Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='betty_labrador']czesc :loveu: no ja uwielbiam te "moje" okolice. jest tu naprawde bosko :loveu: a nie chcialabys ze swoimi piesami wpasc do mnie ktoregos pieknego dnia na spacerek ? :)[/quote] Też pytanie:roll::eviltong: PEWNIE!:multi:
  2. leniuchował?:mad::mad: to był aktywny wypoczynek ze psem.
  3. Bomba Ooooooch piękne:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/268/17f68e985f8e0f19.jpg[/url] Wystawowe też świetne:multi::multi:
  4. To mi się strasznie spodobało:loveu::loveu: [url]http://img84.imageshack.us/img84/840/dscf3632if3.jpg[/url] A widoczki miodzio, las i polska puszta jak u mnie na wsi, oj rozmarzyłam sie i zatęskiłam za życiem na wsi:placz::loveu::roll:
  5. Dziękuję to obejrzyj jeszcze filmiki, ja wysiusiuję psy i kładę się spać, bo rano do pracy, a jeszcze posprzątać muszę. Dobranoc!
  6. Z budowy powinno fajnie z charakteru chyba tyż(grupa VIII)ale i tak je ubóstwiam:loveu::loveu::loveu:
  7. I ostatnia na dobranoc [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/4/b827b1a9e6c18dcb.jpg[/IMG][/URL] i filmik [url]http://pl.youtube.com/watch?v=mhhcX2RZn-k[/url]
  8. I reszta fotek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/4/d3ce0d440514ba5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/4/d729249da5b0dda8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/4/8cb26b835f6fb211.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/4/52c24edafe32291c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/268/866e0e3df2446ea5.jpg[/IMG][/URL]
  9. Nie wiedziałam,że hodowla LH taka ryzykowna, więc nie będzie kiedyś LH ale na pewno jakiś puchaty i niebieski.
  10. [B]M&T[/B] pet-y czyli just as pet , nie hodowlane, nie wzorcowe np jak niebiesko oki border czarno biały lub bokser czy inny pies , który nie może mieć błękitnych oczu. Tu akurat kolor jest wadliwy. Seria zagryzamy wnuczka lub zagryzamy babcię:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/268/916b453456654d19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/4/a42a1a72779b3e18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/4/b3d81c92a128d206.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/4/2e25c64816d86fc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/4/571d5991214171cd.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/4/ce71803ff131466c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/4/26268be804504d32.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/4/63ef3bb16f8ac864.jpg[/IMG][/URL] proszę Marysiu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/4/47e238cf51ff0f21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/4/298fc215fcb73cab.jpg[/IMG][/URL]
  12. Piękne,piękne i pewnie jako pet-y bardzo tanie, ale charakterki mudikowe więc nie dla każdego:eviltong::evil_lol::loveu:
  13. Z myślą o Tobie cyknięta fotka (mam jeszcze jej , bo to sunia lepsze zdjęcie poczekaj), ale nie wiem jak się nazywa(może następnym razem się dowiem). Spotkaliśmy już w drodze powrotnej vislę sunię AKME Złoty Bażant po domowemu Tequilla. Jej fotek nie robiłam miałam już schowany aparat.:placz:
  14. Nietypowe mudiki blue merle i brown merle z podpalaniem!!!!:crazyeye::crazyeye::roll::roll::loveu::loveu: [img]http://img6.tar.hu/tgkati/size2/35967819.jpg[/img]
  15. Już wiem która sunia mnie konkretnie interesuje, GALWINA Kraina Retrieverów
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/4/5f7bb050ce96e4f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/4/f43038c586911848.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/4/61e22b36b27efce6.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/4/d4d258d2a60aecaf.jpg[/IMG][/URL] taaaaki duży mix:crazyeye::crazyeye: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/4/b439996c67889a9c.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/4/bfbb73b2c59eef60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/4/64ba739a1f3cc469.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/4/cda374f53970a60f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/269/35d14df707737346.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/4/b82879c86c94428b.jpg[/IMG][/URL]
  18. Aaaaa to teraz wszystko jasne, zakochałam się ,jak będę kiedys mieć szczurka to chcę takiego :loveu::loveu::loveu::loveu: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/Szczury/Resizeof281107_grotti04.jpg
  19. Olusiu dzięki za fotki super, a masz fotkę suk goldeny klasa otwarta??? ta tabliczka na klatce basseta to po węgiersku. Uwaga pies gryzie:evil_lol:
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/4/9a780cabbe97d2e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/4/872cf439fdecdade.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/4/be9f1ef0074cbffb.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/4/630a998d655bb69e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/4/dde6011de9afaa8d.jpg[/IMG][/URL]
  21. Laryks again:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/4/6758a6d531275b8f.jpg[/IMG][/URL] Loki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/268/ff15c4d647822b0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/268/f099c4b003a891f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/4/67d1460a41ec17f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/4/ca6bb6eea306dbbd.jpg[/IMG][/URL]
  22. I filmik [url]http://pl.youtube.com/watch?v=g2yhu4wrKik[/url]
  23. [quote name='Magda.P']Super fotki, dzękujemy bardzo :p No i gratulujemy gwiazdy :p Oszczędzaj juniora, żeby się z gwiazdy meteoryt nie zrobił ;)[/quote] Buhahahahahaha dobre:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/269/802ee301e7e2f8b2.jpg[/IMG][/URL] cuś dużo tego Laryksa:cool1::p:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/268/4e40b0b3d9c164ad.jpg[/IMG][/URL] Delik i sunia w oryginalnym kolorze czekoladowy czaprak i skrócony ogon [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/4/8806e832f21538e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/269/5770e6a626523177.jpg[/IMG][/URL] Deli i gończak [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/269/ce8c9f5127b13131.jpg[/IMG][/URL]
  25. To skoro Magda jesteś na bieżąco:razz:, :razz:to jeszcze jak juz poszliście, porzucałam Delikowi dysk i ... ZACZĄŁ wyskaiwać w powietrze!!!!!!!!!!!! Raz skoczył nie teges, ale potem pięknie na 4 łapy i nawet się w skoku zgina tak ładnie jak bc (4 łapki do środka a grzbiet trochę do góry w łuk), ma lepszą technikę skoku niż Vic chyba, (tfu,tfu) pozwoliłam mu na kilka takich skoków i na razie nie będę tak rzucać , za młody jest może za jakieś 1,5 miesiąca, szykuje się kolejna gwiazda frizbowa:p:loveu::loveu: a teraz reszta fot [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/4/18bf38b9a720055b.jpg[/IMG][/URL] chodzenie synchroniczne przy nodze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/4/640b3ccab96e5eb7.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/4/ce36adf0827f81d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/4/a16a9b4ff96f35c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/269/9e657e0ac2302923.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...