-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Te dwa pierwsze lhasaki z grupowej fotki mają przecudowny kolor:loveu::loveu::loveu::loveu:, on im taki zostanie?
-
Super! To znaxczy robiliście tunel z tyczek od slalomu? tak? A u mnie agilitowe fotki Delika:cool3:;)
-
Przepiękne!!!!:crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/23/1de0dbf93430ebaa.jpg[/url] Niby inne, a takie podobne :roll::p:lol::loveu: [url]http://images35.fotosik.pl/23/3ba8a98c11fc7334.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jej nie mu bo to Sikurka, śmiesznie wyglada, z ogona wyszła grzywa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images41.fotosik.pl/23/d36e3fdad385ad9e.jpg[/img] :loveu::loveu::multi::multi: [img]http://images31.fotosik.pl/387/4eab807d450f3b46.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/23/c077c7df474bed95.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/392/93cb413ce87d00e7.jpg[/img] -
Donata(dobrze pamiętam imię?:oops:) te chłopaki czarno białe to bi kolory? Jak bc wygladają, niektóre to całkiem czarne głowy będą miec , super gratulacje!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A to się cieszę to wstawię jeszcze to jedno, gdzie wygląda jak konik z grzywą rozwianą:lol::lol: [img]http://images34.fotosik.pl/386/752ba6eb36d299c3.jpg[/img] -
[quote name='Paskuda_Bandzior']To chyba o mnie :oops: :evil_lol: Myślę, że Maciek jeszcze nie skończył z zerówkowymi eLkami... :cool3:[/quote] Bardzo mnie to cieszy:multi::multi::multi:
-
Jak następnym razem będę strzyc pekińczyka to zrobie fotkę.
-
Koffana,ale to proste jest, najpierw od dołu łapy wyrównujesz włos by nie wystawał z poza opuszek ,potem jedziesz dookoła (pies stoi,żeby łapa była prosto) na okrągło. Najlepiej popatrz na fotki wystawowe dorosłych psów i rób tam by łapa Vegi wygladała jak łapy tych psów.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Podobno z kurczaka, ale TŻ nie jest pewny ;) A to Agrafka z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/oczy-agrafki-wola-zasnac-niz-patrzec-na-czlowiekaa-mix-charta-pilna-pomoc-122437/[/URL] Niestety natury nie przeskoczy - dwie skrajne osobowości.[/quote] A jak ona nie ma tymczasu, to może jako DT będziecie chociaż czy nie da rady?piękna jest:loveu::loveu::loveu: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ach Frania jest piękna:loveu::loveu::loveu::loveu: Gratulacje!!! -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Korpus z indyka??:roll::roll: [url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_10_23%20BARF%20i%20Agrafka/Resizeof081023_05.jpg[/url] I co to za pręgowana pięknośc u Was?:crazyeye::crazyeye::loveu: -
Piękny!!!!:loveu::loveu::loveu: BTW Jakim ostrzem strzyżesz pyszczek?
-
Super, zacznij już może obcinać włos na stopie zeby formować okrągła , kocia łapkę;);):lol:
-
może miała na myśli,że dużo szczeniat bedzie, ajak dużo szczeniat to już nie ciężarówka a większe auto a większe to tir nie?:cool3::razz::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='AngelsDream']Co psiak, to ładniejszy.[/quote] A co masz konkretnie na myśli? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wybacz:oops::oops:, jeśli chcesz to je usunę przepraszam:-( -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Takie cuś znalazłam w necie cyt: [B]UWAGA![/B] Nasion kasztanowca nie należy mylić z nasionami kasztana jadalnego. W odróżnieniu od tych ostatnich, popularne 'kasztany' (tj. owoce kasztanowców) jedzone na surowo są trujące dla człowieka. No więc pytałam mojego veta, trujące nie są ale może być po nich biegunka lub wymioty, połknięte e całości lub dużych kawałkach, mogą zaczopować jelita, to tyle z tego co teraz wiem o ich szkodliwości. -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Ucho ładnie, ale głowa.... zupełnie nie wyskubana na czole i nad brwiami.:cool1: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Fotki od Crazy Lab [img]http://images38.fotosik.pl/22/8dac7721b2791ad0.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/22/74d16830c93aaa5f.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/22/d4d975578b25e161.jpg[/img] -
czy piszac pieta mialas na mysli odcinek stopy(srodstopie?), nozyczkami, to chyba degazowkami tak? Uszy też nożyczkami?:-o,jak tak to brawo, wygląda tak gładko jak po maszynce.
-
to listek czy patyk?? [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/163562/00000048.JPG[/url] ten kontenerek to chyba juz trochu za maly?:evil_lol::evil_lol: na jakich ustawieniach robisz, ze domowe bez lampy masz nie poruszone????
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Sunia miała za uszami takie długie pejsy martwego włosa, i strasznie z niej martwy włos wyłaził poduszkę by można było z tego zrobić i to taką solidną, potem się wykąpaliśmy i wysuszyliśmy, była bardzo dzielna i w trakcie pół kubka yorkowych chrupków zjadła, potem podczas suszenia ciagle zerkała na okno w strone kubeczka. A w oczekiwaniu na pana trochę poćwiczyliśmy komendy typu siad, waruj, prawie stój załapała,ale przyszedł pan i poszli do domu. -
Z medalem od Pani Jesieni:loveu::loveu::loveu: [url]http://i34.tinypic.com/11skrkj.jpg[/url]
-
Nooo bardzo podobne ,ale Lirut ładniejsza:loveu::loveu: