-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'] Lemo nadal czeka na dom! Gdzie jesteś koci św. Mikołaju? :lol:[/quote] A ta pani co dzwoniła? Rozmyśliła się? -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Tamary i jak się czuje sunia? Boże, tyle psiego i kociego nieszczęścia się na nią zwaliło, a Tamara ma przecież tylko dwie ręce:( -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Jowita, współczuję i przytulam mocno:( Na pewno będzie dobrze, może to takie przejściowe złe samopoczucie? Zmiana pogody pewnie każdemu daje się we znaki, Amisia wyzdrowieje, zobaczysz! A Lemusiowi życzę szczęścia i zaciskam po cichu kciuki, oby to był TEN domek!! -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='zasadzkas']Też się dorzucam: [URL]http://dajmudom.pl/futro.php?id=1288[/URL][/quote] Marlena:Rose: -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Graszka_gn, jesteś boska:loveu: Dzięki za odzew, kochana!:Rose: -
Do zobaczenia Niemotku-Okruszku za TM :(
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A nie można było oczka usunąć za jednym machem? Pewnie za duże obciążenie dla organizmu? Ech, Kruszyno, zdrowiej, nie dawaj się:( -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Co u kochanych psiutów słychać? Jak się czuje Jagódka po operacji?:) -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
My tu gadu-gadu... A Lemuś ma już pierwsze ogłoszenia:cool3: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/806118_sliczny_kociak_wedrowniczek_szuka_domku.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=20087[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=12761[/url] [url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=31989&id_kat=12[/url] Na razie tylko tyle, wieczorem zrobię więcej. -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figa Bez Maku']Lemoniada...dla takich ja Ty to...moja "połezja":diabloti: jest gratis i[B] na zamówienie[/B]:diabloti:[/quote] I na zawołanie chyba też, jak widzę. Sypiesz tymi wierszami jak z rękawa:lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figa Bez Maku']I tak się cudownie składa:crazyeye::loveu: że w Skierniewicach jest Lemoniada:cool1: co koty zbiera na ulicach, bo każdy kot ją zachwyca:cool3: i pomóc chce każdemu:cool1: buremu a nawet czarnemu:diabloti: więc wcale się nie boi ( uwierzyć w to nie mogę):-o gdy czarny kot -drodzy moi nagle przebiegnie jej drogę:evil_lol:[/quote] Nie no, nie mogę, po prostu piękne!:lol: Lemuś nie był zabrany z ulicy, a z pociągu, ale sens i rym są nieskazitelne;) Figa, a może powinnaś wydać tomik ze swoją poezją? Ja bym się pokusiła na zakup;) -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Straszne... Psy i koty mogą praktycznie z dnia na dzień stracić dach nad głową i to, że nie ma terminu eksmisji niekoniecznie jest pocieszające. Ale moje pytanie było a'propo zmiany tytułu, może właśnie ten nakaz likwidacji będzie wystarczająco krzykliwym wołaniem o ratunek by jeszcze parę osób zwróciło uwagę... -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Tamb, podziwiam z całego serca. Po raz kolejny pokazałaś jak wielkie masz serce i wolę walki o braci mniejszych. Aż nie wiem co napisać na tą obojętnosć ludzi...:( -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
A ja tak OT się spytam...:oops: Brutusek był w Falenicy, dobrze pamiętam? Schronisko z tego co kiedyś wyczytałam miało być likwidowane, jak się przedstawia sprawa na dzień dzisiejszy? -
[quote name='hop!'] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6460/p2142it1.jpg[/IMG] [/quote] To zdjęcie jest absolutnie powalające, jaki słodki wyraz pysia!:loveu: Hop!, albo masz świetny aparat, albo niesamowity talent, albo to zasługa nieprzeciętnej modelki... Albo wszystko na raz;)
