Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Zaglądałam tu już, ale mój post zniknął :roll: No to zaznaczę swoją obecność jeszcze raz i będę cichcem podczytywać, co tam nowego u Zorki :p Lubię szorściaki :loveu:
  2. A ja przypomnę, że Kacperek potrzebuje jeszcze 100zł stałych deklaracji - czy ktoś się dorzuci?
  3. Odnalazłam wątek, dobrze, że choć tyle go ocalało. I przypominam, że deklarowałam 10zł :)
  4. Zniknął zupełnie wątek Kacpra, nie ma po nim śladu! :(
  5. Wiedziałam! Wiedziałam, że jak tylko wyjadę i przez parę dni nie zajrzę na dogo, to któryś psiak się wyadoptuje:multi: Lili ma śliczne posłanko, pasuje jej :)
  6. Rzeczywiście zając :lol: Cudna dziewczynka, uwielbiam takie szorściaczki :)
  7. [quote name='hop!']Masz rację. Być może straci sierść całkowicie i już jej nie odrośnie. Wtedy trzeba będzie zbierać kasę na przeszczep sierści, albo uszyć jej futro na miarę... ;)[/QUOTE] Albo... opchnąć ją jako nagiego psa peruwiańskiego! :thinkerg:
  8. Pako jest duży, to i duże słowa do niego pasują ;)
  9. Piękna z niej sunia, ma bardzo smutny i myślący pyszczek. Teraz, kiedy jest kochana i zaopiekowana, na pewno odżyje, trzymam kciuki żeby poczuła się lepiej.
  10. Te owłosione stopy mnie rozbrajają :lol:
  11. [quote name='mysza 1']Nie ogłaszam jej, bo fatalnie reaguje na obcych. Jeśli nic się nie zmieniło mojej ostatniej wizyty, chyba jesienią, to nie wiem jak w ogóle ruszyc tą jej adopcję.[/QUOTE] Może ogłosić ją jako ekskluzywnego psa dla koneserów, wybrańców i ludzi wyjątkowych? Piękna z niej dziewczynka :)
  12. Ja ostatnio za zaszczepienie kotki na wirusówki i wściekliznę zapłaciłam 75zł, u siebie, w Skierniewicach. Wydaje mi się, że to dużo :oops:
  13. Jak się miewa śliczna Sonia? Czuje już wiosnę? :)
  14. A pod tym podpisuję się rękami i nogami: http://www.facebook.com/notes/katarzyna-%C5%9Bliwa-%C5%82obacz/o%C5%9Bwiadczenie-organizacji-pozarz%C4%85dowych-w-sprawie-okna-%C5%BCycia-stra%C5%BCy-dla-zwierz%C4%85t/381391638551928
  15. [quote name='gameta']Pomysł z "oknem życia" zasługuje na miano najgłupszego pomysłu roku - choć mamy marzec, nie sadzę, by ktoś go przebił. Przyzwolenie na porzucenie swojego zwierzęcia, bez ponoszenia za to konsekwencji, powinno być publicznie piętnowane, jako rodziaj okrucieństwa a nie wychwalane w ogólnopolskich mediach. To, że taki będzie finał tej akcji przewidział chyba każdy, kto ma odrobinę pojęcia o skali bezdomności zwierząt w Polsce i jej przyczynach... Tak samo myślę, wyjątkowo beznadziejny pomysł. Czy inicjatorzy akcji Okno naprawdę przypuszczali, że ktoś, kto zamierza skatować albo przywiązać swojego psa w lesie nagle zmieni zdanie i przywiezie im i tak już pewnie zagłodzone i zmaltretowane zwierzę? Od początku można było przewidzieć, że zlecą się głównie ludzie, którym pies się znudził, a 10-letni kot zaczął nagle przeszkadzać, bo stary. Jak można pochwalać porzucanie zwierząt i zachęcać brakiem konsekwencji? Nie do pojęcia :shake:
  16. Mi z pyska przypomina boksera. Piękny pies, ale jaki zniszczony... :(
  17. [quote name='hop!']Jo i Kiku do cyrku, a Nika na budowę - zamiast koparki. ;) A co z Lulu i Gabiszonem? [/QUOTE] Gabiszon jest już emerytem, trzeba mu dać święty spokój ;) Dobrze, że są u Ciebie wróble i sikorki, ja ich widzę w swoim otoczeniu coraz mniej i mniej, a kiedyś latały ich całe tabuny. Przeraża mnie to i dołuje...
  18. Przelałam coś dla Pipi :) Jesteście pewne, że nikt po nią nie dzwoni? Jest taka ładna i uśmiechnięta :)
  19. Śliczne te Twoje dziewczyny i wszystkie brodate :) Mogłabyś je w cyrku pokazywać, zwłaszcza Joko i Kiku mają zadatki na artystki ;)
  20. Ostatnie zdjęcie jest boskie! Ale śliczna jest ta Melba, sama słodycz :)
  21. Piękny Pako :) Ucho ma takie jak głowę ;)
  22. Podobna, ale Zuzia chyba nie ma białej plamki na sierści? [url]http://www.utracone.pl/temp-5764/zaginela-suczka.html[/url]
  23. To dla mnie! To dla mnie!:multi: Dziękuję!:loveu: Piękna sunia, a te panele są bardzo twarzowe :)
  24. [quote name='danavas']organizacja AKF zajmuję się tymi psiakami...niestety tam zjadanie psów jest powszechne...jedyne co mogą to walczyć z nielegalnymi ubojniami...[/QUOTE] Mam nadzieję, że te psiaki nie są potem wyadoptowywane innym mieszkańcom Filipin? :(
×
×
  • Create New...