-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
bernardyn przejechany przez właścciela -WALCZY _POmóz mu !!!!
Lemoniada replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Tak mi przykro... Fiodorku, do zobaczenia za TM... Psiak miał ogromne szczęście, że na ostatnie miesiące życie ktoś go tak mocno pokochał jak Wy :( -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ogłoś ją taką, co Ci szkodzi? Skoro nieostrzyżona przez tyle czasu nie podbiła czyjegoś serca, to nie sądzę by tych kilka zdjęć miało wyjść Fortunie na złe, a naprawdę przykuwają uwagę. Rzeczywiście wygląda niepowtarzalnie, jak ubrana w ciasny biały kaftanik ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Pako, przy chorych stawach schudnięcie faktycznie byłoby ogromnie wskazane. Ale może to jednak tylko chwilowe zmęczenie i osłabienie organizmu? Oby... -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zgadzam się, to prawdziwy cud. Przykre, że tak się dzieje, ale łatwiej odchodzić przy ukochanym właścicielu niż samotnie w schornisku lub pod krzakiem... Jasperek i tak wygrał los na loterii. -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Fajna, złocista sunia :) Na ostatnim zdjęciu wygląda jak po ciężkiej traumie ;) -
Ogolone Joko i Lulu wywarły na mnie trudne do opisania wrażenie :evil_lol: A Klopsika nie będziesz strzyc? :)
-
[quote name='mysza 1']Lemoniada, przeoczyłaś newsa ;) Ufka też już w domu :)[/QUOTE] :ices_bla: To faktycznie przeoczyłam. Bardzo, bardzo się cieszę!:multi: A Poleńką martwię, szkoda suni :(
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciekawe, czy fachowcowi też było do śmiechu ;) -
Przyszłam i bardzo się cieszę z domków dla Barsy i Serdelka! :multi: A co z Ufką? Też pojedzie wkrótce? I jak ta jasna, przerażona sunia Pola, lepiej cokolwiek? Tedi jest uroczy, A Filipek faktycznie przypomina grzywacza :)
-
Piękni ci nowi podopieczni, zwłaszcza Tedi :) No, ale ja spać w nocy nie mogę, bo ciągle się zastanawiam, kto się pakuje do domu? ;)
-
Barsa została zaczipowana? To pewnie jest jedną z tych, co się wybierają do nowego domu ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Zadzwoniła w sprawie Fortuny kobieta ze Skierniewic. Chciała ją zobaczyć. Niestety, nie dzwoni, żeby się umówić na spotkanie.[/QUOTE] Może się jeszcze odezwie? Fajnie byłoby mieć Fortunę w Skierniewicach ;) -
Pestka ma piękne, bielusieńkie ząbki, od razu zwróciłam uwagę :) Z domu Neli bardzo się cieszę, oby tak dalej, dziewczyny!:multi: I nie wiem czemu, ale myślałam, że Megi też jest u ronji - gdzie jest, skoro nie tam? :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Lemoniada, dzięki, że zaglądasz na wątek i od czasu do czasu coś napiszesz. :lol:[/QUOTE] Nie ma za co :) Myślę cały czas o Waszych psach, ale niestety nic więcej zrobić nie mogę :( -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Piękne są te ostatnie zdjęcia :) Może właśnie dzięki nim Fortuna zdobędzie czyjeś serce na własność? -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pako, co u Ciebie nowego? Czy ktoś się w Tobie wreszcie zakochał? :) -
Jak się czuje Pan Imciuła? Nic mu się nie stało? Wielka szkoda, że Murka ma tak ciężki charakter, może jednak lepiej dać Pestce jakąś spokojniejszą koleżankę?
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/396923_540362706009858_246019_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/253322_483661838366191_1150075915_n.jpg[/IMG] Auć :cool1: [URL]http://kwejk.pl/obrazek/1769043[/URL]
-
[quote name='mysza 1']Ufka ma coś niesamowitego w spojrzeniu, widzicie to czy tylko ja z powodu gorączki? ;) [/QUOTE] Ma, ma, piękne kreski w kącikach ślepek :) Wyglądają jak narysowane eye-linerem, takie "kocie oko" ;)
-
Piękny chłopak z Wojtusia :) Jest już ogłaszany, czy jeszcze nie nadaje się do adopcji? tamb, Twój bannerek w podpisie nie odsyła do wątku, musisz poprawić :)
-
Piękny ten Miś. Nie mogę niestety pomóc, ale będę zaglądać i kibicować. Wierzę, że ktoś go jeszcze pokocha i będzie kochał do końca.
-
[quote name='hop!']Nie wiem, ile waży, ale to prawdziwy piesek mini. Nigdy takiego nie miałam. ;) [/QUOTE] A Efi? ;) Ufka jest śliczna, imię też ma piękne :) Lolek też przystojny. Kto znalazł dom??? :-o Mysza ma teraz tyle psiaków, że ciężko zgadnąć. Czyżby któryś z dużych psiaków u hop! się doczekał??