Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Odrobiłam zaległości, bo nie wiedziałam, że tak się potoczyła sytuacja. Trzymam kciuki za zdrowie małej. I życzę Limonko dużo siły, bo najpierw umarlak, a teraz diabełek
  2. Franiowe konto zasiliły wpłaty : 06.07.22 - 20,00 - Aldrumka - lipiec 08.07.22 - 40,00 - b-b - lipiec, sierpień Dziękuję
  3. Ja prawie zabiłam dziecko, ale to inna historia
  4. Nie nie , nie i nie. Przejeżdżam tysiące kilometrów miesięcznie i nie zabiłam nikogo i wiem, że jest to przede wszystkim kwestia wyobraźni. I nawet jeśli coś takiego się przytrafi, to trzeba zdarzenie wziąć na klatę, ale to zwykle kłopot, bo zawieźdź do weta, wziąć odpowiedzialność zapłacić. Ja zgarnęłam kilka psów potrąconych i nie wyobrażam sobie, żebym odwróciła wzrok, bo co z tym zrobić.
  5. No wzruszyłam się twoim dobrym sercem.
  6. No dobra, przy 50km/h to jakby wyskoczył to wyhamować można. Pewnie jechała szybciej. Ale jak trzepnęła, to wysiąść i nie drzeć mordę, tylko poszukać psa, bo połamany to kilometrów pewnie nie zrobił. Jeśli uciekł, a byli podobno świadkowie, to zostawić telefon, bo daleko nie uciekł i może ktoś z normalnym sercem oddzwoni. Co miała zrobić ??? To k** wa miała zrobić.
  7. A jakbyś psa zabiła ? To też tak lajtowo ?
  8. Rozi, kilka zwierząt mi wyskoczyło, nigdzie nie wyleciałam, nie zabiłam, a już dachowanie ? No proszę cię. Ile przejeżdżasz rocznie. Trzeba tylko mieć trochę wyobraźni i jakiegoś instynktu.
  9. Trochę jeżdżę jak wiecie i się nie zgodzę.
  10. Ja zakładam, że to było w terenie zabudowanym, więc 50km/h max., przy tej prędkości zahamowanie niczym nie grozi.
  11. Dziękuję za wpłaty dla Wiktusia : ) 04.07.22 - 300,00 - Skarpeta im. Talcott 04.07.22 - 10,00 - Niesiowata - lipiec 04.07.22 - 20,00 - elficzkowa - lipiec
  12. Wpłynęła kasiora dla Frania od : 04.07.22 - 10,00 - mari23 - lipiec 04.07.22 - 50,00 - limonka80 - lipiec 04.07.22 - 10,00 - Niesiowata - lipiec Dziękuję : )
  13. Ja wiedziałam, że tak będzie, aha,aha
  14. Ja jak wiozę zamojszczaki to też nic nie jem. W tym zapachu się nie da
  15. Elu, to jest część cytatu z wiadomości, która przyszła do mnie i kilku innych osób na pw. Ne umiem jej inaczej zacytować.
  16. No i takie odpuszczanie szkodzi. Maltretowaniu, porzucaniu, potrącaniu. Pies jest jak dziecko, uzależnione od dorosłego. Jej się stała krzywda i nie można myśleć, że to nic nie da albo nie ma czasu, bo właśnie niezgłaszając tego przy całych naszych dobrych chęciach uprzedmiatawiamy to zwierzę.
×
×
  • Create New...