Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Pocieszę Cie ja zgłaszam na używane imię czyli Victor a i tak jestem pisana na liście według urzędowego imienia(na B) i jestem na początku:placz::diabloti:
  2. A Lexi to jak ma papierowo na imię? Cudna fota szczesliwego psa:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P8310277.jpg[/url]
  3. Śliczności:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/272/d1d9d2e999303f82.jpg[/url]
  4. Ledwo żyję, 8 godzin robiłam jednego psa:angryy::angryy::angryy:, takie miał kołtuny, wielką kupę kłaków z niego wyczesałam. Ledwo czuję ręce:angryy::angryy::angryy:. [B]prittstick08[/B] ja się szybko zorientowałam i wróciłam po niego, deli był tam pierwszy raz. jak chodzimy do lasku Bielańskiego z Ulą i jej sukami to nigdy się nie oddalał. Tutaj musiał się zagapić i potem jak mu zniknęłam, zaczął wędrowac z powrotem znaną sobie trasą. [B]Kinia [/B]wcześniej nie miałam czasu na śniadanie:roll:, od tego śniadania nic do teraz nie jadłam, nie miałam kiedy cały czas pracowałam. [B]Russellka[/B] dzięki, cieszę się,ze się podobają:loveu:, będziesz na nie głosować w konkursie na zdjęcia do mudikowego kalendarza?:cool3::razz::razz:
  5. Zaopatrzyłam się w leki, zaczynam się kurować jednocześnie pracując:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A teraz szykuję śniadanko:lol::lol:
  6. Piesy jeszcze dziś odsypiały, hehehe:evil_lol: :evil_lol: A ja też się kładę(pod podwójna ciepłą kołderkę:lol::p) Dobranoc!
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/520cde023d3299f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/2fc440b3ec796df6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/7/1defb3590716a8fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/8c8fc2bdde4d40f1.jpg[/IMG][/URL] KONIEC:lol: zawody będą tutaj [LIST] [*]Zawody odbędą się na Polach Mokotowskich, ale w miejscu innym niż rok temu!!!. Będzie to polana między ścieżką rowerową, placem zabaw dla dzieci a zespołem kanałów kaskadowych. [/LIST] [COLOR=#FF0000]The Competition will be held on Pole Mokotowskie, but in a different place from last year. [/COLOR] [URL="http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=warszawa&Submit=Szukaj&long=20.9994506&lat=52.2109864&type=3&scale=2"][COLOR=#FF0000]http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=warszawa&Submit=Szukaj&long=20.9994506&lat=52.2109864&type=3&scale=2[/COLOR][/URL] ( w nowym miejscu,ale nadal na polach)
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/3dffeb0cfc40f3c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/354/a328e3642454aed9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/0ee10c7e33ec7113.jpg[/IMG][/URL] droga powrotna:eviltong::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/9d2661727af13078.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/270/909341217c002837.jpg[/IMG][/URL]
  9. Tam obok stadionu jest taka prywatna klinika czy cuś, ja tam z szefowa parkowałam w zeszłym roku, i tam jest futrka w ogrodzeniu czy nie ma siatki jakoś tak i spokojnie tamtędy weszłam bez żadnego biletu:cool3::eviltong::eviltong:,ale czy tego miejsca nie dopilnują w tym roku to nie wiem(mowa o stadionie gwardii, tam gdzie była letnia w zeszłym roku).
