Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Ja na upartego bym mogła z młodym ,nie pamietałam,że Young Dogs to od 9 miesięcy(łapiemy się na to),ale ani muzyki nie mam ani układu, nic moze w przyszłym roku wystartuję z dwoma startersami;);)
  2. Hehehehe psy owocowe:lol::lol::lol:, wiedzą co dobre;):loveu:
  3. Więc tak rozmawiałam z Darkiem i starty są od 8 mej rano więc na pierwsza rundę się łapię a na drugą trzymajcie kciuki coby mnie puścili i coby było jak najpóżniej. po między moimi startami są całe, youngh dogi,openy i startersi, a duuuużo tego więc są szanse.:multi::multi::multi:
  4. Kurde teraz się skapnęłam,że to sobota jest:placz::placz::placz::placz: Ja i tak tylko wtedy mogę startowac, nie ma szans na finały. A biorę tez wolne na sobotę 13 tego (zawody) buuu, boję się,ze nie dostanę dwu wolnych sobót. No chyba ,ze to będzie popołudniu to prędzej się wyrwę. Wie ktoś od której zaczynają w sobotę??????????????
  5. To Twój komputer stoi w lesie:crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobranoc! Wrzuciłam kilka fot na fotosik,ale dam jutro bo zasypiam normalnie ,wprawdzie miałam psy od popołudnia ale do 21 szej ostatni siedział, a własciwie siedziała(od 17 tej:diabloti::roll:,ale fajna sunieczka,cudnie się trymowała)
  6. Betty pisałam już na moim FB,że mam płytkę od Wafelka ze zdjęciami z seminarium. tam jest kilka fot ,które myślę by się nadały do zgłoszenia na konkurs do kalendarza mudikowego na 2009. Nie muszę ich zmniejszać,jedynie wybrać i wysłać, kilka wyślę od Uli(są u niej na kompie te ze szczenięctwa Delika). Tylko od Uli mogę wysłac 3 go popołudniu(rano ma egzamin, dlatego do 3 go nie mogę jej zawracać głowy). Jak Ci by się udało jakieś super cyknać w niedzielę to spoko, te też by można było wysłac. Problem w tym,że mój komp jest stary i tej płyty Wafelkowej nie czyta. A termin zgłoszeń zdjęć to 3 sierpnia do północy. Wniosek, tak będę w niedzielę i jeszcze chcę Cię komputerowo wykorzystać:evil_lol::evil_lol::evil_lol::razz::eviltong:
  7. Zgrabniutka rudaska:loveu::loveu:,ale i tak mój uluboiony kolor baska to tri:cool3: Asiu co to za czarny piesek za wami, basek???:-o:-o ooo tu-> [url]http://img151.imageshack.us/img151/6679/resizeofimg6094aoc2.jpg[/url]
  8. Ooo to super, to byłabyś : Ty,M&T, Aneta?, Betty?:multi::multi::multi:
  9. A tak a propos komputera i fotek. będę mogłą kilka zdjęć (ok 10) obrobić u Ciebie na kompie, mam je wysłać na tegoroczny kalendarz mudikowy tj. na 2009 a zgłoszenia są do 3 go. A zdjęcia mam na płycie DVD której mój staruszek komp nie czyta:placz::placz:???? Pleeeeseeee!:oops::oops::cool3::cool3:
  10. [quote name='M&T']a no to może uda mi się was zobaczyć na finale DCDC :multi::multi:[/quote] Było by fajnie:lol::lol::lol:
  11. Świetne technicznie, ma to coś ,super:loveu::loveu::loveu::multi: [url]http://images43.fotosik.pl/5/faa5eddb735ba02a.jpg[/url]
  12. Ja Cięęęęęęęęę, jakie widoki :loveu::loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/357/f9df7b64771d2916.jpg[/url]
  13. Klubówka jest 21 września tydzień po zawodach w Kozienicach(13-14 września), będziemy tam i na klubówce, a także w Kielcach w listopadzie i na Finale DCDC w Warszawie-jak mogłabym to opuścić, takie frizbowe zawody na miejscu i nie być , to nie mozliwe:lol::lol: Asiu nie sądzę,zeby taki kolor uznali skoro nawet Węgrzy go nie dopuszczają. Ważniejsze ,żeby uznali isniejacy od dawna i obecny w węgierskim wzorcu czekoladowy marmurek i kolor izabella. I tak dobrze,ze uznali fako-płowy ,którego to jakiś czas temu FCI nie uwzględniało we wzorcu. Anetta ja Ci dam szklane oko:mad::mad::diabloti:
  14. Moje dziś miały barfowe śniadanko. Korpuski, szyjki kurze i mielona wołowinka zmieszana z tartymi : jabłkiem,marchewką i pomidorami, mniam,mniam, naet Vic zjadł ,który nie lubi surowych warzyw;):roll::evil_lol:
  15. Nie nie będziemy, będziemy tylko na klubówce i w Kielcach.
  16. [quote name='Aussie']I ja się zapisałam z suczami na mini, bo to: a) na miejscu (i tak tam byśmy były), b) tanio - więc czemu nie? ;-) Rzucać daleko i tak nie umiem, ale zawsze będzie trochę zabawy :jumpie:[/quote] Właśnie wiesz ikle wynosi startowe?, I tak rzucasz lepiej niż ja , może wystartuj z Vic-iem ;):cool3:
  17. Taaak ,ale na DCDC tylko na minidistance,jeszcze nie mamy z czym sie pokazywać we freestylu. A co będziesz????
  18. dziki pęd świetny!!!!!!!!!! Rudzia Bianka poszukaj kliniki gdzie mają wziewna narkozę i pies jest stale monitorowany,jak tylko coś idzie nie tak odstawiają go i zaraz niemalże się wybudza. To czekam na zdjęcia skaczących łozików, Oj Ula nie wziąć ładowarki:mad::mad:, kurde noooo:shake::shake:
  19. [quote name='anetta']Bardzo ładne, zwłaszcza te na tle słońca. Vic Szklane Oko [URL]http://images44.fotosik.pl/5/da315afc6367a6f8.jpg[/URL] :evil_lol:[/quote] To jest Sikra:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A o zdjęcia mi o TE chodziło(tam się w miarę dopisywania postów przesuwają stare na dalsze strony, teraz te zdjęcia są Tu [url]http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8116&x_p=5[/url]
  20. No tak zapomniałam,że wy obie HoPSowe jesteście:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: też czekam na fotki!
  21. Aaaa nowy sprzęcik gratulacje, to będą superanckie foty takie jak te tutaj [url]http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8116&x_p=2[/url] :cool3::cool3::cool3:
  22. Dzięki za dokładną relacje,ja tez nie mogę doczekać się zdjęć, ale zobaczę je późnym wieczorem bo jeszcze mam jednego klienta na wieczór dzisiaj(pewna słodka haszczaczka) Trzymam kciuki za cudne małe fasolki:multi::multi::multi::multi:
  23. Zobaczcie jakie cudne zdjęcia robi jedna z forumowiczek węgierskiego forum mudi [url]http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8116&x_p=2[/url] genialne są:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. A nowy aussik to skad, z zagranicy ,czy jakiś z polskiej hodowli???:cool3::cool3::cool3:
  25. Beardie użytkowy:evil_lol:, Vega nadrzewna super!:loveu::multi: http://img363.imageshack.us/img363/1244/dsc05490je4.jpg
×
×
  • Create New...