Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Zaglądaj zaglądaj,nie znikaj proooooszęęęęęęę!:roll::placz::placz:
  2. Wygląda jak "nasza" klubowa Aksa vel Zelówka:eviltong::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/318/3a13a24378e8315a.jpg[/url] To też Twoje dziecię??
  3. Gratulacje!!:multi::multi::multi:Czucha ma piękny głęboki kolor:loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='ewka i haker']piekny wypad nad wode[/quote] Nie trzeba było robic wypadu bo woda po której pływaliśmy była jakieś 100 metrów od ringu zawodów:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Wix dzięki za śliczne fotki,jak fajnie:lol::lol: P.S Blue i Oxi wygl.ądają jak na pasieniu przez ten drewniany płot w tle:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='miroszki']Widzę, ze ciągle mówiłaś do psów podczas spływu..! ;) A co to za papillonek na zawodach? Jak Wam poszło z Victorem?[/quote] A tam ciągle raptem na 3 pod rząd robionych fotkach. Mówiłam bo Vic ciągle mi na ster właził,i nie mogłam zmieniać kierunków. Papilonek był z dziewczyną z Czech (ma też maliniaka) ten malec papilon biega w A3 kach:lol:! jest super,dodatkowy mój podziw budzi to,że jego przewodniczka prawie nie widzi(tylko zarysy przeszkód) dlatego pies biega z małym dzwoneczkiem na szyji. Pierwszy bieg DIS ku mojemu OLBRZYYYYMIEMU zaskoczeniu,cały tor pobiegł bezbłędnie i chciałam na końcowej prostej pobiec na maxa,niestety nie popatrzyłam na psa i okazało sie,że poleciał przed ostatnią hopke dołem:placz::placz:(to był ciąg: rękaw i dwie hopki). Gdybym nie straciła go z oczu, to bym go zastopowała moze, przed ostatnią cofneła i miałby tylko odmowę nie DIS , a tak skoczył ostatnią, minął metę i d***** blada,nie mogę tego odżałować. Kurcze, kiedy on będzie jak inne zaawansowane psy takie rzeczy biegł bez zawachania i czysto bez patrzenia na niego:-(:-(:shake::shake::placz: Drugi bieg był jumping na czysto, choc miałby lepszy czas, gdybym nie musiała go odwoływac od tuneli. były 2 miejsca gdzie hopki były po kółku. Piersze dwie skakał ciasno od razu skęcając, a gdy sie po 2giej pokazywał tunel widziałam w jego oczach ,a może tam??? Więc tylko 24 sek.Wywiesili,że 4 czas wiec poszłam na obiad. Nagle dochodzą do mnie Sajko z Mokka i mają niespodzianke jestem 3 cia, bo 1 i 2 miały identyczny czas czyli były dwa 1 ex equo . Trzeci bieg jak dla mnie z pułapkami,ale fajny(rękaw pod palisadą). 6 miejsce (dalsze 5 psów DIS) przez 20 pkt karnych. 2 odmowy na tunelach ,strefa palisada i zrzutka. A wszystko zaczęło się od zrzutki. Vic to bardzo przeżywa i kiedys potrafił nawiać,teraz zaczęłam wołac --Tak dobry Vic ,dawaj biegniemy ok!!!--(cuś w ten deseń) pobiegł dalej ,skoczył hopke ślicznie zrobił pułapkowy rękaw i od razu pieknie skręcił w prawo na hopke,ale widać mimo to ja byłam lekko zdenerwowana,bo jakoś nie płynnie naprowadziłam na tunel(zaraz potem był drugi) dlaetego się zawachał i stąd odmowy. Chcąc nadrobic stracony czas nie dopilnowałam strefy i kolejne 5 pkt. Ale jestem z tego biegu baaardzo zadowolona,właśnie dlatego,że go skończył mimo zrzutki. Kiedyś potrafił KAŻDĄ kolejna hopke skakać zatrzymując się wcześniej i ujadajac,dopiero po kłótni skakał ją,istna tragedia, dlatego tak się cieszę,że pobiegł dalej ,jak dla na czysto. Jak bym nie była zdenerwowana wszedł by w tunel pewnie.I tak ładnie zrobił ten drugi tunel który był zgiety w wąską podkówke i mimo zmiany strony przed psem w tunelu , nie wycofał się z niego. także było SUUUUPER!!:loveu::loveu::loveu:
  7. Sto lat Cerberku samych pierwszych lokat i czystych przebiegów, a Ty Luiza śliczne fotki robisz ten motyl miodzio:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/246/bd5c8f10dc123aa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/20a6d65d4fcb4004.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/eb9fef16fb4902cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/909be663b8658be8.jpg[/IMG][/URL]
  9. Moje foty z rozdania nagród [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/7a2c21c995c4d4e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/248/49e1de75e941f1d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/f681ee5acac68147.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/b3d9476fae7c4413.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/ffedfca1e454bab7.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/246/5c6227023853f1b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/320/340a001f619d4c3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/efb4661fd4ff0549.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/247/205166876f713b77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/247/f17c565253029063.jpg[/IMG][/URL]
  11. I nasz "spływ":cool3::evil_lol: by Aussie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/246/ceaabb8bf85ea738.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/9235c26b5e2d7290.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/1190ce989c6af79e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/b7d7a57f9a1cc406.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/246/cbd73a344bf710b6.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Judit']Jeszcze nie wiadomo czy będzie wystawiany, dla jego nowych właścicieli jest pierwszym seterem i najpierw chcą poznać rasę itd. Jadą do Włoch na pare lat i chcą odwiedzić hodowlę dziadka, porozmawiać, zaznajomić się z rasą. Może będą go wystawiać. (mam nadzieję :loveu:)[/quote] Myślałam.że jedzie do tej hodowli włoskiej. Oki mam nadzieję, że będzie:multi:
  13. Słodziaki:loveu::loveu:,to ten co jedzie do Włoch też będzie wystawiany tylko za gramanicą , prawda?;)
  14. Mnie zachwycił cocker w biegu:-o:loveu::loveu:
  15. oj fotosik wariuje znów:angryy::angryy::angryy: Fot nie widać,chyba na razie dam sobie spokó j ze zdjęciami szkoda nerwów,wrrrrrrrrrr Opornie idzie to wklejanie zdjęć [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/319/cb79661c17925833.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/319/d0512220c58b4f3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/320/41e822dab8fafd21.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='miroszki']To są ziemniaczki kwitnące!!! :loveu: Jaki Delik spokojniutki..! :razz: To ostatnie zdjecie jest już z samych zawodów? Mi wygląda, jakby ten szelciak po prostu sobie wszedł się pochustać :lol:[/quote] Tak z zawodów,mam tylko dosłownie kilka zdjęć z toru ,kiedy w sobotę mogłam spokojnie cykać do woli to bateria padła. Ale mam zdjęcia z terenu, rozdanie nagród i cała serię (by Ula-Assie) z naszego spływu;) EDIT: A Delik był spokojny jak byłam obok,jak na dłużej mu zniknęłam to zerwał smycz,chciał wbiec na tor(Klaudia go odgoniła, tylko wtedy się jej wystraszył i stał obok swojego miejsca ujadał i nie dał złapać:oops::oops:) Jedno ma in plus (powiedzmy ) Deli dla siebie,że ciocia Klaudia chciała go łapac pochylając sie nad nim ,zamiast kucnąć(widać myślaała ,że jak ja zna to podejdzie, ale delik sie spłoszył i wtedy nawet ciocia jest straszna:shake::oops:) Ale potem mu z deka przeszło i nawet Vic połapał klka rzutów fresbee od Klaudii;). Ale na ręce Deli dał sie jej wiąć,tylko za szczęśliwy nie był:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oj dzikusek czasem jest. Do wody tez wejśc nie chciał. Jak go wołałam na rower to z desperacją w oczach wskoczył prosto na niego, byle by nie wpaśc do wody. Potem z zaciekawieniem oglądał wodne roślinki i pływające wokół nas psy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='wendka']Ale ja nie mam duzo fotek. Tylko jakies 3 Gb z obozu i zawodow :cool3: Na szczescie karta zapasowa sie zepsula :multi:[/quote] A ta od Mokki była nie teges:cool3::cool3::cool3:, nie wykręcisz się widziałam jak strzelałaś z tej Twojej lufy,nie daj się prosić,pleeeeseeee:loveu::loveu::loveu:
  18. I jeszcze raz upalikowany Delik [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/319/8c4ac1f4a9920fa0.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/246/4365cc0e1030d0a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/247/d15fb2e8070337d5.jpg[/IMG][/URL]
  19. Te dwie za mało:razz::eviltong::diabloti: no dobra najpierw zagadka Co to jest? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/246/4a4f7375f3d300f6.jpg[/IMG][/URL] jak zgadniecie to wkleje dalej zdjęcia,żartuję:evil_lol::evil_lol: Nasz miejscówka przy ringu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/339122a89b4f684b.jpg[/IMG][/URL] Basen obok [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/1f6282e13cae2b6e.jpg[/IMG][/URL] Przebudowa toru [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/4b7e247f37b1269a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/247/540bb86f9b0b9fb8.jpg[/IMG][/URL]
  20. Aaach jakiego ma cudnego tatę dymny miaukun miodziooo:loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. Latający frizbowy Pyrek Aaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu: dzieki Marysiu za te fotki:multi::multi::multi:
  22. GRATULACJEEEE!!!!! [SIZE=1][COLOR=Silver]U nas tez nowinki i fotki [SIZE=2][COLOR=Black] Fotki obejrzane(lubie takie relacje) A to dzikie to według mnie myszołów. Dobranoc![/COLOR][/SIZE];-)[/COLOR][/SIZE]
  23. [quote name='2Monika2']:diabloti: Pikuś sobie A2 zrobił na tych zawodach :D:D[/quote] To Gratulacje!!!! My biegaliśmy tylko dziś. Pierwszy bieg A0 DIS(nasz jak na razie najgłupszy:diabloti::evil_lol:, potem J0 na czysto i 3 miejsce i kolejne A0 6? bo 20 pky karnych:evil_lol: Ale jestem bardzo zadowolona z psa. Zawody super,torki nawet nasze miejscami z haczykami(zawsze nauka jakiś nowych rzeczy;-) ) a miejsce booooskie na wypoczynek:loveu::loveu: P.S Chłopcy dziś pływali rowerem wodnym;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/6125cd8c4959c665.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/939ee05c318079cd.jpg[/IMG][/URL]
  24. Dyć na zawodach byliśmy .Zaraz wstawię już obrobione,ale dopiero teraz udało mię otworzyc odpowiedź na dogo.Dogo świruje strasznie dzisiaj. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/247/1bcf4db3442d0a44.jpg[/IMG][/URL] Chłopcy dziś pływali rowerem wodnym;-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/6125cd8c4959c665.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/939ee05c318079cd.jpg[/IMG][/URL] Edit znów mam 404 html error :angryy::angryy::angryy::angryy::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: No dziś juz jest ok!
  25. :loveu::loveu::loveu::loveu: EDIT:Odebrało mi mowę,Dobranoc,napisz rano jak reakcja stada na miaukuna;)
×
×
  • Create New...