Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. To super! Mizianki dla Tosiaka, a co do Grama to wypustkę "uszną":lol: bym zostawiła, a brew usunęła,jak ją zasłoniłam wyglądało lepiej. Dobranoc!
  2. [quote name='Savannah']Asiaczku juz dzisiaj wreszcie podali plan :) wiec mam dobra wiadomosc! w piatki jak zawsze mam wolne :) a euro jest 3-5.10 jak sie nie myle? a w poniedzialek 6 musze byc w szkole dopiero na 15.. wiec jak by nie patrzec zdarze prawda? Czyli jade! :multi:[/quote] Szczęściara:cool1:
  3. Co za dwie brązowe wypustki ma Gram nad prawym okiem?
  4. Po pierwsze: genialny jest ten facet z bc(4.58 filmu) w kombinacji wave-a z hopek i zwykłym slalomie. Po drugie załapało się mudi Sja(5.20):loveu::multi::multi::multi:, po trzecie wejście w slalom z wysłania z przeciwnego jego końca 6.30 minuta filmu (Susanne i jej bc mistrzostwo świata!):multi::crazyeye::multi:
  5. [quote name='prittstick08']ok. czekam:)[/quote] Sms wysłany, pewnie Ola rano odpisze.
  6. Co to za przystojniacy?:cool3::cool3: [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/artefakt/IMG_0929.jpg[/url]
  7. Jaka wpatrzona, w piłkę?:cool3::cool3: Będziesz na naszych zawodach za dwa tygodnie?:razz:. Na czym polega bieg charytatywny?
  8. [quote name='Cambel&Megi']Witam się wieczornie.. ...przychodzę z takim mini-Baskiem (mojego wykonania). :lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/2h6rn6w.png[/IMG][/quote] Super basek! A zrobiłabyś mi takiego mudika?:oops::oops::oops:
  9. Super taka Baajowa podusia:loveu::loveu::loveu: Aaaaa,aaaa, aaaaaa, aaaa były sobie Baaje dwa:lol::lol::lol:
  10. [quote name='prittstick08']ja bym chciala jeden kliker:) pamietam, ze Władczyni tez chciala. Z tego co wiem, to nie ma jej w Polsce na razie, ale mysle z emozesz spokojnie jeden czy dwa jej zmaowic, nie jest to wielki wydatek iwec na pewno zapłaci.[/quote] Napiszę do Oli ale nie wiem, czy nie będzie za późno(w sensie,że rodzice Oli już je kupili),ale napiszę i dam jutro znać.
  11. Ja wszystkie filmiki jakie robię moim aparatem , oglądam przez Quick Time-a , a te mi się nie wyświetlaja :placz::placz::placz::placz:
  12. Dziekuję!:loveu:
  13. To wole nasz system, od razu wiadomo czy to ten sam miot czy nie;)
  14. Gdzie można obejrzeć to video????
  15. Może ją swędzi wyłażące futro, a futro wyłazi przez wyższą temperaturę w domu?:roll:
  16. Ale to już może jutro ok?:lol:;)
  17. Po prostu szczęśliwy pies, cudowne zdjęcie!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_5717.jpg[/url]
  18. [quote name='Aussie']A może wziąć mordkę Sikry z tego zdjęcia: [URL]http://strony.psy.pl/Mudi/vic_sik.jpg[/URL] ?[/quote] Tyż mi sie podoba:lol:;)
  19. Oby szybciutko wróciła do pełnej formy, głaski dla Tosci:loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='Bzikowa']Ale jak zamawiasz te klikery ? Ja bym była chętna, mogę Ci przekazać kasę na jakimś treningu jak będziesz zamawiać.[/quote] Jak rodzice Oli wrócą to się rozliczymy, teraz Ola prosi o szybką odpowiedź kto ile bierze tych klikerów, więc Ty ile?
  21. Ktoś chciał razem ze mną zamawiać klikery z USA, czy nadal są chętne?? Bo teraz są droższe i kosztują na złotówki ok 12 złotych za sztukę?
  22. A mi się obecna Sikra nie podoba, wolę tę [url]http://i33.tinypic.com/fbf9n5.jpg[/url] A Delika jakieś nowe zdjęcie bo tu ma dziwaczną głowę,za to tła oba są super.
  23. Gratulacje szczęśliwego zakończenia!:multi:
  24. Piękna:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/372/6b2ace91ff31dc27.jpg[/url] A widoczki boskie, cudne tereny:loveu::loveu::loveu:
  25. Skoro żre ścianę, to kup wapno, może Salvikal?
×
×
  • Create New...