Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='hop!']Wszystkie te psy znajdują domy dzięki działaniom mysza 1 - regularnie zamawia ogłoszenia na bazarkach. Narzeka, że psy nie idą, a tak naprawdę wcale nie jest tak źle. ;)[/QUOTE] Kocham myszę 1:loveu: Nawet jak marudzi :)
  2. [quote name='hop!']W tym roku poszły ode mnie szczeniory: Abi i Bim, babulka Maksi i Pimpuś, więc nie jest źle. ;)[/QUOTE] Wiem, pamiętam o nich :) Ale ostatnio poszły hurtem Pipi, Melba i Granda od ronji, stąd ta radość :) A zresztą - od kogo by nie poszły i tak super, że psiak ma cudny dom, a Wy "problem" z głowy, uwielbiam udane adopcje :)
  3. Fantastycznie! :multi:U starszych, spokojnych państwa Pimpek na pewno będzie miał jak w raju:loveu: I bardzo się cieszę, że w końcu poszedł któryś z psiaków od hop!:multi: Oby więcej takich wieści!
  4. Jaki on piękny! I nareszcie szczęśliwy :)
  5. Aniu, nie obrażaj się! :) <tuli> Ja też czekam niecierpliwie na relację myszy :)
  6. [quote name='andzia69']kot - brytyjczyk długowłosy? ( czy pers z krotkim wlosem???) z kocim katarem i chorymi nerkami! [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3558/czerwiec523.jpg[/IMG][/QUOTE] Może to kot egzotyczny? Czyli pers z krótką sierścią.
  7. [quote name='tomcio1055']Suczka (Mona) trafiła do dobrego i odpowiedzialnego domku pod Warszawą, zapewniam ;-) Ciekawe, co z Panem Buldożkiem. Właściciel najpierw chcial oddać za darmo, potem za 200zł od psa. :-([/QUOTE] Która?? Ta ze Skierniewic, którą wklejałam??
  8. [quote name='hop!']Pojechał... Nadal trzymaj kciuki. :)[/QUOTE] Nie ustaję w trzymaniu :) Myślałam o nim dzisiaj, oby był jak najszczęśliwszy :)
  9. [quote name='hop!']Jak coś z adopcją Pimpka nie wyjdzie, to tylko i wyłącznie przez przedwczesne informowanie i radosne okrzyki. ;)[/QUOTE]To nieprawda i zabobon ;) Trzymam kciuki, mocno-mocno...
  10. Juhu! Juhu!:multi:
  11. [quote name='mysza 1']Nie dotyczy to Fortuny i Pako, tyle mogę uchylić ;) Jeszcze chwilka.[/QUOTE] Dziękuję za uchylenie, jestem strasznie ciekawa, ale jeszcze się nie cieszę, żeby nie zapeszyć :)
  12. [quote name='necianeta89']Nie pamiętam, pokazywali kiedyś w telewizji:P ale znalazłam całą masę takich zdjęć: [LEFT][COLOR=#171717][FONT=helvetica]Do uzyskania takich zdjęć zastała wykorzystane połączenie trójwymiarowego USG, grafika komputerowa oraz mała kamera. [/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL]http://www.kciuk.pl/Oszalamiajace-zdjecia-plodow-zwierzat-a54546[/URL][/QUOTE] Jaki owłosiony grzbiet ma słoniątko! Cudne :)
  13. Mysza, a może uchylisz rąbka tajemnicy o tym, co to na wątku Roniego pisałaś? ;) Czy to za wcześnie jeszcze albo już nie ma co uchylać?
  14. [quote name='Lemoniada']Dwa dorosłe buldożki francuskie do oddania za darmo w Skierniewicach: [URL]http://tablica.pl/oferta/buldog-francuski-ID1eA2j.html#998325d0;r:;s:[/URL] Oddam 3 letnie Buldogi Francuskie.Pies i suka za darmo w dobre ręce. [IMG]http://srvimg19.tablica.pl/images_tablicapl/45273483_2_644x461_buldog-francuski-zdjecia.jpg[/IMG] [IMG]http://srvimg19.tablica.pl/images_tablicapl/45273483_1_644x461_buldog-francuski-skierniewice.jpg[/IMG][/QUOTE] Z tych dwóch buldożków został już tylko beżowy samiec. Czy ktoś wie, gdzie trafiła suczka? Boję się, że do pseudo... :(
  15. E, bez przesady, opitolony też wygląda bardzo ładnie :)
  16. Jak się miewa Zuzanka? Sąsiedzi już nie sprawiają problemów?
  17. [quote name='mysza 1']U mnie poszła Granda i Melba i może coś jeszcze pójdzie wkrótce ;) więc nie mówię, że jest tak bardzo źle. ;)[/QUOTE] Zamieniam się w wzrok ;)
  18. Dwa dorosłe buldożki francuskie do oddania za darmo w Skierniewicach: [url]http://tablica.pl/oferta/buldog-francuski-ID1eA2j.html#998325d0;r:;s:[/url] Oddam 3 letnie Buldogi Francuskie.Pies i suka za darmo w dobre ręce. [IMG]http://srvimg19.tablica.pl/images_tablicapl/45273483_2_644x461_buldog-francuski-zdjecia.jpg[/IMG] [IMG]http://srvimg19.tablica.pl/images_tablicapl/45273483_1_644x461_buldog-francuski-skierniewice.jpg[/IMG]
  19. Biedna Sonia :( Nienawidzę burzy, raz, że isę boję klęsk żywiołowych, a dwa - ze względu na przerażenie zwierząt właśnie :(
  20. Dzielny Pako i dzielna Ty, trzeba trochę pocierpieć jak chce się być jeszcze piękniejszym ;)
  21. Czepiacie się, nikt nie jest doskonały ;)
  22. Zastój i to straszny :( Podłamałam się. Ogłaszam pięć ślicznych kociaków, które dzika kotka przyniosła do garażu sąsiadów. Maluchy udało się wyłapać, trwa polowanie na kotkę. Co zrobiłam ogłoszenie na jakimś portalu, to w parę chwil już było na drugiej stronie, w tak błyskawicznym tempie przybywało nowych i to przeważnie o kociakach z pseudo albo po domowej kotce :( Kociaki cudne, malutkie a nie było o nie jeszcze ani jednego telefonu :( Chyba zacznę okradać pseuduchów z kotów...
×
×
  • Create New...