-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
A ja kiedyś znalazłam na allegro takiego oto "labladora bez rodowodu" do oddania w dobre ręce. Aż sobie zdjęcia zapisałam: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7514/labladorzp6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4345/lablador2ny4.jpg[/IMG][/URL] Ciekawa jestem czy ktoś dał sobie wcisnąć taką ciemnotę? Biedne szczenię... Zasługuje na miłość i szacunek niezależnie od tego kim byli jego przodkowie:(
-
Dziewczyny, a wiecie w jakiej kondycji ogólnie jest schronisko? I jacy są pracownicy oraz kierownik, sensowni jacyś ludzie, z sercem? Tam jest nie tylko mała Kenia, ale na pewno i wiele innych piesków:( Tyle schronisk w całej Polsce otrzymuje pomoc od dogomaniaków, Jeleniej Górze też by się przydało, ale nie zrobimy nic bez tamtejszych wolontariuszy czy innych osób kontaktowych. Może zagląda tam ktoś nowy tylko my o tym nie wiemy, albo może któryś z pracowników ma internet... Tak sobie głośno myślę i gdybam.
-
Cyprysiu-szczęściarzu, co słychać u Ciebie i Twoich wspaniałych Państwa?:loveu:
-
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Długo nie zaglądałam na dogo:oops: A u Fantuni bez zmian...:( -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Agnie, jesteś nieoceniona:oops: I jeśli ja jestem wybawicielką kotka, to Ty jesteś wybawicielką wybawicielki, a więc oczko wyżej;) - uratowałaś mi życie! I dniówkę w pracy, bo gdybyś się nie zgodziła musiałabym chyba wracać do Skierniewic i z miejsca pakować walizki:evil_lol: Powiem szczerze, że w pierwszym momencie miałam plan żeby dotaszczyć go jednak do firmy i przechować u ochroniarzy w budzie (nasza firma produkuje folie spożywcze i zwierzęta nie mają prawa wstępu nawet na trawnik wokół budynku). Wracając odebrałabym malucha i po prostu wysadziła na stacji w Jesionce, gdzie wskoczył. Ale kiedy go złapałam i obejrzałam... Kociak jest chudziutki, w dodatku miał przybrudzone skarpetki i cuchnął kocim moczem - nawet jeśli miał domek to nie taki, do którego ze spokojnym sumieniem bym go odstawiła:roll: Garnął się do ciepła, chyba właśnie ciepło nakłoniło go do jazdy pociągiem, bo natychmiast zaanektował dla siebie całe jedno ogrzewane siedzenie i rozciągnął się na nim jak długi i szeroki. A potem protestował gdy wychodziłam z nim na zimno. Drugą zbawczą myślą był więc telefon do Agnie - Aga, mówiłam Ci już, że Cię uwielbiam?:loveu: Poogłaszam maluszka gdzie mogę, poczuwam się też do alimentów na miarę mojej dziurawej studenckiej kieszeni;) A co ze sznaucerkiem? Pokazał się? PS. Myślałam, że nazwiesz kociaka Mikołaj;) -
Magda, nie strasz, a co tam się dzieje??:-o
-
Jego piękne oczy mówią wszystko...:(( Śliczny*BURSZTYN* MA DOM!!!!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Bursztynek pilnie szuka domku przed zimą! Noce są coraz chłodniejsze, a on taki samotny...:( -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']fancia, ty się chyba za bardzo zasiedziałaś na Dogo, domku szukaj[/quote] Dobrze jej tu, wśród tylu kochajacych cioteczek;) Ale wirtualne cioteczki, Fanciu, to nie własny domek... Szukaj kochanie, w domku zobaczysz co to prawdziwe szczęście! -
[quote name='Lemoniada']Tylko problem w tym, że taki zwykły piasek pierońsko śmierdzi już na drugi dzień... Wiem, bo też to przerabiałam:oops: Pod tym względem chłonne żwirki są o niebo lepsze. A tak wracając jeszcze do tematu żywołapek na myszy -> [URL]http://www.allegro.pl/item261114172_pulapka_na_myszy_ekologiczna_szwedzka.html[/URL]:cool3:[/quote] Ale ze mnie ofiara:oops: Zasugerowałam się tytułem i nie doczytałam, że taka łapka, choć "ekologiczna" i "humanitarna" w rzeczywistości dusi myszy. Chodziło mi oczywiscie o coś takiego: [URL]http://www.carsekt.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=20&category_id=11&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1[/URL]. Wątek Maro - brak słów:(:placz:
