKA23']Tak od Fiszki i jeszcze z 4-5 z tej nory na polach, jak dadza sie złapac[/quote] Dziewczyny, czy nie możecie w jakikolwiek sposób dopomóc w sterylizacjach lub usypianiu ślepych miotów? Przecież to się będzie ciągnęło w nieskończoność. Co stoi na przeszkodzie? Czas? Pieniądze? Dojazd?
  17. [quote name='Agnie Koty']Nie, Agnie nic już nie przytaszczy.... :razz:[/quote] I cóż z tego? Nie chce Salomon do góry - przyjdzie góra do Salomona:evil_lol:
  18. O Jezu!! Jakie to cuda można na wsi znaleźć:crazyeye: Ona jest nieziemska po prostu.
  19. [quote name='tomcug']Witam w deszczowy, ponury dzień.[/quote] Ja też, ale za to z ciepłego i przytulnego biura:cool3:
  20. Belluniu, jak żyjesz? Mam nadzieję, że dajecie radę :)
  21. [quote name='agata51']Nareszcie trochę słońca. Biegniemy?[/quote] Udaru od tego słońca dostali czy co? Jak pobiegli tak piąty dzień ich juz nie ma:evil_lol:
  22. [quote name='hop!'] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1373/tosia336qg1.jpg[/IMG] [/quote] Aaaaaa! Jaka ona piękna!:loveu:Ja umyję to cudne ucho, ale już nie językiem:evil_lol:
  23. Z takim długim jęzorem na pewno dotrą w każdy zakamarek:lol:
  24. Co za wieści!! Bardzo się cieszę, że znalazła domek przed zimą :)
×
×
  • Create New...