Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Felcia, nie wygłupiaj sie tylko prosze się rozpakować, a dla malutkiej sto kciukasów!!!!!!!!!:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  2. Co Vegunia oglądała:razz::cool3:, ale mata wielki balkon, akurat dla jednego psa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dogobranoc!
  3. Patyczkowy suchy trening frisbee, świetny:loveu::loveu:, a Twoje skoki WOW! :multi::multi:, chylę czoła:cool3::cool3:
  4. Ale ssie, prawda? Mało bo mało ,ale przybiera a nie traci, będzie dobrze!:loveu::loveu::lol:
  5. Te identyfikatory takie duże, nie przeszkadzają im?
  6. On jest czarny czy tak ciemno czekoladowy???
  7. Śliczneee:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1282.jpg[/url] Super ta piłka jakiej to firmy?(mam na mysli piłkę z ostatniego zakupu w telezoo)
  8. Ta mi się strasznie spodobała:loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_1454.jpg[/url]
  9. Russellka zgadza się:lol::lol: Cieszę sie,że się moje piesy podobają ,ale jak taki fotograf robił fotki to nic dziwnego:razz:;):loveu:
  10. Gratulacje! A moze te czarno białe to tri tylko podpalania wyjdą później?
  11. Czyżby obie chciały na raz ?:roll::roll:
  12. Zapowida się ciekawa noc, a mnie rypie głowa od zęba, więc chyba zaraz pójdę spać. Dobranoc!
  13. Gdzie ona ma tę nadwagę?:roll::roll: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_DSC_0264.jpg[/url]
  14. Dzięki Wendka za poje pokręcone piesy!!!:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  15. Fotki by Wendka:loveu::loveu::loveu::multi:, Dzięki Wanda! [img]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/x30.jpg[/img] [img]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/x37.jpg[/img]
  16. Może dziś coś dam, bo zrobiłąm kilka na spacerku przed pół godzinki,ale ciemne bo już słonko zaszło,a z tak słąbym światłem to ja nie umiem robić zdjęć:placz::roll:
  17. A po co dawałaś węgiel? Węgiel podaje się by zastopować rozwolnienie i przy podejrzeniu zatrucia.Czasem pies załatwia się z taką galaretką, to jest śluz z jelit. Wydaje mi się ,ze jelita produkują go kiedy są podrażnione i chcą osłonić swoją śluzówkę. Ale może zapytaj jeszcze swojego lekarza.
  18. Brawooo jak najbardziej masz prawo byc dumna, super wynik!!! WOW! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  19. Wściekła suka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img204.imageshack.us/img204/5914/dscf5319ci9.jpg[/url]
  20. Pokręceni witają, piesy czekają właśnie żeby jedzonko wystygło, a jak zjedzą pańcia zmyka dalej do pracy do yorkowych braciszków. Zdjęcio łowieckowe i ze spacerku w Pęcicach moze będą w niedzielę, Ula dostała kartę z aparatu i może je pozgrywamy i powrzucamy, Jupiiiii!!!!:multi::multi::multi:
  21. A miałby ktoś miejsce w autku dla jednej osoby + pies(może siedziec pod nogami. PILNEEEE!!!! To się zgłosiliśma :-)
  22. Ależ ten Jumcia ma ruch, jaki wykrok:crazyeye::loveu::multi: WOW!
  23. Wspaniała fota, cudneeee!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_0895.jpg[/url]
  24. Śliczne, zwłaszcza to:loveu::loveu: [url]http://img518.imageshack.us/img518/6649/8dnipiesek62kx9.jpg[/url]
  25. Co on wypił przed startem?:-o :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i410.photobucket.com/albums/pp181/Aneta_got/IMG_5788.jpg[/url]
×
×
  • Create New...