Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Żołądek już mnie boli znów przed podróżą i chyba nie pójdę spać, bo nawet jak o 24 pójdę spać to nie wstanę o 4 tej a 4.50 mam autobus (a 3 ma kolejnymi na dworzec jadę. ) pośpię w pksie:evil_lol: dzięki dziewczynę obiecuję być pilnym uczniem, a chłopaki się zobaczy, ale one zdolne bestyje, jak ja dobrze zrobie to i one tym bardziej:lol::lol:
  2. Super morskie fotki i wystawowe ale te pudle jakoś małe jak na duże ,mi wyglądają na średniaki ale może to sunie, a ja znikam na weekend wracam w poniedziałek! Pa,pa!
  3. To pozekamy na fotki:cool3::cool3: , a ja jutro bladym świtem wybywam do Czech, obca waluta jest, dokumenty są ,bilet na pks, jeszcze tylko zakroplę psy skończę pakowanie i mykam na mudikowo aussikowy spacerek:lol::lol: Do poniedziałku!
  4. A ja się pakuję właśnie, aparat oczyszczony mam miejsce na 380 zdjęc lub trochu mniej jak zrobię jakiś filmik:cool3::razz:,jeszcze jadę na aussikowo mudikowy spacerek, wracam i idę spac bo o 4 tej pobudka!!!:placz::placz::multi::multi:
  5. Boże Drogi taka młoda osoba, to straszne!!!!!:-(:-(:-(:placz::placz: [`] [`] [`]
  6. Super prawie jakbym dziewczynki na żywo oglądała, dziękujęęeęe!:multi::Rose::Rose::Rose: :cool2: ja też:sleep2::sleep2:
  7. genialna fota :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL="http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/oboz%202008/t14.jpg"]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/oboz%202008/t14.jpg[/URL] EDIT: i ta [url]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/oboz%202008/t2.jpg[/url] i Magda też super wyszła, brawo Wendka!!!:multi::multi:
  8. Bangitos??? [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_0217.jpg[/url]
  9. Jaki piękny CS wsam raz do wątku o psim etogramie:lol::lol: [url]http://images28.fotosik.pl/264/9d000553123d3b60.jpg[/url]
  10. A do kogo sunia na radkę przybywa i skąd??:cool3::cool3:, a Felcia aż do Holandii?:roll: Ooooo pochwal sie zięciem;);)
  11. No wiesz,żeby sie od innych dowiadywać Betty pochwal się!:multi::multi:
  12. Paula foty superanckie DZIĘKI!!!:loveu::loveu::multi::multi::multi:
  13. Właśnie HALOOOO:helo::helo::motz::motz::czytaj:
  14. O witamy,witamy widzę,że jeszcze ie śpisz:eviltong: ja spadam na ostatnie wyjście z psami i spać bo juz zasypiam, pa!:lol:
  15. My też spóźnione,a;e wszystkiego Najjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!! STO LAT!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  16. Ja też nie mam do psów, w takim samym sensie jak Ty to pisałam, to nie pies winien,że nie wraca tylko właściciel,że go nie nauczył, a co do tej pani to moze się bała ostrzej powiedzieć,zeby nie sprowokować suki i chciała odwrócić jej uwagę i spokojnie się oddalić, tyle zę suka ją olała, skoro musiała powtarzac komendo-prośbę a ona (suka) nie reagowała:roll::roll: EDIT: mnie pytanie o plęć irytuje tak samo,jakby to miało jakieś znaczenie, nienawidzę stereotypów jak ta sama płec to się pożrą a jak suka i pies to spoko, mój każdego dominuje czy to suka czy pies, czy młode czy nie.
  17. [quote name='jamnicze']Śliczne zdjęcie :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/337/8800f957b83b94c5.jpg[/URL] Też zaczipowałam saidi, tatuaże już są przeżytkiem, ona ma w pachwinie i już się jej robi nieczytelny. U nas jest akcja i miasto płaci - tak więc my mieliśmy za friko :lol: Tylko nie mogę się znaleźć w bazie danych :angryy:, pewnie wet czegoś nie dopilnował, będę musiała to później sprawdzić[/quote] Bo pewnie macie jak my, jesteście w bazie miejskiej, ale żeby być w ogólnopolskiej musicie się tam sami zarejestrować, tak mi z bazy merialowskiej )identyfikacja.pl )odpisali,że te lecznice, które z nimi nie maja podpisanej umowy ,a chipują w tej akcji co płaci miasto, nie przesyłają im danych i wtedy trza samemu się rejestrować.
  18. To nie ciekawie, ja jak widzę,że ktoś coś robi z psem to odwołuje , choś czasem mały nie wraca od razu jeszcze, i staram się odejśc dalej, ale fakt takie głuche na właściciela psy są wnerwiające:angryy:
  19. Coś masz dobrego,że się oblizuje , czy to był CS?
  20. Milky śliczna,fajna sunia i jaka pasja i szaleństwo w oczach przy pogoni za dyskiem, powinna być świetna we frisbee, w jakim jest wieku?
  21. Zazdraszczam takich leśnych wypadów, foty leśno psiowe śliczniściowe:loveu::loveu:, sama w klatce ? no,no grzeczna dziewczynka:multi::multi:
  22. Swietne frizbowe fotki:loveu:, a jak Kajunia? lepiej?
  23. Swietne!!!:lol::lol::lol: [url]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/Wilno3107-2082008057.jpg[/url] A to strasznie mi się podoba:loveu::loveu::loveu:, kocham agilitowe foty:multi::multi: [url]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/Treningi/DSC08814.jpg[/url] i piękna strefka:loveu:
  24. Mudik

    frisbee

    [quote name='Russellka']Ja najpierw uczyłam psa żeby wskoczył na plecy :) Tutaj z pomocnikiem można, chociaż ja musiałam wszystko sama :eviltong: dy tego nauczy się na wylot to wtedy zaczynasz z dyskiem. Pies wskakuje Ci na plecy a ty trzymasz nad plecami dysk przy wysokości jego mordki. Jak złapie, to chwilisz itp. potem zaczynasz dysk rzucać aż pies nabierze pewności siebie :lol: To teraz ja mam pytanie :D Jak nauczyć psa, aby robił takie ładne flipy z "obkęcaniem"? :hmmmm: I jak rzucać dysk :evil_lol:[/quote] widziałaś mój najnowszy filmik frizbowy, prawda? tam rzucam tez do flipa. ogolnie dysk, rzucasz nad psa trzymając go podoobnie jak do rollera czyli w pionie i lekko nachylony w tę stronę w którą ma skręcic dysk, ja robię tylko w prawo, Vic czasem bez rzutu tak skoczy jak widzi,że ustawiam dysk do flipa:evil_lol:
  25. Russellka no niestety na obóz nie mam szans pojechać, to tylko seminarium weekendowe ,ale i tak baaaardzo się cieszę:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Betty SZACUN portret jest BOOOOOOOOOOOOSKI!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: A tło może jakaś żółto zielona łąka a la puszta????? sama nie wiem:roll::roll::roll:
×
×
  • Create New...