Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='Od-Nowa']z okolic Wawy nie znam nikogo takiego :shake:[/quote] Mam tylko taki namiar dr Aneta Ziembińska etolog-behawiorysta 501 101 387 Warszawa
  2. [quote name='Aussie']To był chłopak :diabloti:[/quote] Dzieki za poprawkę zaraz zmienię;)
  3. [quote name='kaasik91']Ale fajnie! Coraz więcej zdjęć mam podpisanych:multi: Paulina-Mloda - to twoje takie małe cudo!?:-o W niedzielę była ze mną siostra cioteczna (chciała obejrzeć staffiki) i jak ją zobaczyła to nie mogłam jej w ogóle odciągnąć!!! Aż zapomniała po co przyszła:eviltong: A ktoś rozpoznaje jakieś psy z piątku i soboty (wiem: jestem natrętna ale bardzo mi na tym zależy:roll:)?[/quote] A to [url]http://flickr.com/photos/kaasik_91/2657900903/in/set-72157606106937507/[/url] jest zgłoszony tylko do MP Alpine River BLUE ICE
  4. [quote name='Tinka:)'][URL]http://images26.fotosik.pl/256/250e0216e120f5b0.jpg[/URL] z niebieskim okiem : O takiego jeszcze nie widziałam :loveu:[/quote] Ja też pierwszy raz,ale takiego bernardyna widziałam;)
  5. [quote name='shangri_la']hej mudiki :lol: wczoraj wrocilismy z zawodow w pradze i zrobilam fotke bo startowal co prawda owczarek chorwacki ale to prawie jak mudik, ajka sie nazywal ( tylko nei pamietam czy to byl czeski czy slowencow... ale chyba slowencow) jak zrzuce fotki to gdzies wrzuce pozdrawiam[/quote] Shangri la dzięki,że o nas pamiętałaś:loveu::loveu::multi::multi: [QUOTE] ale cudne zdjęcia!!!!:loveu::loveu::loveu: takie ggrupowe wypady najlepsze! nie wiem którą zacytować bo każda na swój sposób rozbrajająca. Banda łobuzów :evil_lol:/QUOTE] no łobuziaki niezłe,a Delik mi rano padł po rannym spacerku tak się z psami wyszalał(na fajnych kumpli trafił(sunia irlandka, i piesek szczeniak miź beagla z boksiem) tylko bernardyn mu nie podpasował, to juz za duży psiak jak dla niego:evil_lol::evil_lol: a co do grupowych, to byłam tam z Ulą od aussików,no i spodziewałam się forumowego Baaja, reszta spotkana przypadkiem, za to lubię PM:cool3::lol:
  6. [quote name='M&T'][URL]http://images26.fotosik.pl/256/250e0216e120f5b0.jpg[/URL] o jezusiczku, jaka piękność :loveu::loveu: więcej jej proszę :loveu: [ja mam bzika na punkcie bernenów xD] Ale macie fajne spacerki! Aż zazdrość bierze :eviltong: [URL]http://images33.fotosik.pl/334/c1a7e635c8d9a227.jpg[/URL] piękny ma uśmiech :loveu:[/quote] Więcej nie mam,Ula jej robiła ,jak obrobi to wstawi
  7. [quote name='AngelsDream']Witamy! Chciałam wczoraj obfotografować szczury, ale zasnęłam. To nic nadrobi się :) Mudik, dzięki za portrecik ^^ Nie ma za co u nas więcej:cool3::cool3:
  8. ooooo to dobrze mi sie zdawało,ze to Gassira:multi::multi:
  9. [quote name='gassira']dlatego jedziemy już o 5 i liczymy że korki nas nie złapią;) Białogóra była by boska,ale kwatery nie znalazłam:shake:jedziemy tam gdzie Doginka czyli do Stegny:razz:ale odwiedzimy też Koszlin-fryzowanko:multi:Łazy-znajomi i Gdynia-znajomi więc cala masa zwiedzania przed nami;)[/quote] Ooooo przez wiele lat(około 12 tu) jeżdziłam do pobliskiego Sztutowa(jakieś 2 km z hakiem;);)od Stegny, mam w Stegnie znajomych), byliście tam w tamtych rejonach kiedyś??? Jak nie to polecam ,zakochacie się cudne lasy tam są i dzikie plaże gdzie można z piesem szaleć. Ja mam takie ([SIZE=1]ciii, ciche plany,żeby we wrześniu lub pażdzierniku na tydzień tam wyskoczyć[/SIZE]) udanego wypoczynku:lol::lol:
  10. Przeogromne gratulacje Elitesse!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi:
  11. Straaaaaaszniście mi się ten portrecik podoba, dumna z tej foty jestem(ale i model piękny:loveu::loveu::loveu:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/ea689d5dac783d55.jpg[/IMG][/URL] Kilka fot z zabawy Delika i młodego dogo canario [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/a9daa8f4146c9e36.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/f10f829d5d945a73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/204906d774a8750c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/334/da6e1cd5e381777f.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc!
