Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Tak mi przykro... Fiodorku, do zobaczenia za TM... Psiak miał ogromne szczęście, że na ostatnie miesiące życie ktoś go tak mocno pokochał jak Wy :(
  2. Ogłoś ją taką, co Ci szkodzi? Skoro nieostrzyżona przez tyle czasu nie podbiła czyjegoś serca, to nie sądzę by tych kilka zdjęć miało wyjść Fortunie na złe, a naprawdę przykuwają uwagę. Rzeczywiście wygląda niepowtarzalnie, jak ubrana w ciasny biały kaftanik ;)
  3. Biedny Pako, przy chorych stawach schudnięcie faktycznie byłoby ogromnie wskazane. Ale może to jednak tylko chwilowe zmęczenie i osłabienie organizmu? Oby...
  4. Zgadzam się, to prawdziwy cud. Przykre, że tak się dzieje, ale łatwiej odchodzić przy ukochanym właścicielu niż samotnie w schornisku lub pod krzakiem... Jasperek i tak wygrał los na loterii.
  5. Fajna, złocista sunia :) Na ostatnim zdjęciu wygląda jak po ciężkiej traumie ;)
  6. Ogolone Joko i Lulu wywarły na mnie trudne do opisania wrażenie :evil_lol: A Klopsika nie będziesz strzyc? :)
  7. [quote name='mysza 1']Lemoniada, przeoczyłaś newsa ;) Ufka też już w domu :)[/QUOTE] :ices_bla: To faktycznie przeoczyłam. Bardzo, bardzo się cieszę!:multi: A Poleńką martwię, szkoda suni :(
  8. Ciekawe, czy fachowcowi też było do śmiechu ;)
  9. Przyszłam i bardzo się cieszę z domków dla Barsy i Serdelka! :multi: A co z Ufką? Też pojedzie wkrótce? I jak ta jasna, przerażona sunia Pola, lepiej cokolwiek? Tedi jest uroczy, A Filipek faktycznie przypomina grzywacza :)
  10. Piękni ci nowi podopieczni, zwłaszcza Tedi :) No, ale ja spać w nocy nie mogę, bo ciągle się zastanawiam, kto się pakuje do domu? ;)
  11. Barsa została zaczipowana? To pewnie jest jedną z tych, co się wybierają do nowego domu ;)
  12. [quote name='hop!']Zadzwoniła w sprawie Fortuny kobieta ze Skierniewic. Chciała ją zobaczyć. Niestety, nie dzwoni, żeby się umówić na spotkanie.[/QUOTE] Może się jeszcze odezwie? Fajnie byłoby mieć Fortunę w Skierniewicach ;)
  13. Pestka ma piękne, bielusieńkie ząbki, od razu zwróciłam uwagę :) Z domu Neli bardzo się cieszę, oby tak dalej, dziewczyny!:multi: I nie wiem czemu, ale myślałam, że Megi też jest u ronji - gdzie jest, skoro nie tam? :)
  14. [quote name='hop!']Lemoniada, dzięki, że zaglądasz na wątek i od czasu do czasu coś napiszesz. :lol:[/QUOTE] Nie ma za co :) Myślę cały czas o Waszych psach, ale niestety nic więcej zrobić nie mogę :(
  15. Mnie się bardzo podobają zdjęcia z zezem, śmieszne są :) Kaluszek, cudaku, wyczochrałabym te Twoje uszyska:loveu:
  16. Jak oczko Sisi? Ładnie się goi, wszystko w porządku?
  17. Piękne są te ostatnie zdjęcia :) Może właśnie dzięki nim Fortuna zdobędzie czyjeś serce na własność?
  18. Pako, co u Ciebie nowego? Czy ktoś się w Tobie wreszcie zakochał? :)
  19. Jak się czuje Pan Imciuła? Nic mu się nie stało? Wielka szkoda, że Murka ma tak ciężki charakter, może jednak lepiej dać Pestce jakąś spokojniejszą koleżankę?
  20. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/396923_540362706009858_246019_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/253322_483661838366191_1150075915_n.jpg[/IMG] Auć :cool1: [URL]http://kwejk.pl/obrazek/1769043[/URL]
  21. [quote name='mysza 1']Ufka ma coś niesamowitego w spojrzeniu, widzicie to czy tylko ja z powodu gorączki? ;) [/QUOTE] Ma, ma, piękne kreski w kącikach ślepek :) Wyglądają jak narysowane eye-linerem, takie "kocie oko" ;)
  22. Piękny chłopak z Wojtusia :) Jest już ogłaszany, czy jeszcze nie nadaje się do adopcji? tamb, Twój bannerek w podpisie nie odsyła do wątku, musisz poprawić :)
  23. Piękny ten Miś. Nie mogę niestety pomóc, ale będę zaglądać i kibicować. Wierzę, że ktoś go jeszcze pokocha i będzie kochał do końca.
  24. [quote name='hop!']Nie wiem, ile waży, ale to prawdziwy piesek mini. Nigdy takiego nie miałam. ;) [/QUOTE] A Efi? ;) Ufka jest śliczna, imię też ma piękne :) Lolek też przystojny. Kto znalazł dom??? :-o Mysza ma teraz tyle psiaków, że ciężko zgadnąć. Czyżby któryś z dużych psiaków u hop! się doczekał??
  25. [quote name='słodkokwaśna'] Macie Husky,bo mam zainteresowanych moją Beauty,a ona już wydana.[/QUOTE] Dziewczyny z Kielc mają takiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242614-G%C5%82upi-i-nieudany-prezent-imieninowy-uwi%C4%99ziony-ca%C5%82e-%C5%BCycie-na-%C5%82a%C5%84cuchu-POMOCY[/url]
×
×
  • Create New...