-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Tak , bo Sikra znów zostanie w Warszawie na przechowaniu pewnie:placz::shake::oops:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
przepiękne i w dodatku milusie:loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Poświata']Dla Ciebie specjalnie się załapią, ale tak pod koniec tygodnia. Teraz przez trzy dni mam ekipę montującą rolety antywłamaniowe, urwanie głowy i dom do góry nogami:roll::lol:[/quote] ojojojoj:roll::roll: to nie zazdroszczę, ja dziś tez miałam nalot pół dnia pod oknem panowie linami ściągali z ostatniego piętra z balkony blachy, robili wylewkę i kładli nowe, obok ktoś się mocował z wiertarką i znów w jednej części pomieszczeń nie mam prądu:diabloti::diabloti:
-
Super zamawiamy duuuuużo fotek:loveu::loveu::loveu: bo coś ostatnio mało ich miewamy z zawodów:-(
-
Jest pięęęęknyyy!!!:loveu::loveu::loveu: [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy2/IMG_5128.jpg[/url]
-
Musimy się kiedyś na PM umówić na frizbowanie. jakby co w niedzielę o 18.30 jest trening frisbee w Disc Killers na terenie BETY (pola mokotowskie od metra politechnika)
-
Widzę,że i ti Burka zawiało Witamy! :multi::multi: Mudikowe frizbomaniaki Victor i Deli(Sikry to nie kręci;))
-
Moje psy odrzuca od cytryny jak tylko ją lekko powąchają ,nienawidzą tego, nie wyobrażam sobie,żeby moją sukę tak psiknęło w nos.
-
Będę tęsknić,a;le czasem wpadnę zetrzeć kurz;-) Udanego wyjazdu!!!!
-
To super ,że obóz się udał, a gdzie byliście???
-
A nie pojechała na krycie przypadkiem?:roll::roll:
-
A które wybrać,żeby nie reagowały na np szczekanie innego psa obok?
-
A ja sie wtrącę, na 100 % mudika to ona nie ma jest wiele psów o kręconej sierści,stawiam raczej na pudelka, pzy tak rzadkiej rasie jak mudi to jest nie możliwe by gdzieś miała w przodkach tę rasę,ale jest słodka. Mudi to nie tylko futro było by więcej cech rasy widać,tak jak u suni mix collie z pierwszej strony wątku, a jak wyglad mudi to zapraszam do mojej galerii;);)
-
[quote name='magmar']o matko . widziałam jedno schronisko w okropnym stanie . ale to, co się dzieje w tym schronisku to jakieś kpiny chyba . nie słyszałam jeszcze o takim okrucieństwie . jestem wolontariuszką w jednym ze schronisk, to tam przeprowadzane są sterylizacje suk i kastracje psów regularnie, jak tylko przybywa nowy pies . choć tak na prawdę niewiele osób interesuje się tym schroniskiem, jest ono w na prawdę dobrym stanie . nie rozumiem takich ludzi, którzy traktują zwierzęta, jak rzeczy .[/quote] Nie rozumiem,przecież te przypadki to psy jakie do nich trafiły, te które można było uratowali, te co nie uśpili, np psa ze złamanymi dwoma nogami czy te z potwornie zaawansowaną nużycą, to nie oni je do tego stanu doprowadzili a pseudowłaściciele.
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Cudoooo !!Ja chcę móc miec kota aaaaaaa:placz::placz::placz::placz: :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img53.imageshack.us/img53/3623/dscf3482qw8.jpg[/url] -
Haniu przepiękny!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Ta mielografia to tak mi się kojarzy jakoweś badanie na pracę mięśni,tak> Zdrówka i kciuki za pozytywny wynik badania!!!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zwłaszcza u Delika czy jego koleżanki mudi Kali bo one maja proste łapy w dół, Vic robi inaczej. U Vica to taki słupek jak robią znajome aussiki, a Deli robi jak Kali(u niej ta sztuczka się MIŚ nazywa:lol:;)) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Najpierw każę usiąść, moje też na początku stawały na tylnych łapach(podnosiły tyłki:evil_lol:), ale czasem pupa zostawała na ziemi wtedy k/s, aż załapały, ze przednie łapy w górę, ale tylne w siadzie. Zobacz na filmiku Delika on nadal tak robi i próbuje wymusić smaka, wtedy ja naprowadzam smakiem , kierując do psa nad głowę, a kiedy próbuje wstać, to ręką tak kieruję w dół, by usiadł jednocześnie mając przednie łapy w powietrzu. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No Delik jest kombinator, a za żarcie wszystko zrobi:diabloti::diabloti::evil_lol: -
Widzę,że regulamin nie wymienia przebiegnięcia dołem pod hopką jako odmowa to jest to odmowa, błąd czy od razu DIS ??
-
My też:multi::multi::multi:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador'] :cool3: no to dawaj :D kiedy masz czas? ja np. jutro mam wolne :p [/quote] Jutro żartujesz ja cały tydzień (6 dni) pracuję ja tylko niedziele mam wolne. Myślę ,że dostanę wypłatę w niedzielę a jak nie wezmę zaliczkę to bym podjechała, jak do Ciebie trafić???? i czym się jedzie? -
Świetne:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/268/addd72f2bbc7b46a.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Naprowadzałam go smakołykiem...