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/256/0134f263f2ceb44c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/9974fee92fc8b8e3.jpg[/IMG][/URL] jakiś gonczy się na moment pokazał [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/256/849d65332a82962d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/255/a61f480a147c15e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/334/c1a7e635c8d9a227.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/c0c0db11172d636d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/759c4869e97346ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/27269dc4d63fbc50.jpg[/IMG][/URL] dla Ciebie Olu, jesooooo ile się namęczyłam by choc to cyknąć. Albo pańcia zasłaniała,albo inne psy,albo była za szybka, a już,już miałam piękną fotke w ruchu,ale cóż dobre i to [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/3f845cbf8abbf046.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/e856b2f5f6fa26c4.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/7441e73f95ebe377.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/19b4d614396cd674.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/239bdf5bf862feba.jpg[/IMG][/URL] Znalazłam kolejną osobę do miziania:loveu::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/614c558ccf92f1b7.jpg[/IMG][/URL] wspomniana wcześniej bern :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/256/250e0216e120f5b0.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/0a6baa722dd62454.jpg[/IMG][/URL] Kłębowisko:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Delik ,Baaj(vlcak), Ares(golden) i kawałek mamutki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/255/76002cbfdea03c64.jpg[/IMG][/URL] Baaj i Ares [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/abd216bc6420b5cf.jpg[/IMG][/URL] Ares i Baaj [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/b684f528be315886.jpg[/IMG][/URL] I Baaj z Pańcią, było miło poznać:multi::multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/255/8c4fcfc00cb6f623.jpg[/IMG][/URL]
  16. I znów szalejąca Ula z aparatem, tym razem pewna :cool3::cool3: bernenka:loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/24642da29a0d427d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/44d9a92a0f34225a.jpg[/IMG][/URL] Nowa(kolejna:evil_lol::diabloti:) miłosc Delika 4 miesięczna mamlamutka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/255/1d98a2864ac0a4be.jpg[/IMG][/URL] a to powinnam ocenzurować:diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/4a01905e6bf32847.jpg[/IMG][/URL] i portrecik śłicznej panny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/256/de12a1712f7fe49f.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/255/6fc3e2576ce48193.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/256/0532131d0bad8cde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/256/9ba00df73f7ba59d.jpg[/IMG][/URL] Juuuż wraaacam! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/4ea96dda0ece97c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/256/65684b1b66ba96cc.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/256/58aaeb32a4aa2ce0.jpg[/IMG][/URL] i moje portreciki Asti [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/255/c35a603616ce623b.jpg[/IMG][/URL] Choco [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/256/07ee0bf31d2d313e.jpg[/IMG][/URL] Victor [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/2c13dd978112d9ee.jpg[/IMG][/URL] taka grupka nieopodal nas siedziała [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/256/78584ec2a4915435.jpg[/IMG][/URL]
  19. i czekam...(bo mi wszystko wypije, noooo) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/ac9c6f23ab2509ec.jpg[/IMG][/URL] no nareszcie,ale, ale tu prawie nic nie ma(no i musiałam dolać) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/256/3afec076a9d3afbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/e935bef5204f972a.jpg[/IMG][/URL] A teraz sesyjka by Aussie;);)...Victorkowa... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/255/024574d1c2b4786f.jpg[/IMG][/URL] i Astkowa:lol::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/a674bc9a0c67ea86.jpg[/IMG][/URL]
  20. To wszystko moje:evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/334/fd80f36c90140ef5.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/e1eea187b61ff68b.jpg[/IMG][/URL] Kolejka do wody... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/9cd9819fc1c302b7.jpg[/IMG][/URL] Vic się wepchnął [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/781d39320ff31d83.jpg[/IMG][/URL] to ja czekam grzecznie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/87594dbea9b288b7.jpg[/IMG][/URL]
  21. A to ciekawa jestem skąd? dowiedz się proszę, mi z nadmorskich hodowli się kojarzy Coeur d`ambre de Baltique:cool3:
  22. [quote name='ewka i haker']to tri co nie widac to pewnie Kiri:D:D a plesniak pewnie to Kuka[/quote] widzę,żeś obeznana, no no tylko ja nie pisałam o blue merle a o niebiesko białym czyli o NNL Milky Way
  23. [quote name='ewka i haker']to dawaj szkoda ze BC nie masz[/quote] dosłownie kilka zdań zamieniłam, i nie było jak robić fot bo tylko czarno biało się kłebiło pod nogami,maziaje by wyszli9no jedno było niebiesko białe ale chowane z boku bo cieczkowe, i jedno tri ale prawie tego nie widać:eviltong::evil_lol: a foty się obrabiają już 20 zrobionych ,kolejne 10 się robi( akurat psy wysikam i wezmę prysznic to zacznę wklejać;):eviltong:)
  24. [quote name='M&T']ehh :( no szkoda, że ktoś im taki kit wcisnął :( no ale trudno już...ale ogólnie to bardzo w porządku sie wydawali ^^[/quote] nie przezczę,że mogą być do rzeczy ludzie,a briardzik i tak słodki:loveu:, ale szlag trafia jak wstawiają ludziom kit(ciekawe czy to hodowca był taki mundry czy vet:roll::diabloti:)
×
×
  • Create New...