Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Oglądała. Niektóre mają po 700-800 lat. I mają oryginalne polichromie. Są niezwykłe i "używane", tzn. są odprawiane msze. W Rawenicy stara mniszka dała mi długą spódnicę, bo byłam w spodniach, a tak nie wolno wchodzić.
  2. Może to oburzy wierzących, ale ja jestem ateistką i mnie to nie oburza. We wszystkich monastyrach podczas obecnej podróży stawiałam światełko dla Fenisia. Dla piesunia.
  3. No może i tak. Jak siadam to też mi się robią : )
  4. I grubszą. Fałdy widać : )
  5. Czyli topór wojenny po śmierci Pietruszki zakopany ?
  6. Radek nie histeryzuj na zapas
×
×
  • Create New...