-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Genialne!!!!!!!!!!!11 [url]http://images37.fotosik.pl/1/fc2e8d7d9a2e4aa3.jpg[/url] A to jest to co Deliki lubią najbardziej:lol::lol::lol::evil_lol: [url]http://images48.fotosik.pl/1/10bf2c109a7e3fbe.jpg[/url]
-
Pięknaaaa:loveu::loveu::loveu: [url]http://images41.fotosik.pl/2/b4ed55f7921c6f14.jpg[/url] W ogóle jak miło znów Cie widziec fotki piekne, zazdroszczę białego wrzosu, koty wymiatają, dziewczynki Ci zarosły:cool3::razz: U nas fotki z seminarium w Czechach
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Niestety nie mam pojęcia:roll::shake:, to były psiaki ze szczeniaczkowa, które się w tamtejszym klubie co niedzielę odbywa. Podeszłam tam z ciekawości i postanowiłam pofocić, stąd nie odpowiem na to pytanie, słodki ten benio był. -
Życzymy zdrówka i witamy się po przerwie(byliśmy na seminarium w Czechach, była tam pewna superancka foksica. Biegała w zaawansowanych i w kończących seminarium zawodach była 3 ! po terviku i przed sheltie:multi::multi:)
-
Śliczności:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/sierpien%20wrzesien%202008/wakacje/img_3162.jpg[/url]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Piekna malutka jest, słodziak:loveu::loveu: A to cyknęłam będą c w Czechach na seminarium z myślą o Tobie;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/3b5e0ebbce344670.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2/046c14e52835209a.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Znów flaciątko [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/2/a47e70cd70cbbb4f.jpg[/IMG][/URL] ON-ek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2/e925840d5d2da969.jpg[/IMG][/URL] jeżuuu jak to sie wierciło w tym siadzie, co ja się namęczyłam coby mu dobre zdjęcie cyknąć:roll::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/2/939569f3c0dc4d1c.jpg[/IMG][/URL] benio z aportem:loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2/046c14e52835209a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/3b5e0ebbce344670.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
BC będzie w kolejnej -ostatniej partii teraz tervik Crazy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/2/fdd04621234a8b35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/2/929d1064abf641d4.jpg[/IMG][/URL] Vic [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/266/578b6b6d2578cedb.jpg[/IMG][/URL] jeszcze flat [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/266/b4b97bab5caa9758.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/c3cdb9a828e597e4.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Junka']dobra nie chce mi sie wszytskiego czytac i poproszę tak w skrócie gdzie ty Magdo byłas, ze tyle psiaków widze u Ciebie??!![/quote] Oj Ty leniuchu:mad::mad::mad:,no! Byłam na seminarium agility & clicker w czeskim Trzyńcu i dodatkowo w niedzielę obok nas się odbywało psie przedszkole. -
[quote name='Od-Nowa'] Mudik zapraszamy! oderwiecie się od tych ciągłych treningów :lol:[/quote] U mnie tylko Deli tak uważa, jak Vic to ni wim,ale Sikra w takie coś jak błotko, czy kałuża nie wchodzi,arystokratka:evil_lol::evil_lol::eviltong: A Ty jakoś z okolic Kielc jesteś? Pytam bo na Kielecką krajówkę się wybieram z Delim i Sikrą w tym roku.
-
Nie wiedziałam,że Tofiś ma urodzinki, Hip Hip HUUUURAAAA!!!! STO LAT Szczęścia ,Zdrowia i Beztroskiej Zabawy!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Tosia widzę, jak mój Deli, on lubi duże kobiety, a ona dużych kawalerów:evil_lol::lol: [url]http://img217.imageshack.us/img217/148/dscf3650up6.jpg[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']nawet się flaciątko zabłąkało na zdjęciach :loveu: smieszne umaszczenie. no chyba,że to nie flat :razz:[/quote] Nie, nie flat, tak jak napisała Betty chyba jamnik z goldenem:evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Reszta jutro bo zasypiam,Dobrano:lol::lol::lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A w ogóle to mamy 300 stronę:multi::multi::multi::multi::multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/348/9cbbfed9496f85c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/266/a5a63855d279f03d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/c3cdb9a828e597e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/2/a47e70cd70cbbb4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/2/e925840d5d2da969.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
M&T toż to pupis w fazie brzydkiego kaczątka,za długie nogi, za długi ogon itp.:lol::lol:, jej dopiero zaczął rosnać dorosły włos. Był pupis borderkowy z Blacj Chevers. Miały byc jeszcze jeden bc ale nie dojechał Szczeniaczkowo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/2/3aee117c3f6cd1e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/266/c0069d2761cbc076.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/2/96960c6f7a496b78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/2/bc6395dac919bd3e.jpg[/IMG][/URL] york,słaba fota,ale nie mogłam podejść bliżej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/d42d051b77cde9bb.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='AngelsDream']Bibi to moja faworytka! :loveu:[/quote] Nie dam mojaaaaaaaaa:evil_lol::evil_lol::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='M&T'][URL]http://images46.fotosik.pl/2/c4025e843f344e0d.jpg[/URL] aaaa! Jakie cudo!!!!! :loveu: [URL]http://images37.fotosik.pl/2/4780c4f53be849a6.jpg[/URL] to jest czysty szelciak? :hmmmm:[/quote] Jak najbardziej tio rzadkie umaszczenie ale prawidłowe, ta sunia jest po mamie z hodowli dablove Studanki, oni się specjalizująw bi kolorach(zobacz sobie na ich stronie) strasznie mi się to umaszczenie podoba, a sunia była charakterem miodzio:loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/2/b268c73c597adc4c.jpg[/IMG][/URL] :lol::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/265/01fd258df9457005.jpg[/IMG][/URL] oswajanie dzikiego mudika:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/2/1006a00020bb0597.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/2/40fa277fbf684116.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/815a71494a8eabde.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Znów BiBi [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/973e8baf234804c6.jpg[/IMG][/URL] Berry [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/2/ddd86fc3ad77b4a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/c7f044ce77e31cde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/266/40881d8b3b288611.jpg[/IMG][/URL] westik [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2/df0f7417ea19c549.jpg[/IMG][/URL] -
Błotne kąpiele są super:evil_lol::evil_lol: [url]http://images39.fotosik.pl/1/f8f218327ee3e043.jpg[/url] Tajga antylopa:evil_lol::evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/266/fb0439efc30bd931.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nawet dwa:razz::razz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
W niedzielę na terenie było psie przedszkole i... mam coś dla Ciebie Betty:cool3::cool3: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
BiBi:loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/ff8651fae34326d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2/4780c4f53be849a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/2/6c0e93077aa06415.jpg[/IMG][/URL] superancka, szalona nakręcona foksica:lol::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/d982c2790bcb7d25.jpg[/IMG][/URL] i cocerka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/2/8d3148f890630e5f.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Już się wgrywają kolejne ,fotki. Aniu na filmiki to sobie obie poczekamy. Wprawdzie mam je na płytce,ale niezkompresowane i mój komp nie czyta nowych płyt, no i nie mam jak obrobić, musimy czekać cierpliwie aż Bożena od Ariesa znajdzie czas by je obrobić i wstawić. Jeszcze raz Kessie(Aniu to nie jest czysty cairn tylko mix;-) ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/5307374e02a2229e.jpg[/IMG][/URL] aussie BLUE BERRY Svezi Vitr [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/2/f88b42331c8a601c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/2/c4025e843f344e0d.jpg[/IMG][/URL] Moja ulubienica o cudownym charakterze i temperamencie sheltie bi colour BiBi:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/347/438e14e2d15676c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/267/0952b11a35bdfb7d.jpg[/IMG][/URL]