Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='Reno2001']Szalona Maszka w dzikim pędzie -ona to ubóstwia :eviltong:: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/81/e96bdbc2e4979366.jpg[/IMG][/URL][/quote] Znowu robi za wyścigowego zająca?;)
  2. [quote name='Szyszka']Lemoniada Ty coś wiesz? Pisz szybciutko!:cool3:[/quote] Ja nic nie wiem kochana Szyszko:-( To tylko tak a'propo postów Panci, dobrze, że interesują się Gutkiem nowe osoby.
  3. [quote name='Matusz']Barni dzisiaj: [URL="http://tinypic.pl/"][IMG]http://tinypic.pl/t1/out.php/i70626_IMG5307.JPG[/IMG][/URL] [/quote] Czy coś mu się stało w ucho?
  4. Fanta pragnie nareszcie być czyjaś...
  5. [quote name='hop!']O! Nasze ulubione ciasteczka! [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1600/m039qm8.jpg[/IMG] [/quote] Gabi żeby mógł, to by chyba na uszach po te ciasteczka pofrunął:lol:
  6. Sprzątam i ja. Widze, że ktos zainteresował sie Guciem i trzymam po cichutku kciuki za cud...
  7. No tak, głupio pytam czy dzwonił, zapomniałam, że zostawił dziś swój telefon na biurku w pracy, gapa:lol: Ale wiesz, wolałabym żeby porozmawiał z Tobą i przeszedł rozmowę kwalifikacyjną. Tak po prostu, dla wszelkiej pewnosci;)
  8. [quote name='Jagienka']Bardzo, bardzo się cieszę!!! Tamara, jesteś magiczna!!!![/quote] Tamara to prawdziwa czarodziejka:loveu: Już rozbieram się z bannerka, wielkie brawa za błyskawiczną akcję. I czekamy na wieści jak sunia się aklimatyzuje w nowym domku.
  9. Nie martw się, nawet jak nic nie złapiesz, to ja Ci mogę co dzień świeże dostawy pełnojajecznych kotów dowozić:evil_lol: Dżołk;) A'propo Polfy - albo mi się zdawało, albo widziałam jakąś nową sztukę, tam gdzie rezyduje Sylwester i reszta diabełków. Duże to, białe w pręgowane łaty, ale nie zdążyłam przyjrzeć sie uszom. Znasz? PS. Dzwonił do Ciebie mój szef?
  10. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3846/s5000610nl0.jpg[/IMG][/URL] W oczekiwaniu na święta, Lemuś z Maliną...[/quote] Ta fotka jest cudniasta:loveu: A Lemuś znajdzie swój domek, na pewno!
  11. Smolik, pies z przeszłością i nie najłatwiejszym charakterem znalazł domek to i Tobie sie uda Nuczko! Zwłaszcza, że Ty jesteś taka łagodna i słodka:) Trzymam kciuki!
  12. Może Mikołaj podaruje Fancie nowy domek na Gwiazdkę?
  13. Aż się serce ściska... Tamarko, robisz tyle dobrego, wiem, że mój podziw w niczym Ci nie pomoże, ale pomodlę się w Twojej intencji. Może i tym razem zadziałają Twoje ogłoszenia w gazecie i w programie? Oby całe stadko prędko znalazło swoje stałe domki. I wcale nie jesteś stara ani za stara.
  14. A ta pani z Warszawy nie odezwała się juz więcej? Niedobrze:( Szukamy dalej!
  15. Guciu, a moze jakieś nowe fotki z tymczasu?:cool3:
  16. Dobry wieczór słodki Guciu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/9563/linksvm9.gif[/IMG][/URL] ...taką miałam nadzieję, że już we własnym domku grzejesz pupcię:( Ale tymczas to też coś wspaniałego dla niekochanego, bezdomnego psa. Hopaj psinko, wysoko!
  17. [quote name='Agnie Koty']Lemoniadowy Kanar się przypomina! Lemoniada, jak tam klatkowo łapkowe sprawy?:oops:[/quote] Szczerze mówiąc średnio:oops: Dziś rano miałam nadzieję na pomyślne łowy, wystawiłam klatkę z przynętą, ale nic się nie złapało, straciłam tylko 2 godziny. Wystawiłam klatkę ponownie zaraz po powrocie z pracy. Teraz siedzę i jem śniadanie, jak skończę to wyjdę zobaczyć czy dopisało mi szczęście. Jeśli tak, to nie będziesz mieć nic przeciwko żeby wyskoczyć późnym wieczorem na dworzec? A jeśli nie to daję kotce jutro rano ostatnią szansę na złapanie się i przywożę klatkę Tobie. Czy ta pani z Warszawy już ostatecznie się rozmyśliła?
  18. Sunia jest urocza, przymilna, po chorobie skóry nie został nawet ślad - znaczy się wszystko się na niej goi jak na przysłowiowym psie;) Komu takiego psiaka?
  19. [quote name='hop!'][SIZE=3]Śliczne psiaki...[/SIZE] :loveu: [SIZE=2]Nikt nie chciał pochwalić to ja to zrobiłam...[/SIZE] :eviltong:[/quote] To ja potwierdzę:evil_lol: To środkowe zdjęcie, na którym Gabiszon patrzy prosto w obiektyw jest najjjj:loveu:
  20. [quote name='iwop']Tamb ja rozumiem skromność :oops: ale chyba przesadzasz....:shake: To co ty robisz dla zwierząt moznaby podzielic na wiele osób...[/quote] Podpisuję się pod tym, iwop ma rację! Tamarka, jesteś zbyt skromna, a zrobiłaś już tyle, ile kto inny przez całe życie nie zrobił. Jestem z Tobą myślami.
  21. Podnoszę Laluchnę.
  22. Nie wierzę, po prostu nie mogę w to uwierzyć... Okruszku... Nie będziesz sama, zaprzyjaźnij się proszę z moim kochanym pieskiem Dropsikiem, który odszedł za TM w piątek 7 grudnia:( Byłaś taka dzielna, maleńka [*]
×
×
  • Create New...