Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Dobra robota!:multi::multi::loveu:
  2. Niedawno Gucio, a wczoraj się dowiedziałam,że jeden z moich byłych psów(mieszkał u starszego pana na działce pod Ostrołęką) Misio zginął pod kołami samochodu ! :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Misiu-Micholku [`] [`] [`]
  3. Nie mogło być inaczej BRAWOOOO!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  4. Też będę szczera small mnie uprzedziła, prawa strona głowy wygląda jak sztucznie wycięta z tła, psy są super, koty no cóz poćwiczysz i tyż będą świetne, głowa do góry, Cześć!:lol::lol:
  5. [quote name='Aszita']To fryzura na whipeta?[/quote] Nie to fryzura na zyczenie właściciela.
  6. Ślicznie:loveu::loveu::loveu:
  7. No wiesz FOCH, ja Ci dam brzydala:mad:;):evil_lol: A co do czernyszki , faktycznie było by tak lepiej tylko chciałam jej troszkę na płuckach zostawić na zimę, normalnie w ciągu roku tak właśnie krótko jest ścinana:loveu:
  8. Ależ możesz Ulu, :lol:, ok powinno, ale dla właściciela ważniejsza jest wygoda psa i jego utrzymania. sunia ma dłuższy włos tylko na mostku i łapach i to nie wiele dłuższy niż na tułowiu, zdjęcia jakoś mi kiepsko wyszły bo nie pokazuja dokładnie tego co powinny Ok to dla odmiany pekińczyk (tu z kolei mi, się idea cięcia nie podoba, urocze ma te loczki za uszami, które pani tak wadzą i prosi o króciutko ostrzyżone gładkie ucho:roll:) ktos kiedyś pytał o fotke pekińczyka to daję Przejścia na głowie między policzkami, a szyją i między czołem, a nasadą ucha robione degażówką [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/414/c9c36daff6198c76med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/35/36f37aec92f2f3bamed.jpg[/IMG][/URL] Swoją drogą sunia jest przeurocza:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/35/0ee14c2e1cac36a8med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Ula_czarnuszka']A mnie się czernyszka nie podoba:oops: Nie mogłaś jej zrobić standardowej czernyszowej fryzury, choćby w wersji krótszej? Albo całkiem na sznaucera? Tak jak jest to, moim zdaniem, przód psa nie przystaje do tyłu, a ogon to z jeszcze inne bajki:cool3: Taka "pogłębiona" klata nie pasuje do dość krótko obcietych przednich kończyn... Wiem, że dobre obcięcie czernysza nie jest proste, ale skoro Nikita nie jest wstawiana, to możesz poćwiczyć :p Dużo pięknych czarnyszowych fryzur jest w [URL="http://www.czarnyterier.com/rozne1.shtml"][COLOR=Red]Internetowym Serwisie Carnego Teriera[/COLOR][/URL], polecam:loveu:[/quote] Wybacz,ale pies nie jest oszpecony. kiedyś była strzyżona na czernysza,ale panu się taka nie podoba, zawsze cięta jest jak najkrócej się da i ma zostawiane łapki ogon oraz króciutką grzywkę. W tym wypadku zdanie właściciela jest najważniejsze, zwłaszcza ,ze pies nie jest oszpecony.
  10. Taką strone znalazłam na innym wątku [url=http://www.joemonster.org/art/10294/Jak_upodlic_pudla]Jak upodlić pudla - Joe Monster[/url]
  11. Co do dolnej linii ok zobaczę za te 2-3 miesiace,ale na udzie jest ok, pan nie chciał dłużej, to i tak jest wersja z dłuższym futrem na zimę;)
  12. Bassety słodkości, bedzie już dobrze teraz powinno być z górki:loveu::loveu: Iza a jaka to docelowo maść tych nie łaciatych pupisów?
  13. Niby można było, ale to by mi sie wydaje jeszcze ją wydłużyło, ona jest cięta a la sznaucer np pupa bardzo krótko jak u czernysza, ale już policzki nie sa golone na sznaucera, głowa nie jest ani sznaucerowa ani czernyszowa taka Nikitowa:lol::lol:(sunia ma na imię Nikita). A ogon jest prawie nie ruszany, tak dobraliśmy fryzurę i panu się taka podoba:loveu:
  14. [quote name='M&T'] [B]Mudik:[/B] nazywa ITSKE von der Gravenschans a o więcej popytam się, jak tylko spotkam p. Beatę ;) [B]P.S.[/B] Czy ktoś z was ma może do odsprzedania klatkę dla średniego psa? Lub zna osoby, które chcą sprzedać? Pilne! ;)[/quote] A to już wiem która to, a klatki poszukaj na allegro. czasem można niezłe okazje złapać.
  15. Buu to mam z Sikrą tylko 2 miejsce, Sikurka w zeszłym miesiącu skończyła 11. A co do klikera, nie wszystko można bez niego ,naucz psa np wchodzenia na ścianę albo stref, czy jakiegos ćwiczenia na świadomośc łap lub zadu bez klikera. Powodzenia życzę!
  16. [B][COLOR=Red]Jeszcze raz wątek Psiaków Kieleckich Pomóżmy proszę!!!!![/COLOR][/B] [COLOR=Black]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/[/COLOR]
  17. Super!:loveu::loveu::loveu: Zrób fotki nagródek, jakieś śliczności widzę, spodobało się Cerberkowi:lol::lol:
  18. Ło matko, farbowalas ją? A tak serio to jak to się stało,ze z szarej jest czarna? Pieknie!:loveu: [COLOR=Red]Post przeskoczył[/COLOR] :angryy::angryy:
  19. Jedna z ostatnich klientek, sunia czernysza fryzurka freestylowa. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/03f95a5b2d7a2c5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/34/1fb9e957160fad1bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/13f80e5b2ac1c145med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/34/f4abe355866505a9med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Mam nadzieję,że nie zgubicie, a co do wzoru to mój Delik ma taki, z tego co pamiętam dwa takie chciałam,ale mieli tylko jeden i Vic ma inny To dobrze,że uszka już prawie ok:multi:
  21. KOCHANI POMÓŻMY< DZIEWCZYNA JEST PO WYPADKU I SAMA NIE MOŻE POMAGAC PSIAKOM< WIĘCEJ TUTAJ [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielc*****-w-wielkiej-potrzebie-do-adopcji-pomozcie-aktualizacja-str-1-a-112282-post10274339/#post10274339[/url]
  22. O Boże,ze tez takie wypadki musza się zdarzać TAKIM ludziom:placz::placz::placz::placz:, gdybym była z Kielc chętnie bym na miejscu pomogła. A tak tylko moge na mój blog dać info, podaj mi linka proszę. Ale ze mnie gapa:oops::oops:, przecież dałaś link. zaraz wkleję u siebie
  23. Niestety link nie działa!
  24. Małmazja nie ma fotek wklejonych (na razie) wystawowych, wystaawowe ma mój Modest:loveu::loveu::loveu:
  25. Ależ słodkości:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak cudna foczkaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_3080.jpg[/url]
×
×
  • Create New...