-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tam,tadaaaaaaam...:multi::multi::multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/6b6567be766fcf07.jpg[/IMG][/URL] I te dwie na dobranoc (więcej na razie niet, bo zdechła bakteria w aparaturze:eviltong::eviltong:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/398/f15eb6124a691438.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/f83e5161368042d2.jpg[/IMG][/URL] -
Ale dopiero 3 maluszki zostały przedstawione, a jest 6. "Mój" jest Modest as Hell roboczo nazwany przeze mnie Modestem:lol::lol::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jeszcze golden w całej krasie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/397/0bebf36cbe22a391.jpg[/IMG][/URL] I juz zaczynamy spacerkowe z Fortów Bema Choco [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/29/ab2abd6e909b3489.jpg[/IMG][/URL] Astka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/398/93c8744f211e6451.jpg[/IMG][/URL] i próby uzyskania foty podświetlonej od tyłu , czyli w tak zwanym świetle kontrowym [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/29/5265f35bb4c550ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/03d8822c056a5a96.jpg[/IMG][/URL] -
Waxy dzięki!:lol: Jamniczka miniaturowa długowłosa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/29/ac4ae3651cbd3b14.jpg[/IMG][/URL] i to co z niej wyskubałam, na łopatkach niała tyle,że wyglądała jakby miała skrzydełka, nie mówiąc o tym co było na łapach i za uszami [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/29/f7264dc15183ecdf.jpg[/IMG][/URL]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To kolejne, najpierw klienci jamniol główka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/293/86a904c215fdeceb.jpg[/IMG][/URL] i cały [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/29/ac4ae3651cbd3b14.jpg[/IMG][/URL] goldenos;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/f85bc61cfe7173fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/29/e8728c89bbb67192.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/398/cf396461ee0acf13.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/29/f62fe26d10fcb1b3.jpg[/IMG][/URL] i pierze jamnicze, czyli to co z niej wyskubałam:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/29/f7264dc15183ecdf.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Oki, rano to ja mam treningi, więc też wolę popołudnie:-) -
Na tę chwilę mój ulubieniec, przecudnie umaszczona głowa i krótka kufeczka, mniodzio!:loveu::loveu::loveu: [url]http://img515.imageshack.us/img515/4499/resizeofimg8720fq2.jpg[/url] Mogę zostać ciotką Modesta?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jestem, tylko raz musiałam Delika zawarować na torze, za szczypnięcie mnie w rękę. Vic latał jak szzalony nie mogłąm z nim złapać kontaktu(tak ma zawsze po dłuższej przerwie),ale pięknie slalom zrobił i nie boi się aż tak hustawki, przelatuje przez nią,teraz nie mam problemu ,ze się boi wejsc za to mam jak go zatrzymać. Wszystkie strefówki ma zbiegane i nie bardzo kuma zatrzymanie na strefie jak to robi Deli. Sikra też dziś ślicznie biegała i nawet prawie bez leku zrobiłą huśtawkę. Vic sie cudnie daleko wysyłal do tunelu, deli zapylał czasami tak,ze długo wcześniej np musiałam wołać ,ze ma zatrzymać sie na strefie, bo ja jak byłam na początku kładki to on juz z niej zbiegał. Nawet w powyginanym tunelu był tak szybki,że ledwo zdążyłam zmienic strone przed nim(prawie wpadł mi pod nogi), w jednym przebiegu na początku zrzucił tyczkę,a że to była hopka którą potem musiał sjkać jeszcze raz na końcu, to jeden z cavanowczów ja poszedł podniesc , jednak nie zdążył odejść. Wyobraź sobie facet schyla się nad hopką a tu na niego Delik leci, zaryzykowałam wołam hop ! Co zrobił Deli??? Ominął? Nie skoczył pomiędzy rękoma tego pana:crazyeye:, nie wiem jak to zrobił?Deli dziś super biegał. jak autorka zdjęc się z nimi upora i znajdzie czas na wrzucenie filmików, to na pewno je tu wkleje. A teraz lece oglądać dalej cudne bobaski. BTW To jakbym z Anią 23 wpadła to bedzie co miziać HURRRA! -
Stylowy fotel i dumna Lirut= świetne połączenie:lol::lol::lol: A to jest bombowe, genialnie uchwycony moment, brak słów! [url]http://images34.fotosik.pl/396/9b7b4961345dce29.jpg[/url]
-
Ale te sznurki nie są wszyte, ta tuba jest jakby na nie nawleczona. wystające końce sznurków sa związane w supły.
