Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='betty_labrador'][B]Mudik[/B] bo Firlik sie nie zna:eviltong::eviltong::shake: :> mam katalog :diabloti: to napisz do Mateusza smsa-tele:eviltong: no nie? nie znaja sie ...Tosca jest za drobnokoścista i to byl jej jedyny błąd eksterierowy dzisiejszej wystawy :roll::evil_lol:[/quote] A właśnie miałam pytać co za sędzia:evil_lol::evil_lol::evil_lol: już widzę, Tosik drobnokościsty buhahaha, goopi jest :eviltong::eviltong:
  2. WOW jednak 6 tka, duży miot, gratulacje!!! i czekamy na fotki, a maluszki niech korzystają z uroków szczenięctwa, a mamusia odpoczywa:multi::multi:
  3. Na dobranoc fotka by Justyna Damec-FikuMiku, dzieki Justyna!:loveu::loveu::loveu: [URL="http://images34.fotosik.pl/393/bb2f35a83adb6697.jpg"][img]http://images34.fotosik.pl/393/bb2f35a83adb6697.jpg[/img][/URL]
  4. Ale klata :cool3::cool3::lol: [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/gram/P1120790.jpg[/url] Jaki słodziak, to spojrzenie:loveu::loveu::loveu: [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/gram/P1120799.jpg[/url] Co to za smaki w tym pudełku? serek?;) [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/gram/P1120796.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/gram/P1120777.jpg[/url]
  5. Vicowy film jutro bo nie chciałam mu dawać jeszcze dziś suchego. grało mu w brzuchu i miałam mu nie dawac w ogóle jak powiedziała nasza vetka, ale nie wytrzymałam i dostał troszkę zalewanego Kobersa dla wrażliwych psów. Za to wgrał sie drugi filmik z Delikiem [url=http://pl.youtube.com/watch?v=0GhmPOONbo0]YouTube - Deli wślizg part 2[/url]
  6. Pyrek boski:loveu::loveu::loveu: Ponawiam pytanie mogę mojego Vica wstawić na mój foto blog na dogo i na forum węgierskie mudikowe???
  7. U nas nowy filmik:cool3::cool3::cool3:
  8. Wgrał sie filmik z Sikurką:loveu::loveu::multi: Zaraz wstawię. [url=http://pl.youtube.com/watch?v=eRrsAIRH9Nc]YouTube - Sikrowe obroty ;-)[/url]
  9. Słupek super!!!:multi::loveu: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PB080050.jpg[/url]
  10. Gratulacje za posłuch, moje by nie wróciły raczej:oops:, tzn jakby były wszystkie luzem, bo np sam deli czy Vic tak, ale sucz to różnie bywa. I Czekamy na fotki:multi::multi::multi::multi:
  11. Na posłanku faktycznie wyglada jak kameleon;-):evil_lol::evil_lol:, ale szelki cudneeeee:loveu::loveu::loveu: I w ogóle wreszcie widzę Czokusię , tak dawno jej nie widziałam!:multi: Mnie też czasem wywala, w trakcie pisania postu i trzeba pisac jeszcze raz(przed chwilą tak miałam:angryy::angryy:)
  12. Brawooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  13. :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-oWHY!!!!!
  14. Brawo dla Sajduni!!!:multi::multi::multi: Te są super ! [B][COLOR=Red]MOST WANTED SUNRISE - [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]dla Rodzyneczki[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red] MY LITTLE RAINBOW[/COLOR][/B] dla pręguski Bardzo mi się podobają!
  15. Spokojnie, mleko pojawia sie tuż przed porodem,a laktacje pobudzają i zwiększają ssące szczeniaki. To ,że pierwsze dwie pary sutków się róznią od reszty to dobrze, one zazwyczaj sa najbardziej mleczne;-) Nawet jęśli liczysz te 60 dni od ostatniego krycia to jeszcze dzień dwa są chyba plemniki żywotne:roll::roll:także spokojnie, poczekaj do poniedziałku(62 dzień ,tak?) i niech lekarz zrobi usg, lub osłucha sunie, nawet lepiej, bo pewnie troche ją podstrzyże na brzuchu, będzie wygodniej przy porodzie i suni i szczeniakom, nie będą sie przedzierać przez futro do mleka, będzie dobrze, trzymamy kciuki!!!!
  16. Toteż ja nigdy bym tego nie zrobiła ostrzem 10, tylko 5 lub nawet 3 jeśłi to olbrzym , bouvier czy czernysz, super sie w ten sposób ścina z grubości włos na łapach yorka, jeśli jest typem puchatka lub np u shitsaka;-)
  17. To czemu niczego nie napisała przez cały wrzesień, mogła chociaż się odezwać:roll::cool1:
  18. Filmik jest ale kiepski, może dziś zrobie kolejne tym razem zx Sikrą i Victorem i nowy z Delikiem bo już umiemy więcej. Ale to wieczorem, Asiu czasu to u Delika nie trzeba dużo biegiem łapie to była może 2-3 sesja z tą sztuczką.
  19. Jakoś czerwiec/lipiec kupiłam psom smaki w wersji Kup Teraz za 22 złote, wpłaciłam ok.27 lipca 25 złotych do dziś nie dostałam niczego, kilka razy pisałami były odpowiedzi, przepraszano mnie za zwłokębo:strajk poczty, potem zabrakło smakołyków, potem trzeba było mojego zamówienioa szukać z modem w archiwum, wreszcie po 2 miesiacach dostałam PW,ze zostanie to niezwłocznie wysłane i dostanę za zwłoke gratis. mamy listopad a przesyłki nie ma nadal. W zwiazku z tym zgłaszam [COLOR=Red]Asta17[COLOR=Black] na czarna listę. Sama mam do zapłąty dwie rzeczy postaram się wpłacic w weekend, kurde tak ostatnio jakoś wychodzi,ze nie zdąrzam załapac się z wpłatą na swoje konto. Pieniadze mam,ale nie mam kiedy pojechać do mojego wpłatomatu Mbanku:oops::oops:[/COLOR][/COLOR]
  20. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f972/termin-porodu-19690/index246.html#post11198856[/url] ;);)
  21. Dziękuję bardzo:multi::multi::multi:
  22. Ta mi się bardzo podoba:loveu::loveu::loveu: [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/da4b4b5b.jpghttp://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/da4b4b5b.jpg[/url]
  23. Może mi ktoś sprawdzić ile jest psów (jak da radę to jakie?) w klasie młodzieży psy goldeny i czy są jakeiś szczeniaki.
  24. Super relacja!:multi::multi: A ten wykład o psach ciekawa rzecz;);)
  25. :oops::oops::oops::oops:Dziękuję
×
×
  • Create New...