Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='Od-Nowa']Mudiku kochany, mam nadzieję,że mi wybaczysz zaśmiecanie... ale tu dużo Warszawiaków więc może przypadkiem będą w stanie pomóc. chodzi o starego pieska prawie ślepego, głuchego, który szczesliwie znalazł dom w Warszawie. Dzis do tego domu pojechał i niestety po badaniu na sggw[B] zerwał się nowej Pani ze smyczki i uciekł!!![/B] [B]Adres kiliniki PLAC HALLERA 6 A[/B] to jest wątek ze zdjęciami [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10645530#post10645530[/URL] gdyby ktoś mógł pomóc, zapraszam na wątek Mudik, jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie, usunę później ten post[/quote] Żartujesz oczywiście wstawiaj kiedy chcesz niech się przypomina, kojarzę teren,ale to nie moja okolica niestety, ja tam nie bywam. Nie ma żadnego problemu możesz tu go wstawiać by go przypominać, spoko, cudny psiaczek ,wreszcie miał domek, ale przeżycia zrobiły swoje,jak musiał być skrzywdzony skoro teraz tak się bał, Ci pseudo ludzie:angryy::angryy::angryy:, musi się znalesć!!!!!!!!!!!!!
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/260/4c5b04ea8362d92e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/261/d37d5e4b60233b1f.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/261/22857b29e6e1bfb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/338/dce6e4aa41327151.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/338/dd0e2ebaca28ee1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/346/c265af058689773b.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/338/4773f58db3dff3d6.jpg[/IMG][/URL]
  4. To miłego wypadu i przywieź fotki!:razz::razz:
  5. [quote name='mucha__']Mudik, wiekie dzieki :D[/quote] Najbardziej mi się Falco podoba:loveu::loveu:
  6. [quote name='Tinka:)'][URL]http://images33.fotosik.pl/346/0677ef8d1b8ade59.jpg[/URL] śliczny :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/338/494e560e2ae90486.jpg[/URL] smile:grins:[/quote] Sliczna bo to sunia z pseudohodowli :angryy::angryy:odebrana:loveu::loveu: A to drugie to nie uśmiech tylko on tak głupio wygląda jak mruży oczy na flesz, a teraz reszta się wgrywa a ja spadam bo idę z psami(Delika już nosi:lol:)
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/261/1bd1fa31aa701e34.jpg[/IMG][/URL] ten cholerny cień:mad::mad::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/345/dc8c3deaf974924a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/338/fd85974824cc992d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/262/be09695c5fb86866.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/261/f574109fd2c5fb1f.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/346/0677ef8d1b8ade59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/345/759b25ed13ae0333.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/262/bcef707ede5cf17d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/262/7d4f811b20b1788e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/338/494e560e2ae90486.jpg[/IMG][/URL]
  9. Zgrywają się na kompa momencik, zaraz je wrzucę na fotosik
  10. To czekamy na goldziątka a Motylki cudneeee:loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Oj nie ma kiedy robić fotek,mam tylko kilka Delikowych w postawie robionych na "zamówienie " znajomej;)
  12. Jakby dało radę to strrrrasznie bym to chciała opakowanie 12 oz [url]http://www.petsmart.com/product/index.jsp?productId=2750407[/url]
  13. [quote name='Ania&Psy']Dzisiaj jest trening, jak będzie ładna pogoda to porobię jakieś zdjęcia. ;)[/quote] SIIIIIUUUUPER!:multi::multi::multi:
  14. To ich strona , [URL]http://www.petsmart.com/home/index.jsp[/URL] tam jest taki pasek Website tools kliknij na Store Locator tam się pokazuje mapa z siecią wystarczy wybrac rejon i gotowe.:lol::lol: Gdyby w swojej okolicy znaleźli ten sklep to ja tez kilka poproszę(4) to jest ten kliker [url]http://www.petsmart.com/product/index.jsp?productId=2751377[/url]
  15. [quote name='Crazy Lab']nie ma problemu;) może jak uda mi się wytłumaczyć rodzicom i znajdą to przywiozą parę klikerów:loveu: (ale nie obiecuję)a dawno Magda je kupowałaś ?[/quote] w 2000 roku ale zaraz poszukam ich internetowej strony, to jest cała siec może znajde listę ich marketów, to było wielkośći leclerca, było wszystko co sobie wymarzysz dla psa , kota ,ryb, ptaków ,gadów i fretek żywe zwierzęta też , a klikery znalazłam jako drobną rzecz przy kasie(tak jak u nas jakieś batoniki czy guma do żucia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Co z Miką??:roll::roll::roll:
  17. Dobre buhahahahahaha , niestety, a może stety nie:eviltong::eviltong::lol::lol:
  18. Fajnie pies nabiałowy , świniak ma przydomek sałatowy:lol::lol: a gdzie fota ostrzyżonego Belmonda??:razz::razz:
  19. A nowych fot tak dawno nie było.....
  20. Shangri sorki a masz jakieś nowe foty Skya błyskawicy??? A może Magda też się na zawody towarzysko wybrała?
  21. [quote name='Crazy Lab']super sztuczki:loveu: genialnie na początku filmiku zmieniają się psami... a i jeszcze ten skok na końcu:lol: a do drugiego to... bosko staje na tylnych łapka i tak jakby tańczy[/quote]Świetne! nie ;-), cięzko wyłapac, kiedy, z którą z dziewczyn idzie, która suczka, obie są walniete,(sunie oczywiście)ale chyba szczerze muszę przyznac,ze La bardziej:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No super Sja łazi na przednich może kiedyś to wyklikam Delikowi choć jemu nie będzie łatwo, Sja jest mała i drobna, a Deli kawał psa. Zazdroszczę Polonie,ze może razem z Sylvią cwiczyć, może kiedyś spotkamy się na jakiś MŚ Agility:evil_lol::evil_lol::evil_lol: EDIT: I dzięki jeszcze raz za podwózkę ,prawie pod sam dom;-)
  22. Nie żartuj to nie fotomontaż?????????? WOOOOW!!!:lol::lol::multi::multi::multi: [url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Resizeof080806_01.jpg[/url]
  23. Zajrzyj tu i zobacz filmik o nazwie Freestyle:loveu::loveu::loveu: [url]http://www.saj-sja.agility-slo.net/?%26Scaron%3Bja:Videos[/url]
  24. Kiedyś próbowałam nauczyć Vica utrzymania smaka na nosie, on wtedy zrzuca łapą, bo nie lubi niczego na sobie, może to klikać, a zrzucony smak będzie nagrodą? to lubię swłaszcza odbicia od ciała:-D [url]http://pl.youtube.com/watch?v=VNkaQGCy9d4[/url]
×
×
  • Create New...