-
Posts
19188 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Bo nie widział, że taka ładna. Może pomyślał, że stara raszpla : ) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Aska7 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Na ostatnim zdjęciu taki Fenisiowy : ( -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Biedna Lepsza Połowa ... -
Franek i Suvi mają dużo kasy. Niech dostaną golasy.
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Aska7 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
To jak u mnie po odchudzaniu : ) Na torebkę wystarczy ; ) -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Aska7 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
"Skórzasta" : )))) -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Aska7 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Flapi, rude, baleronowate cudo : ) Jakaż jest jej historia ? -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Aska7 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pikusia z Baleronem : ) Cudne są : )))) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pięknie, bardzo twarzowe : ) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pokaż -
Miód na serce : )
-
Powiem za doktor Sumińską. Idealny byłby świat gdyby nie było udomowionych zwierząt, ale jeśli to zrobiliśmy to trzeba wziąć za to odpowiedzialność. Moje psy jedzą dużo warzyw i indyka. I karmę wegetariańską. Zawsze to lepsze niż karmienie ssakiem. Tym bardziej, że świnie są bardziej inteligentne od psów. Gdy zobaczyłam, że one śnią i odróżniają sen od jawy to był szok. Nasz poruszający łapami we śnie pies jest rozczulający, krowa i świnia są takie same, a jednak kotletów z psa się nie jada, choć jeszcze smalec nie tak dawno tak. Ludzie w wagonach bydlęcych śmierdzieli tak samo jak świnie w chlewniach, albo i gorzej. Koleżanka pielęgniarka na chirurgii powiedziałami, że nic tak nie śmierdzi jak człowiek. Im mniej się człowiek wtrąca w przyrodę, tym lepiej.