Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Szaleństw ciąg dalszy;);) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/26/b6ccae8cfe2ea783.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/317dfcb50a6a0211.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/290/825c2ce87780954b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/291/8b0e64d2a4951bc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/290/8ee09e76a7f82ecd.jpg[/IMG][/URL]
  2. To jest świetne:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czemu hamulce nie działają??:-o:-o:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images43.fotosik.pl/26/bfbee0237b86e8a8.jpg[/url]
  3. Zdjęcia bulla i Karmela super, a ja mam taką cichą nadzieję,że ktoś kiedyś cyknie któremuś mojemu piesowi fotkę w miękkim tunelu:roll::roll::placz::p
  4. Asiu hihihihihi, potwór z rzepem na pupie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, no Deliki bardzo lubią taplać sie w błotkach, szuwarach i brodzić w wodzie, a potem bieeeeegać po trawach i zaroślach, to jest to co tygryski lubią najbardziej, nawet Sikurka sie rozkręciła i szalała. A Vic na szczęście nie widział tego, a czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Zdjęć jeszcze trochę mam, ale je dawkuje, a tak na serio, to ostatnio przemęczona jestem i wcześnie się kładę spać.
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/290/b551b8360f5b5c01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/26/6a40ee0d88efaa21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/29a7bfbb60b69576.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/ebb00287bbb68581.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/062055aa69239dfd.jpg[/IMG][/URL]
  6. Wendka dzięki, kolejne czaderskie fotki:multi::multi:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/26/d21bfe8f8c6d84e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/26/dc9994dd83a7f002.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/1898abc88c998686.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/d8dc7e4bb417bc8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/c3fcdce2ffb076ea.jpg[/IMG][/URL]
  8. Moja ulubienica zaszalała BRAWOOOOOOO:multi::multi::multi::multi::multi::multi: Gratulacje!:loveu::multi::loveu::multi:
  9. Sesja liściowa śłiczna, a jak się Vega uśmiecha na ostatnich portretach,ale i tak kocham ja najbardziej taką http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/168773/00000031.JPG :loveu::loveu:
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/59807a88266c1c5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/fa35fc67b0ad4e87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/291/58226f104d5457f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/26/befb4381947df75d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/32648eaf0eec0b7c.jpg[/IMG][/URL]
  11. Seria 3 ostatnich zdjęć bomba, zwłaszcza pierwsze:loveu::loveu::loveu: Ale to najlepsze, genialnie wyszło:crazyeye::loveu::loveu::loveu: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/DSC00788.jpg[/url] Obrózka piękna:-)
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/26/74c0dd936b454f3c.jpg[/IMG][/URL] Szczurek wodny:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/ab3954bc82776c78.jpg[/IMG][/URL] tu lepiej widać [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/289/d066dcef9cf50c9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/392/10a887cc8c47fc64.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/26/bcae3992ebee8d14.jpg[/IMG][/URL]
  13. Co do frizbowania. Czy jak naprowadzałaś dyskiem to od razu rzucałąś , czy najpierw ćwiczyłąś same kółka?? Ja uczyłam tak,że pokazywałam dyskiem kierunek za mnie (dysk w prawej ręce) pokazujesz psukierunek lekko chowając dysk za siebie od prawej strony. Jak tylko pies tam zajrzy pokazujesz dysk ze swojej lewej strony(cały czas dysk w prawej ręce, żadnego przekłądania do drugirj ręki i np. dajesz poszarpać,poprzeciągać się psu dyskiem. Dopiero jak pies robi kółko dodajesz komendę, Vic czasem się zacina kiedy obok jest Deli , bo się boi(i ma racje),ze jak obiegnie to go Deli capnie w tyłek lub za ogon:angryy::mad:. Z Delim nie mam problemu, on sam z siebie biega wokół, z resztą "pasie " namiętnie Vica:diabloti:
  14. Chips hienowy przesłodki i śliczny, ta fota superowa(i Ty nie umiesz rzucać:-o:eviltong::diabloti:) kiedy my z Viciem do tego dojdziemy?:placz::placz: [url]http://img526.imageshack.us/img526/6752/43gt6.jpg[/url] A ta fotka pyrka biegnacego za dyskiem w kontrowym świetle miodzio:loveu::loveu::loveu:
  15. Piękne,szczególnie ta ostatnia to ŚWIATŁO:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Przepiękne!!!!:loveu::loveu::loveu: [url]http://img216.imageshack.us/img216/449/schowek08kd2.jpg[/url]
  17. Fajnie razem wyszliscie, śliczna fotka:loveu::loveu: [url]http://img388.imageshack.us/img388/4587/dscf2734bb4.jpg[/url]
  18. przestańcie!!!!!!!!!!!!!! niektórzy właśnie jedzą kolację:angryy::angryy::mad:
  19. Kolejna osoba border i border, jakby nie było innych super pasterskich ras na świecie. Sorki ,ze na Ciebie padło, lae ostatnio nie malże kazdy który ma mixa czy jakąś rasę, a myśli o agility chce bc, jakby tyklko one się nadawały i były jedyne na świecie.
  20. Shibki cudneeee,:loveu::loveu::loveu: takie puchate baski;)
  21. Miejsce to terany wokół stajni w Pecicach, okolice stacji WKD Reguły i malichy. A rogacizna miała bliski kontakt tylko z Blusiem Iwony, reszta nie miała dostępu, może w tym miesiacu Deli będzie mógł spróbować. A teraz troszku zjem i mykam na PM, pa!
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/b8c74cb2d602c5a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/25/aa7ba1a4b87d3e44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/289/2b553a53c27880da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/72335105d0bffe83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/e842dcb37e1bb3cb.jpg[/IMG][/URL]
  23. Pęcicka łowiecka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/cfae0d39041ef512.jpg[/IMG][/URL] Blunio se gania owiecki, a my czekamy:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/25/7a145f50e4804255.jpg[/IMG][/URL] Puścili nas.....hurrraaa! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/290/76ccd2fb09586f17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/6085d0cce5aec004.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/289/c685554634e3e6cc.jpg[/IMG][/URL]
  24. Proszę mi tu nie kijkować, dopiero co zjechałam do domu. Fotki Ula po jeden dwa wysyła do mnie(a są duze to trochę trwa) i będę je fotosikować dopiero, zaraz się zabiorę za to. Podziękujcie Uli ,że je wysyła bo to zajmuje czas,a Ula jest chora.
  25. zapluty Lirutek:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images42.fotosik.pl/25/ee21c78461e4a7db.jpg[/url] o frisbee napisze moze wieczorkiem
×
×
  • Create New...