-
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Moze jakieś ogłoszonko w necie :cool3:[/quote] Ależ proszę bardzo!:lol: Tylko mi powiedzcie, czy Fanta ma już gdzieś jakieś ogłoszenia, a wieczorkiem się tym zajmę. -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figa Bez Maku']W Grodzisku sobie mieszka pewna urocza Agnieszka:loveu: wszystkie koty ją znają :cool1: wszystkie ją bardzo kochają:loveu: Zamiast inwestować w diamenty:cool1: czuła na kocie lamenty:placz: kurczaki gotuje aż miło by kotom dostatnio się żyło:cool3: więc czy to dziwne wydaje się komuś że coraz inny wypłosz trafia do jej domu:cool3:?[/quote] Figa!!:crazyeye::loveu: O rany, coś niesamowitego, jesteś wielka!:Rose: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Lemoniadka wróciła :)[/quote] I będzie dzielnie podnosić Fantunię:) Chyba, że będzie mogła zrobić coś jeszcze. -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1379/s5000477os5.jpg[/IMG][/URL][/quote] To zdjęcie jest super, wygląda na nim jak mały Mongołek:lol: A jaki ma wielki nochal! Aga, jak będzie Ci się chciało podejść któregoś dnia na stację to mogę Ci przynieść wałówkę, tylko powiedz co on lubi najbardziej jeść? -
[quote name='Seaside'] Zwierząt jest o wiele ponad przewidywany stan!!!! o wiele.....:shake: Od kierownictwa i pracowników nic się nie dowiesz. A jeżeli już to cholera wie czy to prawda. Jak prawie w każdym innym:placz: A sterylizują chociaż sunie? Czy też tak bez sensu wydaja jak kiedyś u nas? Tak mi zapadła w serducho ta malutka Kenia, śliczna stara sunia. Co się z nią dzieje? Kurde, jak ta bezsilność boli...
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
No nie, tylko nie to...:( Za dużo zła już dziś sie wydarzyło, niech chociaż Lemusiowi się uda... To takie słodkie, mądre kocię, wiedział chyba, że już tylko ucieczka z domu może go uratować. Aga, jestem z Wami i trzymam z całych sił kciuki! Wszystkie łapki i ogonki też mocno pozawiązywane w precelki. -
ODRATOWANA OD SADYSTY NUKA w nowym domu, ale facet ma kolejne psy!!
Lemoniada replied to LittleMy's topic in Już w nowym domu
Nawet takie targanie po sądach będzie karą dla drania - pręgierz opinii publicznej zrobi swoje, acz spora grzywna też by się przydała:diabloti: Nuczko, kiedy Ty wreszcie znajdziesz swój domek:( -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'] Haniu, Pekapuś dobry ale ten Lemo mi od razu przyszedł do glowy... Myślałam ze to kotka, miała być Lemoniada [B]a potem wetka wyskubała mu siurka i wszystko było jasne,[/B]:evil_lol:[/quote] To on miał latarkę na tym siurku?:lol: Opowiedziałam sqter dziś w pracy naszą przygodę. Strasznie mi się spodobała jej reakcja. Na wieść o kocie wskakującym do pociągu w Jesionce Dominika aż czoło zmarszczyła, bo wyobraziła sobie kota w płaszczu wchodzącego godnie do PKSu i pomyślała: "Ta Kaśka chyba zwariowała!":evil_lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Aga, wiesz co, jeśli prześlesz mi na maila to ogłoszenie, to ja je druknę u siebie w pracy i rozwieszę w paru punktach w Skierniewicach. Co Ty na to? Pół Grodziska już zakociłaś, więc zawsze to jakieś nowe miejsce:evil_lol: Transport oczywiście byłby pestką bo przecież co dzień jeżdżę tą trasą. Tylko z wizytą przedadopcyjną byłby problem bo ja bym się, owszem, chętnie przeszła, tyle że doświadczenia nie mam żadnego:oops: A jak mi podasz na pw maila kontaktowego to poogłaszam małego w necie na paru portalach. Telefonu podawać nie musisz, bo już mam i nie waham się go użyć:evil_lol: Szczepienia też będą gratis czy jednak alimenty się przydadzą? Lemo... Śliczne imię:loveu: