Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [IMG]http://images.myphotoalbum.com/a/ar/art/arty/artyc/artycsok/albums/album03/CRW_0324.sized.jpg[/IMG] u mnie są normalne zdjęcia, a teraz???
  2. Mam juz tam konto i napisałm do włąscicielki zdjęc o podesłanie mi ich, inaczej nie mozna ich użyć.
  3. tak myślałam,że oto miejsce Ci chodziło, tu miała byc zmiana ale zatrzymałam się kiedy zobaczyłam,że minął hopkę. Za daleko wybiegłam :roll::diabloti:
  4. [quote name='betty_labrador']tzn chodzi mi o 45-46 sekunde filmiku. Ale tez uswiadomilam sobie ze moze chcial biec do tunelu na skroty? :hmmmm: no tak masz racje ze tak powinno byc ze malo patrzyc na psa i biec pokazujac mu tylko ręką :) "zapomnialam" o tym cwiczeniu. A powiedz mi jeszcze jak wstawiasz filmiki ze pojawiaja sie na forum od razu do odczytania? placisz abonament? czy jest normalnie taka opcja?[/quote] Nie tak teraz jest,nie mam abonamentu, tak samo jak to,że foty są skalowane,jak są za duże(dodałam fotki na poprzedniej stronie tak a propos;-)
  5. No więc, tak zgadza się z Viciem się pomyliłam, nawet było w tle wołanie Barbary Kaj ty biegniesz Magda?:evil_lol::evil_lol: Co do Delika to napisz o które miejsce chodzi(która secunda filmu?) właśnie w tym sęk ,że mam biec ile sił NIE PATRZĄC na psa. Jest na to takie ćwiczenie, koło z hopek biegniesz środkiem zaraz przy boczkach(na początku) , zawsze jedą przeszkodę przed psem, pies ma Cię gonić. Jak już to opanuje to biegniesz coraz bliżej środka okręgu(krótszą trasą), mieliśmy to tylko kilka razy właśnie na seminarium. To,że obaj tej hopki nie skoczyli wynikło z tego,że w tym miejscu NIE DOBIEGŁAM do boczku, biegałam tak na wszystkich ćwiczeniach tam i na naszym treningu we wtorek i jest to super, to bardzo przyspiesza i psa i przewodnika(jutro poszukam filmiku coby tę metodę pokazać,jak pies już to umie). A ze szczeniaczkiem biegła jego pańcia, Bożenka tylko mi wkleiła ten filmik,bo chciałam mieć filmik z ulubienicą Bibi:loveu::loveu:
  6. Zdjęcia by Zuzka Vecerova:loveu::loveu: więcej na [URL]http://artycsok.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName=album03&id=CRW_0167[/URL] [IMG]http://artycsok.myphotoalbum.com/view_album.php?set_albumName=album03%22%20title=%22Photo%20Sharing%20bymyphotoalbum.com%22%3EAgility%20is%20great%20and%20click%20for%20fun%20weekend[/IMG]
  7. Pewnie ,że będę chciała mojego aniołka chochlika , jakoś się spikniemy na PM:razz::lol:;) aaaaa to sorki za post o folmikach, za szybko go wysłałam dopiero teraz przeczytałam,że jeszcze ich nie widziałaś:oops:
  8. Bry wieczór Bett u nas filmiki z seminarium:cool3::cool3:
  9. Właśnie oglądam, świetny komentarz,pozdrowienia dla TZ-ta :lol::lol::loveu::evil_lol: A u nas też dwa filmiki:cool3::cool3: EDIT: obejrzane,ćudowne są te wodne wariatki:loveu::loveu::loveu:
  10. Bożena Wielkieeee dzięki, cudny prezencik na dobranoc.:loveu::loveu::loveu::loveu: P.S Proszę nie bić za przebieg Vica, jak dawno nie był tak zmeczony, jak normalnie nie można go na stracie utrzymać, tak nawet nie chciał podejść na start, biegł wolno, ja się ze stresowałam (gupia:angryy::angryy::oops:) i stąd jego odmowy ale końcówka przed niebieskim tunelem piekna. Biegł jak żółw,ja zdenerwowana piekielna kombinacja:placz::diabloti:. Ale poza tym pięknie na seminarium biegał,jestem z chłopaków bardzo zadowolona. Zdjęcia Bożenko wstawię kiele wtorku bo musze to zrobić z Uli kompa mój nie czyta tej płyty(staruszek)
  11. żurawina?? [url]http://images28.fotosik.pl/267/5cc5cd05dc346851.jpg[/url]
  12. [quote name='Asiaczek']No i jak tu można podyskutowac, gdy ton wypowiedzi jest tak kategoryczny...:cool1: No nie! Trochę mroziku musi być! Bo inaczej znowu będzie pełno pcheł i kleszczy... Pzdr.[/quote] Tylko dla mnie mrozik oznacza brak klientów, a brak klientów brak zarobku:placz::roll::shake::placz:
  13. Wendka dawaj fotki świetne są takie relacje dają choć posmak obozu dla tych, którzy nie mogli być.:loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='puchu']Świetne to zdjęcie mudików :) [URL]http://images45.fotosik.pl/2/0d2b5ef86fb1f43f.jpg[/URL] W pierwszej chwili myślałam, że to Jaszka[/quote] Cholercia fkastycznie podobny, tylko Jaszka jeszcze jest golasek:razz::evil_lol: Marysiu ja też czekam z niecierpliwością na fotkę w oryginale i na filmiki.
  15. To mi się bardzo podoba [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/zzz/P1100594.jpg[/url] :lol::lol:
  16. Asiu wypluj z tą ostrą zimą tfu, tfu,tfuuuuuuu a kyszzzz!!!!!!:angryy::angryy::mad::mad:
  17. [quote name='Od-Nowa']banda Mudików najlepsza :loveu::loveu::loveu: to jak wybierasz się na wrześniową międzynarodówkę do Wro?:razz:[/quote] dzieki:loveu:. Chciałabym, ale tam pierwsza grupa idzie w sobotę i termin chyba już minął. [B]Kinguska, Ewa[/B] dzięki:loveu::loveu:,[B] M&T[/B] no nie da się ukryć Wielki, kudłaty i łaciaty, nie pasuje do reszty:evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Bzikowa']A może faktycznie... :oops: Na tym zdjęciu widać tylko kawałek łebka, nie widać kształtu , może dlatego od razu pomyślałam, ze prt.[/quote] Spoko tu jest właśnie ona w tle [url]http://images45.fotosik.pl/2/0d2b5ef86fb1f43f.jpg[/url]
  19. [quote name='Bzikowa']Mudiku ja tam widzę jeszcze parsonka :loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/266/dea2878e287a2371.jpg[/URL] - np tu to był ze szczeniaczkowa czy z Waszego seminarium? :cool3: Zdjęcia dawaj :eviltong:[/quote] To jest wspomniana wcześniej foksica, hahahaha A zdjęć więcej nie mam reszta na płytce, której mój kom nie czyta, mogę je dopiero w przyszłą środę u Uli obrobić:placz::placz:
  20. jak dostanę oryginalny format to wstawię:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/348/e12fcb99f8858492.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2/81c23932f2cf4b0b.jpg[/IMG][/URL] 12 letni pyrek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/2/0d2b5ef86fb1f43f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/267/7ab20b25c36ba053.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2/f07d0a4df50083a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/2/0d89f3ef48382dfa.jpg[/IMG][/URL]
  22. A jeszcze piękniejsze ma to co w główce:lol::lol::loveu:
  23. Bibi:loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/2/908c61dcc9f2758b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/2/2454fb93d6329cba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/266/420033cbc117e026.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/2/810b50404e535518.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2/697e3085a3217f82.jpg[/IMG][/URL]
  24. BC z Black Chevers [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/267/712beb1c9951ee15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/2/7c3f6a191fa9b465.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/266/dea2878e287a2371.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/2/626517a42803fe54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/2/48ef4f63d57ebcd6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...