Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Wątek, co prawda, zapuszczony, ale najważniejsze, że sam Gucio ma dach nad głową:) Kciuki za DS!
  2. Kasiu, czy kicie są na miau?
  3. Mi to mówisz?:( Teoretycznie powinnam wstać i wyjść z domu po 6 rano, kiedy za oknem czarna noc. A wyjść z firmy po 16, kiedy też już ciemno choć oko wykol. Mało tego - pokój, w którym siedzę, znajduje się na hali produkcyjnej, słońce tam nie dociera, jest tylko okno z widokiem na maszyny... Oszalałabym chyba gdyby nie to, że mój organizm się zbuntował. Teraz wstaję i jadę po 9, a wychodzę po 18. Wracam skonana, ale trudno. Słońce jest mi potrzebne do życia jak tlen... Może pomóc z ogłoszeniami?
  4. Nie leczyć, co najwyżej pocieszyć oraz znaleźć jakieś rozwiązanie i pomóc;) Kaska potrzebna?
  5. Aguś, jakie podłoże ma ta depresyjka? Kurde, a już myślałam, że znalazł się prawowity opiekun Gretchen. Szkoda.
  6. Nie rozumiem? Zakochałaś się? Nie chcesz oddać?
  7. Bardzo prosimy o wieści, a może i fotki? To cudowne, że Nuka znalazła domek, zasługiwała na niego jak nikt:) Ale bannerka nie zdejmę, dopóki opiekunowie nie potwierdzą na 100%.
  8. Dlaczego odszedł tak krótko po adopcji? Najwyraźniej czekał tylko na to, żeby go ktoś pokochał:( Marzył tylko o tym, by mieć swój własny dom i ukochanych państwa, a kiedy to się spełniło Gaduś uznał, że może już spokojny odejść za Most... Że będzie ktoś, kto za nim będzie tęsknił i płakał... Śliczny piesku, pozostaniesz w naszej pamięci [*]
  9. Czy to ta, co ja Ania złapała? Jej szczęście, że ma chodliwe umaszczenia, powinna szybko pójść w dobre ręce. Jestem pełna podziwu, a jak małż to znosi?;)
  10. [quote name='Agnie Koty']Ale nic nie wspominają o obroży! Ale wyślę im Gretchen... Jowita Poznań podesłała mi tu link z miau, okazało się że dziewczyna dokarmia koty na osiedlu obok. No i japę musiałam otworzyć, :evil_lol:.Bardzo sympatyczna i wartościowa osóbka. Swiat jest mały....[/quote] To nie Jowita tylko ja! Zasługi mi tu odbierać!:mad: Nie pojęłaś subtelnej aluzji w moich pytaniach:lol: Dobra, to ja przetrząsam dalej net w poszukiwaniu zaginionych czarnych kotek.
  11. [quote name='Agnie Koty']Mnie już po prostu porąbało. Mam tez na przetrzymaniu osiedlową kocicę z forum Miau. Poznałam kociarkę z miau, okazało się, ze mieszka niedaleko mnie.:evil_lol:. Kocica jest po sterylce, czeka na transport do domu tymczasowego, też jej porobiłam ogłoszenia. Gretchen siedzi w klatce, pożyczyłam od vetki, to był mój bunt. Napisałam na Miau do ludzi z Milanówka żeby się rozglądali za ogłoszeniami.[/quote] Co Ty powiesz? A jak ją poznałaś?:evil_lol: Aga, wiem, że Pruszków to nie Milanówek, ale kto tam te koty wie... Znalezione przez google: "zagineła kotka [B]Data zaginięcia:[/B] 27.12.2007 [B]Miejsce zaginięcia:[/B] Pruszków 27.12 w Pruszkowie - Żbików zaginęła kilkumiesięczna kotka, czarna, ładna, zadbana. Znalazcę lub osobę, która mogła ją widzieć w ty, dniu lub później prosze o kontakt, Małgosia, adres mailowy: [email][email protected][/email] [B]Kontakt:[/B] [email][email protected][/email] [B]Data ogłoszenia:[/B] 01.01.2008"
  12. A ta firma to dobra jakaś? Jeśli tak, to właściciel pewnie o kicię dbał, a skoro dbał, to i pewnie szuka. Mam nadzieję, że się nie mylę:oops: I nie wątp w potęgę informacji. Internet cuda może zdziałać, sama się niedawno przekonałam:lol:
  13. Żeby się to przetrzymanie nie zakończyło piątym kotem w domu/ khe, khe / ;) Czarnulka rzeczywiście piękna jak grzech. Szkoda, że nie znam nikogo z Milanówka, ale może warto zapytać na miau? Aga, Ty to jesteś... no brak mi słów:lol:
  14. Skoro miała obrózkę to chyba warto poszukać właścicieli? Rozwiesić ogłoszenia w Milanówku? Skąd Straż ją w ogóle wytrzasnęła?
  15. A co się ostatecznie stało z czarną szylkretką? APSA, cudna fotka:)
  16. [quote name='fona']Klne jak szewc, nie pod nosem. kocham gnoja i mowie sobie, co za larwa mi sie musiala trafic. ale to tz sobie wybral, nie ja...[/quote] Ale siki Ty sprzątasz, nie TŻ;)
  17. Pies jak ta lala szuka domku!:cool3:
  18. A ktoś ma jakieś wieści o psiaku?
  19. Guteczku, domek jest Ci pisany, już wkrótce się o tym przekonasz - wierzę w to.
  20. Już po zabiegu, prawda? Jak się czuje sunia?
  21. Sama zauważyłam, że jakoś mniej jest kotów... Casanova dawno mi się w oczy nie rzucił. A pani Heleny to już parę miesięcy nie widziałam! A zawsze rano się mijałyśmy gdy szłam do pracy. Wszystko w porządku, nie wiesz? Może kotuszki się gdzieś zabunkrowały bo zimno i dlatego niechętnie wychodzą... Wolę nie myśleć o innych opcjach bo aż mi się słabo robi:( Aha, Aguś, rzuć tutaj okiem: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=70684&highlight=[/url]
  22. Gratuluję udanego połowu;) Widziałam któregoś razu biało-szare i zastanawiałam się co to za jedno i skąd sie tam, u licha wzięło. To chyba kocur, co? Lemuś pozdrawia, czuje się świetnie, teraz ma na imię Józek:lol:
  23. [quote name='olenka_f']widziałam mam takiego - Pipi :diabloti:[/quote] Czy to to cudeńko na Twoim avatarze? Chyba nie? Nie uwierzę, że taką uroczą kruszynę nazwałabyś brzydką:crazyeye::loveu: Dziewczyny, jak dla mnie każdy pies jest super. Brzydkiego jeszcze nie widziałam:)
  24. Fantusia, w tym Roku Ci się poszczęści, zobaczysz.
  25. Pamiętamy i czekamy na dobre wieści.
×
×
  • Create New...