-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Trzy kociątka z Grodziska Maz. juz w domach!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Łoj... To ja kciuki za psychikę potrzymam. A Jesień jest urody wyjątkowej, wnioskuję po widocznej części zadniej kota:lol: Czy to wciąż koci dalmatyńczyk czy zupełnie nowy tymczas, a tylko do niego podobny? -
[quote name='hop!']Lemoniada, Jo potrafi rozśmieszyć do łez. :lol: Zdradzę Ci, że ulubienicą tamb jest Nikulinka. [/QUOTE] Zawsze uważałam tamb za mądrą kobietę, teraz tylko się w tym upewniłam. Kto by nie kochał Nikulinki? Narzuta bardzo mi się podoba, nie było takiej, tylko z kocimi wzorami?
-
Marmurki są przepiękne:loveu: Czekamy zatem na fotki :)
-
Młody, piękny, zagłodzony. Bokser z Zakopanego.
Lemoniada replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Jezus Maria... Nie miał tatuażu w uchu albo mikrochipa? Ktoś powinien za to odpowiedzieć! :( -
Dramat! Neigh, zrobiłaś jej może zdjęcia? Łatwiej będzie szukać domku... Te pozostałe koty też na pewno chcą mieć swojego człowieka na wyłączność, dlatego przeganiają konkurencję, walczą o każdy jeden głask...:( Życie jest cholernie niesprawiedliwe, ale nie wolno się poddawać, Makrela musi znaleźć swój dom!
-
Trzy kociątka z Grodziska Maz. juz w domach!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'] Lemoniado, ależ możesz je wymiziać, nic prostszego. Przyjedziesz z klatką i możesz je nawet całować.:cool1: [/QUOTE] Przyjedziesz z klatką, czy po klatkę?:razz: Nie obiecuj, bo chętnie skorzystam..:evil_lol: -
[quote name='hop!'] Joko - rasowa modelka... :lol: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6448/75696622.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6108/71342112.jpg[/IMG] [/QUOTE] Nie wytrzymałam i zciulałam się ze śmiechu :evil_lol: Ale Joko jest jeszcze młoda, trzeba jej wybaczyć. Całe szczęście, że ma starszą i bardziej doświadczoną koleżankę, po prostu rasową damę: [quote name='hop!'] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6627/54275941.jpg[/IMG][/QUOTE] To jest uśmiech gwiazdy filmowej:loveu:
-
Trzy kociątka z Grodziska Maz. juz w domach!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Boskie kociaki! Boski Duduś! Boska Agnie! Wiwat Kocie Mamy!:evil_lol: Idę wymyślać następne hasła;) A maluchy naprawdę przerozkoszne, ależ bym je wymyziała:oops: -
Uważam, że Lulu bez brody wygląda o wiele subtelniej i młodziej:p hop!, zabłysłaś kolejnym talentem manualnym;)
-
Znajomi mojej przyjaciółki znaleźli sunię w zaawansowanej ciąży. Za późno było na sterylkę aborcyjną - sunia urodziła. W tym momencie dzieciaki mają po półtora miesiąca i trzeba na gwałt szukać im domków. Państwo chcą zostawić sobie mamusię, ale szczeniaki gotowi są wydać pierwszym lepszym chętnym. To są dobrzy ludzie, ale niezamożni, nie potrafią przeprowadzać rozmów przedadopcyjnych i weryfikować chętnych. Dlatego szybko potrzebny jest ktoś, kto przejmie maluchy na DT i zadba o to, by trafiły do naprawdę dobrych domków. Dzieciaki zostały odrobaczone, na szczepienie, niestety, opiekunów nie stać. Grzeczne, trzy pieski i jedna suczka. A jakie śliczne, sami spójrzcie...:loveu: [URL="http://img48.imageshack.us/i/pieski.png/"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/2448/pieski.png[/IMG][/URL] Czy ktoś przejmie maluchy na DT? A może od razu znajdą tu DS? Psiaki znajdują się we wsi Goleszów położonej w Beskidzie Śląskim (niedaleko Cieszyn, Ustroń, Skoczów). Transport, niestety, we własnym zakresie. Kto pomoże trafić dzieciakom do NAPRAWDĘ dobrego domku?
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
I bardzo dobrze, że się nie powstrzymywałaś:evil_lol: Śliczny wacik:loveu: -
sochaczew - stuletnia babka na wydanie Już za TM
Lemoniada replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja się nie dziwię, że ona reaguje na wszystko z taką złością. Stareńka już jest, zmysły ma otępione, nie widzi, nie słyszy, skąd ma wiedzieć, że nikt nie chce jej zrobić krzywdy :( Najważniejsze, że trafiła w dobre ręce, teraz już będzie tylko coraz lepiej. -
sochaczew - stuletnia babka na wydanie Już za TM
Lemoniada replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A mnie się podoba, bardzo w moim typie:p Kto ją przygarnie, biedulinkę:shake: -
Tułów mały, a głowa jakby od innego psa - genialny jest ten Pucek:lol:
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Lemoniada replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Pan Czekoladka:loveu: Jest przeuroczy :) -
4 mies. "koci dalmatyńczyk". Ma swój ukochany dom. Grodzisk Maz.
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Kocurek ma się dobrze, rozrabia i ....nikt się o niego nie pyta......[/quote] Ja mogę zadzwonić i popytać jeśli to Ci poprawi humor;) -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Jeszcze, gdy byliśmy na wsi Mila miała do towarzystwa kota, który ku jej zdziwieniu przed nią nie tylko nie uciekał, ale nawet na nią prychał, a raz próbował się do niej łasić. Jak Mila zareagowała widać na zdjęciu poniżej: [IMG]http://images38.fotosik.pl/192/ff64ad344c0b5ac8med.jpg[/IMG] [/quote]Bo to mądry kot był i wiedział, że dobrych psów obawiać się nie należy;) A tak na poważnie - jeden z moich ogrodowych kocurów, Bury, ma właśnie taki charakter. Nikogo i niczego się nie boi, podejdzie do każdego, nie ucieka, jemu jest w zasadzie wszystko jedno co się z nim stanie, byle miał miseczkę pełną. Martwi mnie to mocno, bo przecież nie każdy pies czy człowiek musi mieć pokojowe zamiary. Nie wiem, jak go oduczyć tej ufności:shake: -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5'][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8513/obrazzeskanowany451.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3373/obrazzeskanowany456.jpg[/IMG] [/quote] Coś go pod oczkiem ugryzło? Śliczny jest ten chłopak:loveu: