-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
W kulki sobie chyba lecą:placz: Przynajmniej w "Kundlu" powinien się dziś ukazać, to jego nadzieja... -
Skierniewice-szara bida w szarym schronisku-mastiffka-MA DOM!!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Sunia chyba już skończyła kwarantannę więc można w każdej chwili. A jeśli nawet nie skończyła to niebawem skończy. Jezu, jak by to było dobrze gdyby pan Leszek wziął ją pod swoją fachową opiekę! -
Skierniewice-szara bida w szarym schronisku-mastiffka-MA DOM!!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Okazuje się, że niedzielę będę mieć jednak wolną. Mogę ją poświęcić na zapoznanie sie z mastinką, ale nie wiem czy mi się uda przed dwie godziny? Jak się do tego w ogóle zabrać? Pewnie trzeba wziąć jakieś przysmaki, mogą być parówki na przykład? Nigdy nie oswajałam nieufnych psów. GrubbaRybbo - cudnie! :) A gdzie leży Klembów bo nie wiem? To cudowny człowiek, wątek onków kiedyś przeglądałam. Czy sunia musiałaby potem szukać stałego domku? -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
To takie słodkie psisko, tak się garnie do człowieka... Naprawdę nie chce nikt?:( -
Boksiowata zagłodzona suczka przywiązana do drzewa znalazła dom!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
O rety, jak to wspaniale!:loveu: A jak do tego dosżło, ci państwo kogoś znaleźli, tak? -
Skierniewice-szara bida w szarym schronisku-mastiffka-MA DOM!!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Raz jeden jedyny widziałam w Skier psa tej rasy - w jakims przydomowym ogródku nad Zalewem. Nie przypomnę sobie który to był i nie bardzo mam czas żeby tam podejsć, ale gdybym znalazła chwilę to mogę druknać zdjecie i popytać po ludziach. Może komuś zginął i ten ktoś nie bardzo wie jak szukać? Tymczasem ktoś powinien się zajać oswajaniem suni... a ja pracuję i mam studia od tego weekendu:oops: -
Skierniewice-szara bida w szarym schronisku-mastiffka-MA DOM!!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem zdania, że sunia jest młoda. A jak wygląda zmarszczka czołowa? -
Skierniewice-szara bida w szarym schronisku-mastiffka-MA DOM!!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='DuDziaczek']Bida takie zadkie rasy do schronow trafiaja... :-o:-o:-o[/quote] I to do jednego schroniska w przeciągu 4 miesięcy... Zbieg okoliczności czy pseudohodowla?:-? -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Lemoniada replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']ja zresztą nie wiem kiedy ja ię tam pokażę....czy mnie puszczą z pracy ;) i kiedy... ale ale....gdzie jest lidka...? żyjesz???[/quote] Może się wściekła?:nerwy: -
Boksiowata zagłodzona suczka przywiązana do drzewa znalazła dom!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Co u Birby słychać? Jak długo moze pozostać u tych ludzi? Boże, coraz zimniej a na niej grama tłuszczu...:placz: -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Lemoniada replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Tylko sińce? Czy coś poważniejszego? Z powodu sińców raczej nie leci się na pogotowie, Lidka, powiedz, mocno Ci nogę poharatały?:( -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja też chodziłam na szkolenie z moim psiurem w te wakacje. Mocuś nie dość, że był jedynym kundlem, to jeszcze najstarszym uczestnikiem - bo ma 5 lat;) A okazał sie najpojętniejszy, najszybciej łapał komendy, i w dodatku wykonywał wiele z nich nie dla smakołyku a dla mojej pieszczoty:loveu: Pani instruktor zawsze go stawiała za wzór. Ach, fajnie było, szkoda, że musieliśmy zarzucić... -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
A w czwartek? Bo ja w piątek rano wyjeżdżam i nie ma mnie do soboty po południu. Rewelacja, że złapały się jeszcze dwie kocice!:multi: Były zaciążone? Tak myślałam, czy zamiast latać na Kopernika nie byłoby lepiej żeby ta lecznica przekazała waszej pieniądze. Byłoby to chyba dobre wyjście, ale nie wiem czy się zgodzą. -
Skierniewice-szara bida w szarym schronisku-mastiffka-MA DOM!!
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Sunia jest bardzo podobna do Fałdki, którą w maju tego roku ktoś przywiązał do bramy schroniska. Ciekawe czy mają ze sobą coś wspólnego... Pamiętam, że kiedyś widziałam psa rasy mastino w jakimś domku nad Zalewem, to rzadka rasa, rzucił mi się zaraz w oczy. -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Lemoniada replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój Mozart też całe życie był na gotowanym i też mi kolana miękły na samą myśl, że odtąd będzie musiał "jechać" wyłącznie na suchej karmie. Mocuś zadziwił mnie z kretesem. Karma według niego jest pycha i chętnie ją pochrupuje, reakcji alergicznych od tego czasu nie stwierdziłam. A w razie gdyby zęby Dorki nie mogły dać sobie rady z chrupkami - można je przecież namoczyć:) -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
A czy Brutus ma jakieś ogłoszenia? Nie pamiętam...:oops: -
Jego piękne oczy mówią wszystko...:(( Śliczny*BURSZTYN* MA DOM!!!!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
I co, był odzew? Taki ładny psiak... -
Staruszek Czaruś - już w nowym domku - odszedł kochany :(
Lemoniada replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To moze jakieś fotki z nowego domku?:cool3: -
Piękny 2-letni BOKSER już w nowym domu w Skierniewicach :)
Lemoniada replied to a topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, mam dobre wieści:) W zeszły weekend miało miejsce skierniewickie Święto Owoców Warzyw i Kwiatów, takie coroczne tutejsze dożynki. Wolontariusze zorganizowali stoisko promujące nasze schroniskowce, były zdjęcia psiaków, ulotki o sterylkach itp. Były też zbierane datki, łaziłam z puszką i zaczepiałam ludzi i przypadkowo udało mi się poznać nowych właścicieli Atosa!:multi: Zagadnięty przeze mnie pan oznajmił, że chętnie wpłaci, bo jego psiak adoptowany w maju jest z naszego schroniska. Od słowa do słowa zgadało się, że chodzi o pręgowanego boksia, który mieszka teraz z wyżłem, a więc ni mniej ni więcej tylko nasz Atos - teraz Czaruś:loveu: Czaruś jest szczęśliwy, kochany i rozpieszczany, państwo za nim przepadają. Jedyny problem jaki sprawia to ten, że robi sobie wycieczki po okolicy, ostatnio wyleciał za suką i przepadł na jeden dzień. Pogadałam panu o kastracji i wręczyłam broszurkę ARKI na ten temat, pan obiecał przemyśleć. Nie wzięłam tylko żadnego kontaktu, zapomniałam z wrażenia, o ja pierdoła:oops: -
Cudniaste fotki:loveu: Biedne sunie, teraz cierpią, ale przynajmniej widmo ropomacicza odpłynie w niepamięć... A dlaczego Nika miała odkrajane palce? Wrastały jej pazurki?
-
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Dercię. Dlaczego ja mogę tak niewiele?:( -
No to podnosimy... tylko tyle możemy:(
-
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Ech, a Luka nadal bez domku:( Może coś sie jednak kroi?