Oj nie dobrze zdrówka życzę:calus::glaszcze::glaszcze:, a ja tez bym ch etnie tak poleżała w weekend,ale pracuję w sobote a w niedzielę jedziemy z Delikiem do Kilec sie wysyawiać, Pa!:multi:
Teraz to wiem, może nie wszyscy wiedzą,ale warto zapamiętać,że jeśli na torze jest kombinacja i pies poleci dołem drugą hopke to powtarzamy OBIE, powtórzenie tylko tej na której jest odmowa to DIS
Z tego co pamiętam to właściciele wspominali,że to przez brak bieli na jednej z łap. Berny mają ściśle we wzorcu określone rozmieszczenie bieli i podpalań.
O tak powinien wygladać bern
[url=http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.psy.pl/images/artykuly/bernenczykd.jpg&imgrefurl=http://www.psy.pl/%3FO%3D4944&h=666&w=798&sz=158&tbnid=aZCKIYb23SMJ::&tbnh=119&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dberne%25C5%2584czyk&hl=pl&usg=__R1JCkOYscmG5eOwquQUVjRU-AL4=&sa=X&oi=image_result&resnum=3&ct=image&cd=1]Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.psy.pl/images/artykuly/bernenczykd.jpg[/url]
Nie , nie jestem, ale dla hodowli lepiej ,zeby się trochu suczek rodziło. A nie jak u mudików na jedyne do tej pory 3 mioty sami faceci 8 sztuk(5+1+2):shake::roll:
Fajnie się z nim, biega,ale po filmiku widzę,ze jeszcze nie skupia się na hopkach(strefówki to co innego) tylko czasem dobiega do mnie, ale cudnie reaguje(zaczyna znaczy się) na komendy kierunkowe!:multi::multi::multi:
Dzięki:multi::multi:, tak to jest Chelsea, a ja kilka godzin już szukam i nie mogłam znaleśc tego posta, kurde chciałam dzis cyknąc fotke welsha, a zapomniałam,ze bateria nie naładowana:diabloti: