-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Chlopcy jada ze mna, Sikra zostaje u forumowej Aussie -
Super relacja ,szkoda,że ja nie mogę na takie cus się wybrać to chociaż pooglądam.:multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Też sie cieszę strasznie,ale odetchne spokojnie jak sie odezwie Katowicki transport, bo rzadko na dogo bywa, a aj nie mam do nich jeszcze numeru telefonu, będę tam robic fotencje, a jak! i jeszcze sobie tj. Vicowi kupuję kaganiec fizjologiczny(u nas ponad 40 zeta a w przeliczeniu z koron jakieś 27 !):multi::multi: -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
To prawda, piękna jest :loveu::loveu::loveu: -
Super skałki, kiedyś się tym trochę interesowałam i zbierałam takie rzeczy;);) A las fantastyczny, jak z Władcy Pierścieni:-o:loveu::loveu:
-
Ojojoj :shake::shake:nie wiedziałam,że Kajunia chora, zdrówka Kajuś i będzie dobrze trzymajcie się dziewczyny!:loveu::loveu:
-
Wierzymy Marysiu ,już te detale są pięęeekneeee:loveu::loveu::loveu: Ta paproć taka magiczna:loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A bo Ty byłaś wyjechana(widać nie czytałaś dokładnie zaległych moich postów:diabloti::lol::cool3:) jadę do Katowic bo stamtąd zabieram się autkiem na agilitowo klikerowe weekendowe seminarium do Czech!:lol::lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Już jak dojechaliśmy było lepiej, właściwie nie kuleje i obciąża tę nogę:multi::multi: pani doktór powiedziała,że pewnie nadwyrężył łapę i ,że ma zakaz bieganie przez najbliższe dni, gdyby (tfu,tfu ) wróciło kulenie to da zastrzyk przeciwzapalny,ale na razie nie dała,żeby jak to powiedział pies nie poczuł się za dobrze bo mógłby wtedy za bardzo obciążać tę nogę. Byliśmy tez na dworcu zachodnim ,kupiliśmy już bilet na piątkowy wyjazd do Katowic. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']widziałam jak Vic uderzył się w klatkę:shake:...ale dziwne, że nie zaczął kuleć na treningu chyba był aż tak nakręcony:diabloti:, że nie zaczaił że go łapa boli...[/quote] Może dopiero jak poszlał na spacerze wieczorem to przesadziliśmy i teraz go boli? Zaraz jadę do veta. -
No ja tez miałam obiekcje ale to jest tak doprawione,że są pyszne, świeżego salcesoniku nie, dziękuję...:shake::eviltong:
-
*******************
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No świetne są,pozazdrościc seminarium z Sylvią:-D -
A propos oryginalnych nadzień pierogów to moja niedoszła teściowa robi genialne z czarnym salcesonem ,kapustką i cebulką mniiiiiaaam. Normalnie czegoś takiego jak salceson bym nie tknęła a le w tych pierogach, miodziooo!:loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']super zdjęcie fantastycznej czwórki mudikowej:evil_lol: a filmik frizbowy super... a najbardziej podoba mi się czajka :loveu:[/quote] Mi też ale jeszcze bardziej slalomowamie. A w tym tygodniu chyba Vic nie pojawi się już na treningu,uderzył się chyba wczoraj w łapę jak go puszczałam z ramienia i uderzył w tę kremową plastikowa klatkę bo dzis boli go łapa i kuleje na nią:placz::placz::placz: mam nadzieję,ze do piątku będzie ok, kciuki proszę!!!!!!!!!!!!! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[B] [url]http://pl.youtube.com/watch?v=eFCABP34UDw[/url] [/B] Macie rację dziewczyny dziś chłopaki byli na smyczy bo Sikra się trzyma mnie , odpięłam je dopiero w naszym psim wąwoziku,jedno z miejsc gdzie bawią się psiaki na osiedlu, AngelsDrems współczuję trafiania na takich "wychowanych" kierowców, a Twój post Asiu bardzo mądry:loveu::loveu: Ale od dziś do odwołania Vic ma szlaban na dysk, musiał się wczoraj na treningu uderzyć w łapę jak spadał z moich ramion na ziemię i uderzył w klatkę psią, bo od dzi.ś rana kuleje na przednią lewą łapę, a mimo to żadał rzutów dyskiem , frizbochoilik jeden , no:mad::mad: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ja Ci dam syf:mad::mad::mad:,torba z korkami,kopmowe kable i dwie butelki czekające na wyrzutkę(po napojach) to syf, no bo sie obrażę:mad::mad: Aniu na youtube jest juz twój filmik -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/262/12e757a589a7af4e.jpg[/IMG][/URL] A tak Deliś czasem sypia (fota robiona zaraz po powrocie, zjadł popił i tak usnął :evil_lol::evil_lol:-proszę nie patrzeć na bałagan, za mało miejsca mam) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/348/f7b3d6cc18b053b6.jpg[/IMG][/URL] -
Super mieliście ,jeziorko:loveu::loveu:, dzięki za foty, nie mogłam być to chociaż pooglądam, masz więcej?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
reszta fot :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/262/bb662785577f9ef0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/349/938c62a9ed4eddd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/263/d4c39e379b2c4f35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/341/68dde78204c036b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/263/25e688cee5717437.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
nie za to próbuje go zatrzymać łapiąc za ogon,ale powoil to wykorzeniamy:diabloti: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/263/e891dea97160c5c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/263/cefcb79a41c1c0db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/263/04176d84e3038a18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/263/1717cec1eff47aae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/348/e92ade1b08cd980e.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']O ile dobrze zrozumiałam to Kalina :lol: Aaaaale superowe foty! Wszyscy frisbują czy to tak dla picu? :evil_lol:[/quote] Tak to Kalina, Tinka Kali to 3 importowana sunia z Węgier(jakoś tak wyszło,że wszystkie polskie suczki to importy a chłopaki urodzeni w Polsce:evil_lol:) Russellka trochu tak ,ale właściwie to tylko Sikra nie frizbuje, Vic jak najbardziej a Kali i Deli mają takie plany i zaczynają dopiero:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='AngelsDream']Ja tam nawet na wewnętrznej osiedlówce zapinam Baajowi smycz, bo kiedyś nas prawie samochód potrącił, kiedy sprzątałam kupę z chodnika i obje z Baajem byliśmy w martwym punkcie tylnego lusterka... A foty fajne - taki uroczy zestaw![/quote] Może i masz rację,ale jednego nie rozumiem jak mogliście być w martwym punkcie TYLNEGO lusterka. Najechać na was mogli ylko od tyłu albo od przodu ale ,w każdej z tych sytuacji widzą was przez przednią szybę, albo ja czegoś nie rozumiem:roll: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='M&T'][URL]http://images27.fotosik.pl/262/b3fadec19df42fb3.jpg[/URL] Ale boskie foto!!! :loveu::loveu: tylko Deliś nie pasuje :evil_lol:[/quote] Ależ skąd ,on ożywia czarną ,kolorystyczną monotonię:evil_lol::evil_lol::evil_lol: