Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Bo fotosik znów wariuje, trzeba poczekać albo kilka razy odświeżyć, to zejdą, u mnie też to trochu trwało. Dziękujemy za zyczenia zdrowia!:lol:
  2. Ojojoj to zdrówka Olu, ja nie dośc,że mam chore i niewybiegane:placz: psy to i szczuplejszy o prawie setke portfel:diabloti:
  3. Dzięki:lol::lol:, foxia tak miała, tzn lekko przeskubałam udo, i podrównałam delikatnie degażówką linię kolana. no i króciutko wyskubałam udo z tyłu, niestety ona tak słabiutka włosowo na nogach i do tego dużo waty bo byłą ostatnio cięta. Już pisałam o tym na watku strzyżeniowym. Życzenia przekażę;)
  4. właśnie takie sportowe obcięcie lubię najbardziej:loveu::loveu::loveu: , tylko w wersji wcześniej pokazanej, czyli dłuższy włos na uszach , nawet nie koniecznie klasycznie , a np na bedlingtona.
  5. Miała bo to sunia, nie była bujnie owłosiona, podcinałam tylko głowę,podgardle i podogonie, reszta była tylko skubana, lekko degażówką podcięłam linię kolana , nie było za bardzo z czego formować zgrabnych nóżek:placz:, zobaczymy jak narośnie na wiosne, wcześniej była cięta więc i na łapkach było mało włosa, dlatego lekko przeskubałam całe nogi, żeby wzmocnić włos, zobaczymy na wiosnę mam nadzieję.A główkę ma bardzo zgrabną, to fakt i cały czas jej sie merdał ogonek jak była poza stołem , tak śmiesznie kręciła pupką:loveu::loveu:
  6. To ja dam dam dwa szorstkie. foxica, już jakiś czas nie była trymowana, tylko cięta, więc sporo waty zeskubałam i nie wyglada jeszcze jak powinna, ale zaczął wychodzić ładny kolor, zamiast tego rozmytego. główka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/300/58424b796284c005med.jpg[/IMG][/URL] cała [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/411/d5a0999a0c59a65bmed.jpg[/IMG][/URL] Jamniol emeryt, też tylko w młodości trymowany, bo stary to nie musi, przekonałam do trymowania sylwetka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/36/3fc27275ccbb9cabmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/36/2179980bce1619e7med.jpg[/IMG][/URL] i główka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/411/fea486ac511fcbb7med.jpg[/IMG][/URL] brwi mu sie wywijają do góry :evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/300/6a34983c11e6fa19med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dziekujemy przekażę, teraz odpoczywaja i śpią.
  8. foxica, już jakiś czas nie była trymowana, tylko cięta, więc sporo waty zeskubałam i nie wyglada jeszcze jak powinna, ale zaczął wychodzić ładny kolor, zamiast tego rozmytego. główka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/300/58424b796284c005med.jpg[/IMG][/URL] cała [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/411/d5a0999a0c59a65bmed.jpg[/IMG][/URL] Jamniol emeryt, też tylko w młodości trymowany, bo stary to nie musi, przekonałam do trymowania sylwetka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/36/2179980bce1619e7med.jpg[/IMG][/URL] i główka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/411/fea486ac511fcbb7med.jpg[/IMG][/URL] brwi mu sie wywijają do góry :evil_lol::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/300/6a34983c11e6fa19med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Właśnie wróciliśmy od veta. Delik jest czysty, za to Sikra i Vic mają początki anginy:angryy::angryy:, oba dostały antybiotyk, następny za 48 godzin, dodatkowo wapno i wit C dla wszystkich 3, więc jeszcze musze iść do apteki. Doktór powiedział,że wyjśćciowo to był jakiś wirus pewnie,a potem przyplątała się angina. Mam nadzieję że ten lek zadziała, gdyby nie(tfu, tfu) to będzie trzeba zmienić. Więc się leczymy:shake::angryy: A Sikra i Delik nie mają temperatury za to Vic a owszem(kurde po raz pierwszy od urodzenia jest chory w sensie przeziębienia, grypy czy anginy:-o:shake:)
  10. Pierwszy już widziałam kilka dni temu,a drugi siu[er, świetnie,że maluchy mają od małego kontakt z dziećmi. , czy juz pisałam,że ich tata jest fenomenalny, przepiękny i jak pasie , aaach:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Już widziałam na naszym forum, SUPER!!!!!
  12. Się zaraz pokażą, fotosik trochu świruje i ja tez musiałam kilka razy odświeżać ,zeby je pokazał. Dobranoc!
  13. Wklejałam linki mimo,że fotosik sie buntował i ich nie pokazywał i zapomniałam,że te są do odwrócenia właśnie się prostuja:eviltong::eviltong:
  14. Vic domowy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/36/1c47b84f60e379b8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/36/e3ee6af932b8eff5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/36/ab20984b9f0dcb43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/416/02b32731c66b72b6.jpg[/IMG][/URL] i spacerkowy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/36/d9bb16d8b5b7fe1fmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. Sikra już kicha od jakiś dwu dni, ale myślałam,że to na dym papierosowy współlokatorki. Tylko dziś zaczal też Vic , Delikowi się to może zdarzyło, ale Sikra ma czerwone gardło, dostały wit C i jutro obejrzy je vet. Mierzyłam tez temperaturę i Deli właściwie ok Sikra o dziwo też(oba ok 39,1-39,2) za to Vic ponad 39,3 :angryy: A wyzdrowienia to ja już im życzyłam, też dzięki za spacerek, Delik jeszcze w lasku Lindego przeleciał sie środkiem małego kanałku, rozbryzgując wode na boki cały szczęśliwy:evil_lol::eviltong:
  16. Młoda sunia, tu po raz pierwszy miała też trymowaną główkę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/36/e8339710ef28984fmed.jpg[/IMG][/URL] Delik na spacerku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/410/2a2ea0c96a1d25e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/36/747b37102d5e377dmed.jpg[/IMG][/URL] Piesek shi tzu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/36/5f5ca479d7f2f1a9.jpg[/IMG][/URL] ma super krótkie łapki(normalnie zostawiam więcej,ale teraz taka pogoda:eviltong:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/36/5f525ee575e79f80med.jpg[/IMG][/URL]
  17. No tak jak na bedlingtona to goły ogonek, ale i tak mi sie podoba.
  18. To teraz Asiu już oficjalne gratulacje, jeszcze raz WIELKIE BRAWOOOOO!!! :loveu::multi::multi::multi::multi::multi:
  19. Super, pieęknie, a ogonek chyba właśnie tak jest Agnieszko, tylko zasłonięty ręka która go trzyma, albo mi sie wydaje, poczekajmy na odpowiedź autorki. Gratulacje!
  20. Fotki są sztuk 3 :eviltong::eviltong:, zaraz je wrzucę, a trening fajny powiadasz a co było takie super:p:eviltong:? Wkleję zdjęcia i mykamy spać piesy mi się podziębiły, :angryy::angryy: kichają , Deli trochę Vic średnio , a Sikra jak z armaty:angryy::angryy:, to jutro wizyta u veta, wrr.. nie planowałam wizyty tam w grudniu. Rico jest fenomenalny, nie obrażaj go bo :mad::mad::mad:, ja Ci dam nie normalny:eviltong::cool1::evil_lol::evil_lol:
  21. To czekamy na fotke, a i mam pytanie czy w Elblągu jest jeden psi fryzjer??? Bo mam znajomą ze Sztutowa i ona właśnie w Elblągu strzyże swojego yorka.
  22. [U][url]http://www.dogomania.pl/forum/11342283-post5374.html[/url][/U]
  23. Kerrak!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. A my zaspaliśmy na trening, ale za to niedługo jedziemy na mudikowy spacerek do lasu!!! :multi::multi::multi:
  25. Dzięki Betty, jak tu u Ciebie cieplutko, letnio:loveu::loveu:, a na dworzu taka błeee pogoda:diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...