Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Świetnie :lol::lol::lol:,już się nie mogę doczekać wznowienia treningów(nasz klub jest jeszcze na obozie) i zawodów w Kozienicach, bedziemy też na DCDC w Warszawie.
  2. Swietne! Jaką dobrą pamięc ma ten sznup, spryciarz jeden:loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Od-Nowa']czasami trafiają się na bazarku takie adresówki ;) to jest suuuperrrr :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/5/ef942f41bee4feb3.jpg[/URL][/quote] Oooo nie wiedziałam,że na bazarku tyż bywają:lol::lol:
  4. Chodzi Ci o adresówki Royal Canine?? nie sądzę by gdzies można było dostac. Na jakiś zawodach byli sponsorem i dawali je a ja je dostałam od Uli-Aussie:p:cool1::cool3:
  5. [quote name='gassira'][URL]http://images43.fotosik.pl/5/ef942f41bee4feb3.jpg[/URL] No,nie już zaczynasz organizować walki psów:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/quote] Pod roboczym tytułam "Kto komu zje szybciej obrożę" hihihihihi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Dobranoc! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/5/9263fe7073a79eb7.jpg[/IMG][/URL] KONIEC
  7. Gassira to co powiesz na ostatnio wklejone foty? Mord w oczach , nie?:cool3::evil_lol: A teraz reszta wspólnymi siłami... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/350/59f122d60b76467a.jpg[/IMG][/URL] aż się kurzy:lol::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/bf88bfd4f626de2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/268/df778f80808be9ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/270/684e0c6fa5c85129.jpg[/IMG][/URL] odpocznę , niech młody pokopie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/5/3b4401b3fc20eb25.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/5/cef3d895f4968f1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/270/ac726a58a3138f15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/269/c4343b031807e184.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/356/fb312cc1b8b948f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/ef942f41bee4feb3.jpg[/IMG][/URL]
  9. te sznaucery wyglądają jakby dopiero co zostały ostrzyżone:-o:roll:
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/268/59a73537e97a15cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/826d91c5f52d92e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/5/91b85416d338f2b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/351/1d1f49ae313f4f4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/5/da6ac3082f53a866.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/5/da315afc6367a6f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/5/af7b160c890b50aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/270/c6675dc230634669.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/5/52b42e62a6566d5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/5/c098e2b397cdb923.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='anetta']Hej, śmieszny ten szelciak z seminarium :)))))) Dużo tam mudików było :o[/quote] Iiii tam tylko 8 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Można kupić np w zoologicznym u naszej trenerki Eli,ale od moich klientów, którym tę pastę polecałam wiem,że mało który sklep zoo wie co to za pasta,ale podobno w necie jakiś prowadzi, myślę,ze jak zoologiczny dobry to zgodzi się sprowadzic na zamówienie,jeśli jej nie ma na stanie. EDIT: zapomniałam napisać widoki cudneee:-D najbardziej mi sie widok o zachodzie podoba i ten z gałązkami wierzby na górze zdjęcia.
  14. Taa :cool1: w domu na wsi jest taka olbrzymia nora wykopana przez nią w której się cała mieści, z uszami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. nie przerywać... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/356/fdaf65b3fe84aebe.jpg[/IMG][/URL] koparka z bliska;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/268/2f6392639509b0c3.jpg[/IMG][/URL]
  16. Gassira nie znasz się :eviltong::eviltong:, bułka jest super, a chlebek zwłaszcza czerstwy bardzo zdrowy. Od-Nowa toż dlatego trzymałam miskę:cool3::evil_lol: trzepanko:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/5/32ed5384c68477c6.jpg[/IMG][/URL] znalazłem fajowe lokum;);) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/351/7785694ae9229a95.jpg[/IMG][/URL] ale zwiedziała sie o nim Sikra... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/5/8600817d12a8e300.jpg[/IMG][/URL] i postanowiła przeprowadzić mały remoncik... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/270/b7bef5e7e47826f4.jpg[/IMG][/URL] trochę pogłębić... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/5/9ce3470a5b264a87.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/268/f936e418826a701b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/bc7c6cc1c04666a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/5/475cbc82fe6ffff6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/5/9a255c20799af3ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/5/153e646f366c575f.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zanim wstawię spacerowe, seria Deli i sucha bułka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/351/eb98af24b4a94cb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/5/a0db75ab647dc78e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/5/3b010dd901eb86ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/269/222e1b3456a08830.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/269/7ca7af74ca1dfc13.jpg[/IMG][/URL]
  19. Świetnie,że EKG ok! Rudzia Bianka, nie czekaj potem bedzie tylko gorzej.Niektóre psy mają większą inne mniejszą skłonność do kamienia, to sprawa osobnicza. Mój Vic ma z tym problemy, przez kamień już stracił dwa zęby(ma 6 lat prawie) jego matka ma prawie 11, a zęby jak młody pies(prawie bez kamienia i nigdy nie maiła zdejmowanego, no kilka zębów ma ułamanych ale to insza sprawa). Pamiętaj ,żeby po zdjęciu kamienia myc zęby psu. Osad na zębach mineralizuje się po 48 godzinach, więc najlepiej to robić co drugi dzień. ja się staram codziennie, a że moje nie lubia szczotkowania zębów to odkryłam poleconą mi przez znajomą pastę enzymatyczną OROZYME, nie wymaga szczotkowania nakładasz tylko odp do masy psa ilośc pod fale i już .Pies sam ją rozprowadza językiem i śliną, na prawdę polecam szczerze
  20. Sznup po wiejsku:evil_lol: Ale na serio piękna fotka:loveu::loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/5/f96e161ad42bf765.jpg[/url]
  21. Cieszę się,ze wróciłaś,to dobrze że zmiany na lepsze.A co z pasieniem???
  22. Pozazdrościłam spacerkowych fotek i zabrałam dziś na dwór aparat,efekt sie obrabia fotosikiem. A w niedzielę jadę na wieś do Betty:multi::multi:
  23. Sędziny czy nie co to ma do rzeczy?. Może musiał mieć amputowany lub stracił w inny sposób? czy to go skreśla z wystaw? Jak dla mnie gdyby go nie miał od urodzenia to by sie tak nie rzucało w oczy, inne palce by zajęły to miejsce, nie było by takiej luki.
  24. [quote name='Dobcia']borówek jest jeszcze bardzo dużo, ostrężyn też nie brakuje-pyszności:cool3:[/quote] Co to ostrężyny?:hmmmm::hmmmm::hmmmm::???:
  25. TO GRATULEJSZYN!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...