-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
No niestety to juz poważna sprawa 4 klasa, to i Gabi pewnie zrobi się poważniejsza. Powodzenia obojgu w nauce!:multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki wszystkim ,za życzenia zdrowia,a ten portrecik to wysle na konkurs do kalendarza mudikowego:cool3::cool3::loveu: I zaraz dam reszte fotek -
Zbity pies:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/352/8796c524baea365e.jpg[/url] Anetta no nie przepadaja umoczą łapki i tyle wejśc nie wejdą same(na razie rekord to zanurzyć całe przednie łapki), ale to się tyczy chłopcó bo Sikra nie raz pływała w morzu.
-
[quote name='sylrwia']Gratulacje i rude pozdrowienia [IMG]http://images42.fotosik.pl/6/a6c726bcbeff8d3a.jpg[/IMG][/quote] Swietne BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dumny i szczęśliwy:loveu::loveu::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/269/c60b198deb4b7df6.jpg[/url] Kiedy moi chłopcy się przekonają do wody:roll::roll::shake:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/2945025381f103b3.jpg[/IMG][/URL] Betty jutro da resztę, nawet te niesostre Delik(tak super wyskoczył, ok Betty?:loveu::loveu:) A co do przeziębienia to ja juz kilka dni się dorabiam,wyszocdząc np, tylko w bluzie i sandałach w taką pogodę ja k teraz w nocy , moknąc na zimnie itp. mam za swoje:mad::mad::diabloti: Dzięki za życzonka zdrówka, obyśmy nie długo obie były zdrowe:lol::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/271/ef598983018f2377.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/353/e2e2650a30905d66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/270/02220583e633c621.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/354/be6fa5fbe1076bf9.jpg[/IMG][/URL] DOBRANOC! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witaj! wstawię kilka fot z dzisiejszego spaceru z betty i toscą i mykam spać bo, patrz post przed Twoim(wszystkie foty by Betty:loveu:) Delik nadrzewny:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/6/6c44d96ae319355e.jpg[/IMG][/URL] Portret leśny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/6/04775b30bdd09f20.jpg[/IMG][/URL] Misio Victorek:loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/6/3cac6c9b1133a522.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/37b49042306c3c52.jpg[/IMG][/URL] Delik nie miał sił na włażenie tyłem na drzewo i sztuczki bo był zmęczony szukaniem mnie i szalonym pędem do mnie kiedy go znalazłam. Zgubił się w lesie:oops::placz:, zagapiłam się i nagle były tylko czarne mudiki, musiał odejśc w bok za nim skręciłyśmy , stracił nas z oczu to zaczął szukać ,ale mądry chłopiec, nie lazł w las ani nigdzie w "obce" ścieżki tylko zawrócił i biegł w stronę domu Betty tędy którędy już szedł:multi:.Jak zauważyłam,ze go nie ma zawróciłam cały czas drąc sie Deliiii, Deliii boże mało zawału nie dostałam, kiedy mnie zobaczył popędził do mnie co sił w łapkach i jak się cieszył skarb mój maleńki. Żaden mój pies nigdy się tak nie oddalił i zawsze się pilnowały. Deli po tej "przygodzie też, odbiegał do przodu i czekał na nas:multi: po małej dygresji reszta fot [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/cef7dc10462165e0.jpg[/IMG][/URL] -
Przyszłam przewiewtrzyć ,nocnym chłodnym powietrzem:p
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ja przeziębiona,zimno mi a tu tak ciepło i słonecznie:loveu::loveu::loveu::loveu: Musze zaglądać częściej i oglądać nowe ciepłe fotki:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No to się dorobiłam:diabloti::diabloti::angryy: bolało mnie tylko gardło, a teraz boli mnie też głowa, mam katar i dreszcze. a) przewiało mnie w pks-ie b) zmarzłam w drodze powrotnej c) coś podłapałam od pewnej zakatarzonej osoby Wszystko do kupy dało efekt jak wyżej,:diabloti::shake::placz: -
To dopiero by wyglądały łyso, jak bys je zerówka poleciała:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
ALE Uśmiech:loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_1763.jpg[/url] A tu to proste tam tył gdzie ogonek:lol::lol: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_2072.jpg[/url]
-
[SIZE=6][COLOR=Lime]BRAWA BRAWA BRAWAAAAAAA :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [COLOR=RoyalBlue]GRATULACJE!!!!!![/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ja też dziękuję,muszę częściej u Ciebie bywać, psom się na pewno strasznie podobało. Ja właśnie dojechałam. Zapomniałam powiedzieć cudowna ta glazura w łazience, piękny wzór:loveu::loveu: I sorry za dzieło Sikry-koparki w ogródku:oops: -
Suuuuper:multi::multi:, a goldenków nie masz??:placz::placz:
-
Powodzemia!:loveu::loveu::loveu:
-
Super fotki, fajnie,że już jesteś. Wybierasz się moze towarzysko na zawody do Kozienic 13-14 wrzesnia???
-
Ciekawe czy jak złapać za ogon to poleci mleko:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:??? [url]http://images45.fotosik.pl/5/2eb1cec247287b6d.jpg[/url] Sorki, nie mogłam sie powstrzymać od tego skojarzenia z Grabowskim:eviltong::eviltong:. Błotniak super, i zielono tłowy wiejski Masajos(cały przeszczęśliwy:loveu::loveu:), a działka aaaach, miodzio:loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zjemy śniadanie i wyruszamy. [SIZE=1][COLOR=Silver]P.S Czemu nie odpisałaś na sms-a[/COLOR][/SIZE]? -
A Arguś to duży szwajcar?
-
[quote name='M&T'][URL]http://img380.imageshack.us/img380/3223/dsc01322tx9.jpg[/URL] b. fajna sztuczka:)[/quote] Wpisz na youtubeTai border collie to zobaczysz ile on sztuczek zna:cool3::cool3::cool3:
-
Ale wiało!:evil_lol::evil_lol: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P8300102.jpg[/url]
-
[quote name='Elitesse']nie bylo mnie troszke w domu ale juz nadrobilam fotkowe zaleglosci :) co do mojej pracy to bede sie bronic dopiero w pazdzierniku ( myslalam ze we wrzesniu to bedzie :placz:) ale termin nie jest znany - mam dzwonic i sie dowiadywac :roll: a wogole to po napisaniu magisterki myslalam ze zawalu dostane - skonczylam w nocy ze srody na czwartek, zapisalam plik i poszlam spac... wstaje rano w czwartek, chce sobie bledy sprawdzic, klikam na plik a tam "ODMOWA DOSTEPU - PLIK USZKODZONY" :crazyeye::crazyeye: cale szczescie ze wieczorem przeslalam tacie coby sobie przeczytal i tylko jeden podrozdzial mi przepadl i kilka poprawek, ale szybko dopisalam to na nowo nie wiem co bym zrobila gdyby nie ten tatowy meil - az sie boje myslec nawet :shake::shake:[/quote] Jezuuuupadłąbym trupem chyba. Ja pisałam pracę u wujka, nie miałam kompa wtedy i kiedyś nagle cały rozdział mi się pokazał w postaci jakiś chińskich znaczków, narobiłąm paniki ale wujek jakoś zrobił ,ze się naprawiło. To juz wtedy mało nie dostałam awału, a przy tym co Ciebie to już nie wiem co bym zrobiła:shake::shake::shake::roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Betty widziałaś to??? [URL]http://www.tvn24.pl/2154524,12690,0,1,1,sasiedzkie-niesnaski,wideo.html[/URL] EDIT: ja Twój też mam bo mi się wyświetliłaś :-P -
No szkoda, bo super dokładnie to samo bym napisała co Agappe nsapisala:loveu::loveu::loveu: A to świetne, strasznie mi się podoba, przepięknie stoi, super Asiu! [url]http://img53.imageshack.us/img53/3163/resizeofimg6232aqz6.jpg[/url]