Pokręceni witają, piesy czekają właśnie żeby jedzonko wystygło, a jak zjedzą pańcia zmyka dalej do pracy do yorkowych braciszków. Zdjęcio łowieckowe i ze spacerku w Pęcicach moze będą w niedzielę, Ula dostała kartę z aparatu i może je pozgrywamy i powrzucamy, Jupiiiii!!!!:multi::multi::multi: