Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Tak wynika z kartoteki. Helga była już raz, przed laty, adoptowana, ale "państwo" o nią nie dbali... Sunia biegała samopas po mieście, mizerniała i chudła coraz bardziej, nikogo nie obchodził jej los:placz: W końcu została przyprowadzona z powrotem do schroniska. Czy ktoś wreszcie da jej szansę?:-(
  2. O Jezus!:crazyeye: A ja się dopiero dziś się dowiaduję!:multi: Cyprys, drapichruście, ależ Ci się poszczęśćiło, nooo...:loveu: W tej chwili wykasowauję bannerek z Cypryniem z podpisu.
  3. GrubbaRybbo, wielkie dzięki za allegro! Jest super:loveu: Nie mam niestety czasu by osobiście odwiedzić sunię, ale mam parę nowin. Dobra wiadomosć jest taka, że Helgusia trochę przybrała na wadze:) Nadal czuje się zagubiona, ale z racji wieku i choroby jest w schronisku na specjalnych prawach. Niedobrze, bo wyniki krwi wykazały, że Helga ma chore serduszko:shake: Co nie jest specjalnie dziwne u psów w wieku 14 lat, ale może być dla kogoś przeszkodą w adopcji... Prosimy, czy kogoś wzruszy los ślicznej rudej Helgi?
  4. Kora w schronisku przebywa od maja tego roku. Uszy są chore, ma stan zapalny, nie słyszy zbyt wyraźnie. Pewnie to jest powodem, że inne psy nad nią dominują i nie dopuszczają do jedzenia... Kora jest przeraźliwie chuda i zalękniona, dla niej zima może okazać się tragiczna w skutkach:(
  5. Nasza wetka od sterylek brała 50zł od suni, ALE: Po pierwsze nie ma miejsca na przechowanie dużych suk, jedynie klatkę na malutkie. Po drugie klatka ta jest zajęta, bo znalazła i przygarnęła małą sunie ze szczeniaczkami, szczenięta już wydane, sunia nie ma coś szczęścia... Więc ktoś bezpośrednio po sterylce musiałby zabrać Sofię do siebie. No i jeszcze jedna sprawa - do tej pory wetka po zabiegu wystawiała rachunek a za sterylki płaciło miasto. Ostatnio jednak panom urzędnikom coś się posr*** i płacić za sterylki już nie będą. No i nie wiem czy wetka podtrzymuje cenę, 50zł za tak dużego psa to śmiesznie mało, a ona i tak jest za dobra. Wybieram się do niej w środę odrobaczyć mojego psa, zapytam jak to teraz jest. Z takiego "interesowania się" młodą i rasową suką niekoniecznie musi wyniknąć coś złego, ale lepiej dmuchać na zimne ;)
  6. Cholewa, szef ciągle w pokoju i nie mam jak zadzwonić :oops: Znajomy szukał niedawno pieska dla babci, zaproponowałam mu Murzynka i powiedział, że... za stary:crazyeye: A mój Mocuś ma tasiemca!:placz:
  7. Kochani, a jak te sterylki? Przepraszam, że takam upierdliwa choć w tej kwestii niewiele mogę pomóc, ale spokoju mi to nie daje:oops: Może kilku wetów (albo chociaż jeden!) zlitowałoby się i robiło po obniżonych cenach przynajmniej trzy miesięcznie? Przy takiej masie zwierząt i tak by nieźle zarobili... Tanitko, pies 5 letni to jeszcze wcale nie staruszek;) Jamniś jest przepiękny, pokaż go Bea_1! Ona ma dobrą rękę do przegubowców.
  8. Może to dziś jest ten dzien...? Hopaj, Kacperku! Słodki jesteś:loveu:
  9. [quote name='marola']O sprawie Arka - pajunia wiedzą już chyba wszyscy na Dogo, ale nie o tym chciałam pisać.A nie ma nikogo innego, kto by mógł nam coś pisać o Murzynku?[/quote] Problem w tym, że ja i zasadzkas pracujemy poza Skierniewicami, do domu wracamy późno, nie mamy kiedy jeździć. Ja już nawet weekendy mam zajęte przez studia. A zresztą ARKA też jest nietutejsza i nie moze za często bywać w schronisku. Spróbuję jutro zadzwonić do schroniska, ale będę musiała wyczuć moment żeby szef znienacka nie wrócił.
  10. Ja dużo nadgodzin ostatnio w pracy biorę i wracam późno do domu:( Kurczę, nie mam już nic na komórce, ale może spróbuje zadzwonić jutro z pracy jak szefa nie będzie w pokoju. Stęskniłam się za Helgunią...
  11. [quote name='Agnie Koty']Taka smutna wiadomość! Jeden z diabełków został dziś przejechany przez samochód. Pobiegł za panem który grabił tam liście i wpadł pod koła. Buuuu. Jeden z tych dwóch identycznych, cały czarny z malutką gwiazdką na piersi...:-( Nie udało mi się złapać Tricolorki, nie bywa w moich godzinach. Za to dowiedziałam się, ze ten mały kotek spod choinki to kociczka. Szkoda. Trudniejsza w ciachaniu. Zarezerwuję dla niej to ostanie miejsce u P.Magdy.... Niech tylko podrośnie bardziej.[/quote] No to mam drugą smutną wiadomość... Wczoraj jak szłam rano do pracy widziałam leżącego koło mostku trzaśniętego przez samochód kota. Bury marmurek, śliczny, żaden z naszych chyba bo miał oba jajka na miejscu. Wyglądał całkiem ładnie i dorodnie, moze był czyjś? Ech, do d*** to wszystko:( Biedny, biedny nasz diabełek!:placz:
  12. Ewusku, masz tu telefon do naszej wetki: 697088032 Michalska Ja już, niestety, nie mam za co dzwonić.
  13. To że młody i śliczny to jego zdecydowane atuty... Przednia łapka już, rozumiem, w pełni sprawna?:) Cypryyys, ale Ty piękny chłopie jesteś:loveu:
  14. Kupuje ktoś Fakt? Mnie niestety nie stać na wyrzucanie pieniędzy w błoto i teraz nie wiem, czy pojawił się Murzynek czy nie...
  15. Trochę lepiej jest faktycznie, ale zagęszczenie koszmarne. Aniu, pomysł z hotelikiem przedni, tyle że ja groszem nie śmierdzę do pierwszego:oops:
  16. Nie wiem nic o wynikach, napiszę jutro sms lub zadzwonię. a w sprawie allegro napisałam do GrubbejRybby, czekam na odpowiedź:) Pamiętajcie o Helguni!
  17. Murzynek wciąż wędruje do góry...
  18. [quote name='asik89']Jak Brutusek będzie grzeczny to od soboty będe z nim chodzić na szkolenie azylowców. ;)[/quote] To jest coś takiego? :crazyeye: No, no, no...
  19. Też główkowałam czy aby nie mam tam jakiejś rodziny, ale niestety, żadnego pomysłu. Dziwne, nawet malutkim zapomnianym wiejskim schroniskom ktoś z dogo pomaga i odwiedza, a tu nic. Cóż, poczekajmy, może tymczasem zaloguje się ktoś z Jeleniej. A ja zaraz poszukam strony www.
  20. Zgadza się. A missieek ma aparat? Pięknie prosimy o nowe fotki naszej długonogiej modelki:loveu:
  21. Ja nie wiem kiedy będę w schronisku więc na razie nic nowego nie wiem. Do licha, takiej nadziei mi ta babka narobiła i teraz taki numer:placz:
  22. [quote name='gallegro']Eria, dzięki serdeczne. Wybawiłaś mnie z opresji ;). Banerki fajne - ja również niebawem podmienię...[/quote] Z opresji? Dlaczego zaraz z opresji?:-? Ja już niestety nie mam miejsca w podpisie ale jak mi się coś zwolni to wkleję Murzynka. Eria, cudne te bannerki, pięknie dziękujemy!:loveu:
  23. Dziewczyny, Helgunia nie ma jeszcze allegro, zaraz napiszę do GrubbejRybby, ona ma do tego dryg. Może znajdzie chwilę dla Helguni?
  24. [quote name='Hund']Kubusiu dziś zadzwoniła pani :( chciała wziąść do siebie Ciebie i Żabcię . Na zawsze, na zasłużoną emeryturę, na godną starość :(:(:( Dlaczego nie zdążyła :(:(:( dlaczego przeczytała ogłoszenie dopiero teraz :(:(:( tak mi przykro!!![/quote] O Boże, a miałby szansę na normalne życie:placz: Dobrze, że przynajmniej Żabci się udało. Hund, czy ta pani wzięła jakiegoś innego staruszka zamiast nich? Może do innego psiny uśmiechnęło się szczęście?
  25. [quote name='przemas-ol']Pajunia bardzo dziekuje za wstawienie fotek. Widac, że to prawdziwa suczka z Mazur :) :evil_lol: A maluchy boskie :multi:[/quote] A to sunie z Mazur charakteryzuja się czymś szczególnym? Przecudna mamusia, a i maluchy wspaniałe:loveu: Niech rosną i niech znajdują dobre domki!
×
×
  • Create New...