-
Tylko problem w tym, że taki zwykły piasek pierońsko śmierdzi już na drugi dzień... Wiem, bo też to przerabiałam:oops: Pod tym względem chłonne żwirki są o niebo lepsze. A tak wracając jeszcze do tematu żywołapek na myszy -> [URL]http://www.allegro.pl/item261114172_pulapka_na_myszy_ekologiczna_szwedzka.html[/URL]:cool3:
-
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Lemoniada replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ach, jak cudownie!:loveu: Tosiu, no po prostu nie mam słów, jesteś wielka:multi: Natychmiast "rozbieram się" z bannerka z zielonooką, wkleję sobie za to inną bidę. A imię zostaje czy zmienisz? Aha, i poproszę o fotki Bazylka, bom kociara okrutna...:evil_lol: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Może był juz jakis odzew z allegro? -
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8573/pict0010wb9.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7311/dsc00328pt9.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7703/dsc00326cw6.jpg[/IMG][/URL] Sunia odżyła, wypiękniała i nabrała wiary w człowieka, ale wciąż bardzo potrzebny jest domek! Schronisko jest przepełnione, a ona tak spragniona ciepła. Jest wysterylizowana więc pzyszłemu właścicielowi odpadnie związany z zabiegiem stres, prosimy o pomoc.
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Coś Ty! Dziewczyny jeszcze się na króla zasadzają, klatki jeszcze ani widu. A kotę widziałam dziś rano, zwiewała łypiąc na mnie gniewnie apod byka... Może coś przeczuwa?:roll: -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Lemoniada replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
BOMBA! Żeby mój Mocuś tak zechciał...:roll::evil_lol: Niunia jest śliczna, a po kąpieli jeszcze nabierze urody, domek zakocha się w niej na zabój. -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Lemoniada replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O mamooo! Super:lol: A domek gdzie znaleziony, dogomaniacki?:cool3: -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Odczytałam, dzięki, asik... Brutuniu, słonko kochane, hopsaj! Gdzieś na pewno czeka TEN DOM... -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'] A Malina jest prze-ko-cha-na! Jak leżę już w łóżku to pędem biegnie, wskakuje na mój tors i mi mruczy kocią kołysankę. [/quote] Hmmm... Ja bym powiedziała: na mój biust:roll: Tors to mi się z facetem kojarzy, taka klata:evil_lol: -
Kora już bezpieczna we własnym domu!!! Peter Beny - dziękujemy!!!
Lemoniada replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Hurra!:multi: To czekamy na zdjęcia z (nie)cierpliwościa. Peter Beny, wieeelkie dzięki! Mam nadzieję, że znalazłeś w końcu towarzystwo na czas jazdy i nie zasnąłeś za kierownicą;) -
[quote name='wachura'] A tu fotka pt. Jest mi tak dobrze, że się wyluzowuję i leżę w całej okazałości. [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7673/img3016fy5.jpg[/IMG] Tu z kolei zdjęcie pt. Bardzo kocham swojego pana i zaliżę go na śmierć :evil_lol:. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3379/img3018mt5.jpg[/IMG][/quote] Hmmm... imponujące te okazałości widoczne na obu fotkach:evil_lol: Casanova!
-
Wszystkiego Najlepszego z Okazji Wszystkich Świętych:loveu: Niech Święty Franciszek ma w opiece wszystkich naszych milusińskich...
-
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote][CENTER][SIZE=4][COLOR=purple][B]DERI[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [LEFT][B][COLOR=navy][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8157/83891258iv4.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [/quote][/LEFT] Tak, dla przypomnienia...