-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Szaleństw ciąg dalszy;);) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/26/b6ccae8cfe2ea783.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/317dfcb50a6a0211.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/290/825c2ce87780954b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/291/8b0e64d2a4951bc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/290/8ee09e76a7f82ecd.jpg[/IMG][/URL] -
To jest świetne:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czemu hamulce nie działają??:-o:-o:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images43.fotosik.pl/26/bfbee0237b86e8a8.jpg[/url]
-
Zdjęcia bulla i Karmela super, a ja mam taką cichą nadzieję,że ktoś kiedyś cyknie któremuś mojemu piesowi fotkę w miękkim tunelu:roll::roll::placz::p
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Asiu hihihihihi, potwór z rzepem na pupie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, no Deliki bardzo lubią taplać sie w błotkach, szuwarach i brodzić w wodzie, a potem bieeeeegać po trawach i zaroślach, to jest to co tygryski lubią najbardziej, nawet Sikurka sie rozkręciła i szalała. A Vic na szczęście nie widział tego, a czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Zdjęć jeszcze trochę mam, ale je dawkuje, a tak na serio, to ostatnio przemęczona jestem i wcześnie się kładę spać. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/290/b551b8360f5b5c01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/26/6a40ee0d88efaa21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/29a7bfbb60b69576.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/ebb00287bbb68581.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/062055aa69239dfd.jpg[/IMG][/URL] -
Wendka dzięki, kolejne czaderskie fotki:multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/26/d21bfe8f8c6d84e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/26/dc9994dd83a7f002.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/1898abc88c998686.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/d8dc7e4bb417bc8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/c3fcdce2ffb076ea.jpg[/IMG][/URL] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Moja ulubienica zaszalała BRAWOOOOOOO:multi::multi::multi::multi::multi::multi: Gratulacje!:loveu::multi::loveu::multi: -
Sesja liściowa śłiczna, a jak się Vega uśmiecha na ostatnich portretach,ale i tak kocham ja najbardziej taką http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/168773/00000031.JPG :loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/59807a88266c1c5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/fa35fc67b0ad4e87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/291/58226f104d5457f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/26/befb4381947df75d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/32648eaf0eec0b7c.jpg[/IMG][/URL] -
Seria 3 ostatnich zdjęć bomba, zwłaszcza pierwsze:loveu::loveu::loveu: Ale to najlepsze, genialnie wyszło:crazyeye::loveu::loveu::loveu: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/DSC00788.jpg[/url] Obrózka piękna:-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/26/74c0dd936b454f3c.jpg[/IMG][/URL] Szczurek wodny:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/ab3954bc82776c78.jpg[/IMG][/URL] tu lepiej widać [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/289/d066dcef9cf50c9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/392/10a887cc8c47fc64.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/26/bcae3992ebee8d14.jpg[/IMG][/URL] -
Co do frizbowania. Czy jak naprowadzałaś dyskiem to od razu rzucałąś , czy najpierw ćwiczyłąś same kółka?? Ja uczyłam tak,że pokazywałam dyskiem kierunek za mnie (dysk w prawej ręce) pokazujesz psukierunek lekko chowając dysk za siebie od prawej strony. Jak tylko pies tam zajrzy pokazujesz dysk ze swojej lewej strony(cały czas dysk w prawej ręce, żadnego przekłądania do drugirj ręki i np. dajesz poszarpać,poprzeciągać się psu dyskiem. Dopiero jak pies robi kółko dodajesz komendę, Vic czasem się zacina kiedy obok jest Deli , bo się boi(i ma racje),ze jak obiegnie to go Deli capnie w tyłek lub za ogon:angryy::mad:. Z Delim nie mam problemu, on sam z siebie biega wokół, z resztą "pasie " namiętnie Vica:diabloti:
-
Chips hienowy przesłodki i śliczny, ta fota superowa(i Ty nie umiesz rzucać:-o:eviltong::diabloti:) kiedy my z Viciem do tego dojdziemy?:placz::placz: [url]http://img526.imageshack.us/img526/6752/43gt6.jpg[/url] A ta fotka pyrka biegnacego za dyskiem w kontrowym świetle miodzio:loveu::loveu::loveu:
-
Piękne,szczególnie ta ostatnia to ŚWIATŁO:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Przepiękne!!!!:loveu::loveu::loveu: [url]http://img216.imageshack.us/img216/449/schowek08kd2.jpg[/url]
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Mudik replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Fajnie razem wyszliscie, śliczna fotka:loveu::loveu: [url]http://img388.imageshack.us/img388/4587/dscf2734bb4.jpg[/url] -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
przestańcie!!!!!!!!!!!!!! niektórzy właśnie jedzą kolację:angryy::angryy::mad: -
Kolejna osoba border i border, jakby nie było innych super pasterskich ras na świecie. Sorki ,ze na Ciebie padło, lae ostatnio nie malże kazdy który ma mixa czy jakąś rasę, a myśli o agility chce bc, jakby tyklko one się nadawały i były jedyne na świecie.
-
Shibki cudneeee,:loveu::loveu::loveu: takie puchate baski;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Miejsce to terany wokół stajni w Pecicach, okolice stacji WKD Reguły i malichy. A rogacizna miała bliski kontakt tylko z Blusiem Iwony, reszta nie miała dostępu, może w tym miesiacu Deli będzie mógł spróbować. A teraz troszku zjem i mykam na PM, pa! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/b8c74cb2d602c5a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/25/aa7ba1a4b87d3e44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/289/2b553a53c27880da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/72335105d0bffe83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/e842dcb37e1bb3cb.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Pęcicka łowiecka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/cfae0d39041ef512.jpg[/IMG][/URL] Blunio se gania owiecki, a my czekamy:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/25/7a145f50e4804255.jpg[/IMG][/URL] Puścili nas.....hurrraaa! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/290/76ccd2fb09586f17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/392/6085d0cce5aec004.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/289/c685554634e3e6cc.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Proszę mi tu nie kijkować, dopiero co zjechałam do domu. Fotki Ula po jeden dwa wysyła do mnie(a są duze to trochę trwa) i będę je fotosikować dopiero, zaraz się zabiorę za to. Podziękujcie Uli ,że je wysyła bo to zajmuje czas,a Ula jest chora. -
zapluty Lirutek:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images42.fotosik.pl/25/ee21c78461e4a7db.jpg[/url] o frisbee napisze moze wieczorkiem