Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Też tak uważam. Zwłaszcza w obecnych okolicznościach. Sprzedałam ostatnio porcelanowego, ćmielowskiego, sygnowanego osiołka po ciotce TZ-ta za 1600 zł. I pomyślałam sobie, co ty człowieku zrobisz z tą figurką jak będziesz miał 15min., żeby zabrać to co najważniejsze i uciec.
  2. A tam, wdzięczność , przecież Ona tam rządzi.
  3. Zamiast dawania dobrych rad, wymądrzania się i pokazywania palcem "co", to rusz się i zrób.
  4. Zaglądam. Mnie nie dziabnęła, choć bardzo się starała, bo generalnie trzeba być szybszym, a refleks u mnie ok. Myślę, że rozsądek jest tu najważniejszy.
  5. Przecież Renatki nikt nie zmuszał do pomagania. Zaufanie do Jej rozliczeń chyba każdy ma (ja tak). A fundacja ? Jak jest i płaci to dobrze, a jak nie to trudno. Nie rozumiem tych dywagacji.
×
×
  • Create New...