  10. Kogo ja tu widzę Paulina!:multi::multi:, chyba już mają być treningi tylko w weekend bo się szybko ciemno robi. W sobotę startuję na samym początku by przed pracą zdążyć zaliczyc pierwszą rundę:roll::evil_lol:, więc zaraz po 7.30 ,ale potem na drugą rundę(zaczyna się 15.15) biorę wolneeee:multi::multi::multi:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/270/b28094ee69b0e773.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/076d100ab4cecf85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/7310624d0c81fc02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/270/00c1899b1e778b69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/43929fc934585151.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/271/7935d38164986eb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/7/a2d6654528cdcbd3.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/271/cd9939738b85d8c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/355/ac269aadfdca8b85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/7/f9b8bcb1539adbb0.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='M&T']a to ona nie była opuszczona? :eviltong: to rzeczywiście niebezpieczne byłoby głębsze wejście ^^''[/quote] Przy wejściu były świeże ślady borsuka:roll:;)
  14. Jupi ja w takich chwilach zachowuję zimną krew, ale zaczynałam sie łamać, jak tak wołałam, wołałam i nic, kamień z serca i wielka radość ogarnęła mnie jak go zobaczyłam. Jak mnie dojrzał, to tak pędził ile sił, tylko się popłakać szło od razu go wyściskałam i wycałowałam. Na szczęście zakończyło się happy endem i mały rozumnie postępował, a ja się w porę zorientowałam ,że go nie ma obok mnie:oops::oops: M&T Nora była wielka, wszystkie by wlazły Sikra się jedynie pchała głębiej, ale się bałam ją wpuścić, jeszcze by ją własciciel nory zaatakował, a borsuk to nie jest malutkie zwierzątko:shake::shake:
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/a750655a790cb953.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/7a6945b6fa2065a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/271/a4f9fc0dd75c4a5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/acabb782c6870630.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/e7d9f0fba6b1a4b9.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/5addae401ff7ff8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/272/f20ae5509d82caa4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/ade4940b87e0b721.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/7/4e66caec340d3442.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/7/52fa7044000aed83.jpg[/IMG][/URL]
  17. WOW Super sprawa!, jak poszło Baajowi??
  18. Super fotki,świetniem sobie Asiu rasddziliście w taką pogodę. A fryzurka i te ikularki bomba, super wyglądasz. Pełna profesja:multi::multi: [url]http://img387.imageshack.us/img387/3646/img0345gw1.jpg[/url]
  19. ładnie ładnie , nieletniego upijać:mad::mad::evil_lol::evil_lol: [url]http://s311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Pozna%202008/?action=view&current=080901_pozna2008_107.jpg[/url] Co to za zlot.szkolenie było???
  20. [quote name='betty_labrador']wlasnie kuruj sie :P ale na pocieszenie prawie kazdy sie przeziebia :p a zdjecia ze spaceru mam tez tu wstawiac czy do siebie tylko? jesoo jaka zgraja kundli- bezpanskich :lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/359/dffac9610bfde30b.jpg[/URL][/quote] Ja dasz radę to chętnie i u mnie:lol::loveu:, no bezpańskie agresywne kundle, odstrzelić je tylko nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: EDIT: a Ty już po pracy , czy dziś było wolne?
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/359/dffac9610bfde30b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/2dc4e301f5ad6e3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/6/0c3167da6c1916dd.jpg[/IMG][/URL] Nora borsuka, miała dwa wejścia i jedno dodatkowe "awaryjne"?:crazyeye::crazyeye: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/270/1b92ada1670a5d20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/354/9be9ac1511af0fd5.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/271/24e76d846925cafb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/c60f3d51db3f7660.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/f1ce6d4684295e20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/6/019f1d2497d76ac3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/270/e2c65a93f14f8519.jpg[/IMG][/URL]
  23. Jak dokupię leki się będe kurować teraz staram się ciepło ubierać i tyle mogę, do młóżka się nie położę, musze pracować:shake::shake::roll:
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/271/40310160adba297a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/270/c257ed4f065b5f21.jpg[/IMG][/URL]
  25. Psy jeszcze odsypiają wczorajszy dzień, a ja wrzucam fotki by Betty part 2 Vic-czajka:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/271/ff358cd6262adb67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/353/e990e63495acb187.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/7/16ea85486fdf2017.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/271/a5f5f885fe5080e0.jpg[/IMG][/URL] :loveu::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/354/61c481fde53e0298.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...