-
Nitro jest super!!!!! i jak błyskawicznie puszcza rekaw:crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu: A Eri tunelowa mniodzio:loveu::loveu::loveu:
-
Sama tuba jest super, taka kongowa ale jednocześnie w miarę miękka, Delik bardzo ja lubi, jak na razie wypruł z niej jeden sznurek,wiec teraz są dwa:evil_lol::evil_lol: ten wyjęty doczepiłam do gumoej kiełbaski z której to sznurek został zjedzony wcześniej, wiec nic się nie zmarnowało:evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Świeże dzisiejsze by MagdaP. i jej TŻ Marcin, raz jeszcze wielkie dzięki!!!!! [img]http://img385.imageshack.us/img385/8708/obraz3373iz4.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/8961/obraz3377sq0.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img48.imageshack.us/img48/4129/obraz3378rh1.jpg[/img] -
Jakie cudne stópki i łaciaty nosek, aaach:loveu::loveu::loveu:, jeszcze ,jeszcze!:multi::multi:
-
U BBety tego zielonego krokodylka wypatrzyłaś?:cool3: Orki są super, jak wszystkie petstage. Mój deli ma taka [url=http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4295&action=prod]PETSTAGES - gryzak masuj
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jak miło sie ogląda takie widoki, moi panowie niestety nie są tacy chętni do tulenia, tzn Vic jest niedotykalski:roll::cool1:,ale np dziś tak ich przegonili na treningu,że wtuleni w siebie kimali w autobusie wracając:loveu::multi: No i są o mnie zazdrośni a dodatkowo przy mnie Vic czuje się bardzo pewny siebie:diabloti::roll::roll::shake: -
Już chyba wrócili?:roll::roll: My dziś się trenowaliśmy od 9 tej do prawie 13 i tak od godzinki w domku jestem. Też czekam:multi::lol::cool3:
-
Niesamowite nie wiedziałam:-o:p:roll: Ta sunia piękna jest:loveu:
-
To jak u ponów, rodzą się ciemne i jasnieją? Np czarno białe pony są potem szaro białe . Pozdrawiam i gratuluje cudownych maluszków:multi::multi::loveu::loveu::loveu: P.S A miałam pytając o ten kolor napisać czy ta sunia... jakoś tak intuicyjnie pomyślałam,ze to dziewczynka i zgadłam:lol::lol::razz:
-
Tak czarną 11 letnią mudi o tę [url]http://i209.photobucket.com/albums/bb128/MudiVictor/sikra95.jpg[/url] Ale to jest OFF więc tylko odpowiadam i spadam stąd, Pa! Pozdrawiam
-
[quote name='panienkabubu']Przypominam o regulaminie Dogomanii, który został naruszony. Zaraz zabieram się za porządek tutaj, cóż, a najpierw chciałam gratulować... :mad:[/quote] Przepraszam,że mnie poniosło nie w tym wątku co powinno,ale nie wytrzymałam. A do rodziców, BRAWO! TiTi są cudne:loveu::loveu::loveu:, uwielbiam je,a ta kruszynka to co to za kolor, bo jak kiedyś myślałam o tej rasie to się wywiedziałam,że czekoladki nie wzorcowe a szkoda bo przecudne są! I w reszcie wiecej dziewczynek, hurrra!
-
Już miałam sie rejestrować na collakach,ale nie muszę. Jest Pani śmieszna i nie poważna!! Dokładnie poczytałam watki na forum collie. jak może się pani nazywać hodowcą, nie socjalizuje szczeniat, nie bada psów, za to ma ich aż 10 i co i rusz mioty. To,że nie udowodniono Pani rozmnażania bez zgody komisji hodowlanej suki weteranki, sprzedawania czesci miotu z a części bez papierów, trzymania psów w kojcach za domem, karmienia resztkami ze stołu to nie znaczy,że Pani tego nie robiła. Informuję,że powiadomię osoby coolakowe z warszawskiego oddziału i nie tylko,może teraz jak pójdzie pismo to ZK coś wreszcie zrobi w tej sprawie. To ,ze 2 lata było cicho ,nie znaczy, że wszyscy zapomnieli i pogodzili się z Pani działalnością. Oszukała Pani nie jedną osobę i nadal to robi. Mam nadzieję,że ZK wreszcie nałoży jakąś karę.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Świetnie , to teraz czekamy na filmik:-D -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
A cavalier to nie spaniel??